Kilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros
46 fotó

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

Nyitvatartásunk:
Március 15. -től November első vasárnapjáig van nyitva. Borozónkat 2004. -ben nyitottuk a zalakarosi kilátó tövében. Eleinte borokat, zsíros kenyeret és hidegtálakat készítettünk, majd a vendégek igényére frissensültekkel és levesekkel bővült a választékunk. Ebben az időszakban kezdtük el a ma is népszerű zenés esték szervezését.
Tovább olvasom >>

4,8Kiszolgálás
4,8Hangulat
4,7Ár / érték
4,9Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Kapitány Sümeg
63.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

Kiváló 2015. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Ha Zalakaroson jár, akkor a Kilátó Borozó egyszerűen kihagyhatatlan. A kemencés ételeknek nincs párja és ennél finomabb rétest még nem ettünk. A felszolgálás és a dolgozók kedvessége példaértékű. Az erdő szélén megbújó csöpp kis étterem hangulata annyira magával ragadó, hogy mi évről-évre mindig visszatérünk. Mindenkinek tényleg csak ajánlani tudjuk!
Kiváló 2015. szeptember 18.a párjával járt itt
Minden magyar vendéglátóhelyen ilyen fogadtatásban,és kiszolgálásban kellene részesülnie a vendégnek! ! kellemes,gyönyörü estében volt részünk. kemencében sütött csülköt,oldalast és tarját ettünk. porhanyós,omlós volt a hus,érezni lehetett az ételeken a faparázs isteni illatát. Külön szeretném dicsérni a köretként adott Bajor pároltkáposztát. Ezt a helyet nem szabad kihagyni!
4Hangulat
3Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
A kilátó mellett egy fantasztikus helyen található ez az étterem. Csak jókat tudok írni. Gyönyörű hely, kedves, udvarias felszolgálók, nagyon finom ételek,isteni borok. A kemencében sült ételek nálam elérték a csillagos-csillagos ötöst! ! ! Ez a kellemes hangulatú, csodálatos éttermet mindenképpen meglátogatjuk még a családommal. Ajánlom mindenkinek ! :)
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2015. május 9.családjával járt itt
Zalakaroson a kilátó mellett gyönyörű környezetben az erdő szélén található étterem, mely szerintem kihagyhatatlan. Családi vállalkozás, és ez pozitívan visszaköszön az ételeken, a kiszolgáláson és a helyszínen. Egyik ajánlatuk: frissen kemencében sütött - sörrel locsolt - csülök, oldalas, tarja, kacsacomb.
Itt fényképeztem:
Kilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Zalakaros domboldalába található. közvetlen a kilátó lábánál. Tiszta időbe,( Köd, Pára)Csodálatos a kilátás a Balatonra,és a környező dimbes-dombos tájra. A kilátóból leérve,erdei sétát is lehet tenni. Séta után jól esik egy finom vacsora,ami kemencébe sült finomságokat jelent Pl csülök,oldalas,kacsacomb.
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2014. június 12.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron jártam ott családommal. A kilátó mellett van közvetlenül. Gyönyörű panoráma,friss levegő, a kerthelyiség nagyon szép parasztház jellegű. Kitünő kemencés ételek, nagyon finom borok. A hangulatot élőzene fokozza. A gyerekekre is sok figyelmet fordítanak játszóház található a kerthelyiségben.
Itt fényképeztem:
Kilátó Borozó Zalakaros - Külső kép
36 értékelés / 4 oldalon
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosKilátó út 44.
06 93 701010
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
Konyha jellege
Specialitás
kemencében sült fogások
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Főétel
Csapolt sörök