Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - vélemények, kritkikák

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
4 napot töltöttünk feleségemmel és lányommal a Hotelban. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész, mindent elkövetnek a vendégért. Ár-érték arányban minden kifogástalan volt. Tisztaság a szobákban, a közös helyiségekben és a wellnesben egyaránt. Az ételek finomak, az étkezések során ülön asztal tartozott a szobához, ami rendívül megkönnyítette az étkezést.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Negyedik alkalommal jártunk Zalakaroson a Belenus hotelban, nem szeretjük a zsákbamacskát, de eddig még nem csalódtunk. A szálloda és környéke nagyon rendezett és csodás növényekkel ellátott, nagyszerű sétaterep a környék is. Az ellátás bőséges és mindenre kiterjedő. A személyzet udvarias, szolgálatkész.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy napot töltöttünk a szállodában. Meg voltunk elégedve a személyzet hozzáállásával. A szobák ,wellness részleg tiszták voltak. Csak ajánlani tudom másoknak is.

Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban 3 éjszakát töltöttünk a párommal a szállodában. Már második alkalommal látogattunk ide,de most sem csalódtunk semmiben. Rend,tisztaság,udvariasság,kitűnő ízletes ételek fogadtak bennünket. Meglepő volt,hogy az érkezésnél nevünkön köszöntöttek minket,ami nagyon kedves gesztus volt. A bejelentkezést is könnyedén megoldották,csak az autó rendszámát kellett nekünk megadni a többi már készen volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Kiváló és segítőkész személyzet. Szuper a wellness-részleg, kitűnő és változatos ételek, széles választék. Nincs nyomorgás, bőséges hely, az étkezéseknél saját asztal, nem kell helyet keresgélni. Kényelmes szobák. Tiszta, rendezett környezet. A háttér-személyzet szinte láthatatlan, nem zavarnak, mégis minden rendben van. Szuper volt minden, szeptemberben újra megyünk!

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon tetszett a személyzet lelkiismeretes munkája, a kiszolgálás rugalmassága és gyorsasága. A csend, a nyugalom és a kisgyerekeknek történő megfelelés, a szolgálatatások színvonala miatt mindenkinek tudom ajánlani a szállodát, és a wellness szolgáltatásokat. Valóban pihentető napokat lehet itt eltölteni !

Értékelt: 2019. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaszi pihenés

Párommal a napokban tértünk haza a szállodából! Remek volt, nagyszerűen éreztük magunkat! Nagyon tetszett a kiúszási lehetőség, a szaunák, a buzgárok, az élményzuhany! A rossz idő miatt sokszor egyedül úsztam a kinti medencében, ami roppantul tetszett! Kitűnőek voltak az ételek, jólesett a meleg, fűtött szoba. Kedves, segítőkész személyzet!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
àprilis közepén jártunk a szállodában, 2 éjszakás csomagajánlattal. A szálloda a 3 csillagnak megfelelö, semmi különlegesség. A személyzet kedves, szolgálatkész, a masszázs remek volt. Az ételek finomak voltak, á kinálat pontosan az, amit vártunk: sem nem tultengö kinálat, sem nem tul kevés. Pihenésre jól megfelelt ez a három napos ott tartózkodás.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon elégedettek voltunk a Hotellel és a kínált lehetőségekkel, szívesen visszatérünk máskor is. Ami nem tetszett és többünk jelezte, a párnák keménysége. ( 2 db volt, de mindkettő nagyon kemény). Amit hiányoltunk: így, hogy családostul mentünk, nincs helyiség ahol esetleg este nagyobb társasággal le lehessen ülni egy nagy asztalhoz kártyázni pl.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezetben kényeztető szolgáltatások !
Finom ételek és érdekes programok a környéken.
Jó lenne ha több last minute alkalommal ott pihenhetnének barátaim is. Több alkalommal együtt lehetnénk. Nagyszerű programokkal emlékezetesé tenni a ott töltött idő.
A szobákban jó volt pihenni. A welness jól felszerelt ,kellemes.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.05-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Szent Orbán Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 11.750,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 34.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kreatív gyermek programokkal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.410 - 21.456,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, téli programokkal, élőzenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.175 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

ZalakarosX