Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás
8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
borozó, étterem, vendéglő
kemencében sült fogások ...
Élőzene:
magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Visa
Soproni

Kilátó Borozó Zalakaros - vélemények, kritkikák

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Feleségemmel és ismerősünkel érkeztünk a borozoba,hármasban. Alkoholmentes sört üdítőket kértünk,ételt 1 adag kacsacombot,sült oldalas tarjával,valamint 1adag rántott húst. Sajnos a kacsacombot és káposztát hidegen hozták és erősen füstős volt. A sült oldalas és tarja nagy adag csont volt.
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Üdvözlöm!
Teljesen jogos az elégedetlensége. Pincérként én is a placcon dolgoztam csak az alsó részen. Nekem annyit mondott a kolléganő ,hogy kevés volt az oldalas és a tarja adagja és számolhat-e fél áron. Természetesen jóvá hagytam de ilyen esetben tényleg lehetőség lett volna még rakni rá mert a spahelton volt.
Demény Zsolt, tulajdonos

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal érkeztünk a Borozóba, négyesben. Bort, üdítőket, különleges pálinkákat kóstoltunk, melyek kitűnően passzoltak az ételhez, amit választottunk: két adag kacsacombot, csülköt, valamint vargányával és sajttal töltött karajt ettünk. Friss, rendkívül ízletes volt az összes étel! Desszertként kipróbáltam a zalai aludttejes prószát, ami valami fantasztikus volt!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Kipróbáltuk,mert jókat olvastunk a helyről. Hát jól tettük, mert jót ettünk. :-) Mi a csülköt próbáltuk ki és nem bántuk meg. Ebből ne maradjon ki senki, aki arra jár! Mi egy kicsit nehezen találtuk meg a helyet, de legközelebb már nem lesz gond. :-)Az árakkal, a kiszolgálással elégedettek voltunk. Örültem, hogy szép kártyával is lehetett fizetni, ez nekünk fontos szempont.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
15 éve istenieket eszünk a kemencés ételektől a rántottsajtig. A tartár mártásról ne is beszéljünk!

adriatic TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal voltunk Zalakaroson , és mindenhol az étterem szórólapjával találkoztunk , felmentünk az étterem honlapjára , ott is triádákat zengtek róla , így betértünk egy ebédre . Iszonyú drága árakkal találtuk magunkat szembe . ( Némely étterem Pesten! olcsóbb . )1800-2500 Ft főétel , köret nélkül!
Válasz az értékelésre - 2018. március 23.
Üdvözlöm!
Ott voltam az esetnél később meg is kérdeztem az asztalunknál,hogy minden rendben van-e. Egyszerüen elértette a pincér lány, hogy sertés vagy sajt. Nem gondoltunk semmi rosszra mert ilyen előfordul szó nélkül kicseréltük. A köreteket az étel ára tartalmazza! A töltött húsok sütése kicsit hosszabb idő. Ez nem tudjuk lerövidíten ha frissensültet kérnek.
Demény Zsolt, tulajdonos

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zalakaros egyik legjobb helye .Körbejártuk Zalakarost ez volt a város legjobb étterme .Kedves kiszolgállás ,jó hangulat ,remek ételek, az élözene hangulata kellemesé teszi.Az átlad ember számára is elérhetö árak.Ha legközelebb arra járunk biztosan el megyünk.köszönjük szives vendéglátást.Több ilyen hely kellene. üdv

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Zalakaroson jártunk és gondoltuk megnézzük a magasból. Csak a kilátóhoz szerettünk volna menni, de a Borozó becsalogatott! :) Isteni illatok, kedves személyzet - szóval minden nagyon csábító volt. Először csak italozni szerettünk volna, ajánlottak is párat - volt sok választék. Majd újra az ételek finom illata elcsábított! Rokonaink sültet ettek, nagyon finomnak találták.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, legszívesebben minden nap itt lennénk! Csodás helyen van, egy kicsit megizzaszt a feljövetel, akár gyalog, akár bicajjal jövünk. Fáradt turisták pihenőhelye,csendes, jó levegővel! A tulaj fáradhatatlan, kedves, igaz lassan elfogy a nagy rohanásban :) Az ételek mindig nagyon finomak, a kemencés husikról ódákat zenghetnénk.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha a környèkèn jársz èrdemes felmenni a kilátóhoz! Ha még mèg mellè èhes is vagy akkor pláne! A hely az eső ellenère is nagyon hangulatos, a pincèrek fiatalok, lazák, ugyanakkor szakmailag nagyon ott vannak! A ház specialitása a csülök! Az nagyon oda . . . ! Nem tudok rá mást mondani!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha Zalakaroson járunk, kihagyhatatlan számunkra. A hely hangulata, a környék felfedezni valói, az étterem specialitásai megannyi élmény. Kemencében sült finomságaik minőségét máshol nem találjuk. Mivel párommal nem tudtuk eldönteni, mit is ennénk igazán, így a felszolgáló ajánlatára vegyes tálon kaptuk a finom kemencés sülteket.

Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás

8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Zalakaros
Hotel Vital Zalakaros
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Zalakaros
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás-extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Szilveszter Zalában (min. 3 éj)

Kilátó Borozó ZalakarosX
Asztalfoglalás