Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás
8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
borozó, étterem, vendéglő
kemencében sült fogások ...
Élőzene:
magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Visa, Amex
Soproni

Kilátó Borozó Zalakaros - vélemények, kritkikák

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 18.
Minden magyar vendéglátóhelyen ilyen fogadtatásban,és kiszolgálásban kellene részesülnie a vendégnek! ! kellemes,gyönyörü estében volt részünk. kemencében sütött csülköt,oldalast és tarját ettünk. porhanyós,omlós volt a hus,érezni lehetett az ételeken a faparázs isteni illatát. Külön szeretném dicsérni a köretként adott Bajor pároltkáposztát.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
A kilátó mellett egy fantasztikus helyen található ez az étterem. Csak jókat tudok írni. Gyönyörű hely, kedves, udvarias felszolgálók, nagyon finom ételek,isteni borok. A kemencében sült ételek nálam elérték a csillagos-csillagos ötöst! ! ! Ez a kellemes hangulatú, csodálatos éttermet mindenképpen meglátogatjuk még a családommal. Ajánlom mindenkinek !

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
Zalakaroson a kilátó mellett gyönyörű környezetben az erdő szélén található étterem, mely szerintem kihagyhatatlan. Családi vállalkozás, és ez pozitívan visszaköszön az ételeken, a kiszolgáláson és a helyszínen. Egyik ajánlatuk: frissen kemencében sütött - sörrel locsolt - csülök, oldalas, tarja, kacsacomb. Valami fantasztikus ízek.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Zalakaros domboldalába található. közvetlen a kilátó lábánál. Tiszta időbe,( Köd, Pára)Csodálatos a kilátás a Balatonra,és a környező dimbes-dombos tájra. A kilátóból leérve,erdei sétát is lehet tenni. Séta után jól esik egy finom vacsora,ami kemencébe sült finomságokat jelent Pl csülök,oldalas,kacsacomb. Ezek a fincsi ételek után,lehet borozgatni,közbe szól az élő zene.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly nyáron jártam ott családommal. A kilátó mellett van közvetlenül. Gyönyörű panoráma,friss levegő, a kerthelyiség nagyon szép parasztház jellegű. Kitünő kemencés ételek, nagyon finom borok. A hangulatot élőzene fokozza. A gyerekekre is sok figyelmet fordítanak játszóház található a kerthelyiségben. A személyzet barátságos,figyelmes szinte családtagként kezelik a vendéget.

Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás

8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen

Szállodák Zalakaros környékén
Club Dobogómajor Zalakaros
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hunguest Hotel Pelion  Zalakaros
Hotel Kapitány Superior Wellness Zalakaros
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Kilátó Borozó ZalakarosX
Asztalfoglalás