Kilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros
46 fotó

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

Nyitvatartásunk:
Március 15. -től November első vasárnapjáig van nyitva. Borozónkat 2004. -ben nyitottuk a zalakarosi kilátó tövében. Eleinte borokat, zsíros kenyeret és hidegtálakat készítettünk, majd a vendégek igényére frissensültekkel és levesekkel bővült a választékunk. Ebben az időszakban kezdtük el a ma is népszerű zenés esték szervezését.
Tovább olvasom >>

4,8Kiszolgálás
4,8Hangulat
4,7Ár / érték
4,9Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Kapitány Sümeg
63.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

Átlagos 2018. június 11.a párjával járt itt
Feleségemmel és ismerősünkel érkeztünk a borozoba,hármasban. Alkoholmentes sört üdítőket kértünk,ételt 1 adag kacsacombot,sült oldalas tarjával,valamint 1adag rántott húst. Sajnos a kacsacombot és káposztát hidegen hozták és erősen füstős volt. A sült oldalas és tarja nagy adag csont volt.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Kilátó Borozó válasza
Üdvözlöm!
Teljesen jogos az elégedetlensége. Pincérként én is a placcon dolgoztam csak az alsó részen. Nekem annyit mondott a kolléganő ,hogy kevés volt az oldalas és a tarja adagja és számolhat-e fél áron. Természetesen jóvá hagytam de ilyen esetben tényleg lehetőség lett volna még rakni rá mert a spahelton volt.
2018. november 12., Demény Zsolt, tulajdonos
Kiváló 2018. április 29.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk a Borozóba, négyesben. Bort, üdítőket, különleges pálinkákat kóstoltunk, melyek kitűnően passzoltak az ételhez, amit választottunk: két adag kacsacombot, csülköt, valamint vargányával és sajttal töltött karajt ettünk. Friss, rendkívül ízletes volt az összes étel!
Kiváló 2018. április 17.gyerekekkel járt itt
Kipróbáltuk,mert jókat olvastunk a helyről. Hát jól tettük, mert jót ettünk. :-) Mi a csülköt próbáltuk ki és nem bántuk meg. Ebből ne maradjon ki senki, aki arra jár! Mi egy kicsit nehezen találtuk meg a helyet, de legközelebb már nem lesz gond. :-)Az árakkal, a kiszolgálással elégedettek voltunk.
Kiváló 2018. március 30.gyerekekkel járt itt
15 éve istenieket eszünk a kemencés ételektől a rántottsajtig. A tartár mártásról ne is beszéljünk!
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Átlagos 2018. március 19.a párjával járt itt
Párommal voltunk Zalakaroson , és mindenhol az étterem szórólapjával találkoztunk , felmentünk az étterem honlapjára , ott is triádákat zengtek róla , így betértünk egy ebédre . Iszonyú drága árakkal találtuk magunkat szembe . ( Némely étterem Pesten! olcsóbb . )1800-2500 Ft főétel , köret nélkül!
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
4Hangulat
2Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Kilátó Borozó Zalakaros - BelsőKilátó Borozó Zalakaros - Étel/italKilátó Borozó Zalakaros - Egyéb
Kilátó Borozó válasza
Üdvözlöm!
Ott voltam az esetnél később meg is kérdeztem az asztalunknál,hogy minden rendben van-e. Egyszerüen elértette a pincér lány, hogy sertés vagy sajt. Nem gondoltunk semmi rosszra mert ilyen előfordul szó nélkül kicseréltük. A köreteket az étel ára tartalmazza! A töltött húsok sütése kicsit hosszabb idő.
2018. március 23., Demény Zsolt, tulajdonos
Kiváló 2017. július 15.a párjával járt itt
Zalakaros egyik legjobb helye .Körbejártuk Zalakarost ez volt a város legjobb étterme .Kedves kiszolgállás ,jó hangulat ,remek ételek, az élözene hangulata kellemesé teszi.Az átlad ember számára is elérhetö árak.Ha legközelebb arra járunk biztosan el megyünk.köszönjük szives vendéglátást.Több ilyen hely kellene. üdv
4Kiszolgálás
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 74 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 27.családjával járt itt
Zalakaroson jártunk és gondoltuk megnézzük a magasból. Csak a kilátóhoz szerettünk volna menni, de a Borozó becsalogatott! :) Isteni illatok, kedves személyzet - szóval minden nagyon csábító volt. Először csak italozni szerettünk volna, ajánlottak is párat - volt sok választék. Majd újra az ételek finom illata elcsábított! Rokonaink sültet ettek, nagyon finomnak találták. Szóval ajánlani tudjuk!
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
Többször jártunk már itt, legszívesebben minden nap itt lennénk! Csodás helyen van, egy kicsit megizzaszt a feljövetel, akár gyalog, akár bicajjal jövünk. Fáradt turisták pihenőhelye,csendes, jó levegővel! A tulaj fáradhatatlan, kedves, igaz lassan elfogy a nagy rohanásban :) Az ételek mindig nagyon finomak, a kemencés husikról ódákat zenghetnénk.
Kiváló 2016. július 18.gyerekekkel járt itt
Ha a környèkèn jársz èrdemes felmenni a kilátóhoz! Ha még mèg mellè èhes is vagy akkor pláne! A hely az eső ellenère is nagyon hangulatos, a pincèrek fiatalok, lazák, ugyanakkor szakmailag nagyon ott vannak! A ház specialitása a csülök! Az nagyon oda . . . ! Nem tudok rá mást mondani!
Itt fényképeztem:
Kilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Kiváló 2016. július 14.a párjával járt itt
Ha Zalakaroson járunk, kihagyhatatlan számunkra. A hely hangulata, a környék felfedezni valói, az étterem specialitásai megannyi élmény. Kemencében sült finomságaik minőségét máshol nem találjuk. Mivel párommal nem tudtuk eldönteni, mit is ennénk igazán, így a felszolgáló ajánlatára vegyes tálon kaptuk a finom kemencés sülteket.
36 értékelés / 4 oldalon
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosKilátó út 44.
06 93 701010
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
Konyha jellege
Specialitás
kemencében sült fogások
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Főétel
Csapolt sörök