Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - vélemények, kritkikák

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Nagyon vendegcentrikus,tiszta,barátságos.
Segítőkész személyzet,finom és bőséges ételek,jó wellnes részleg

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Június végén férjemmel töltöttünk egy hetet a szállodában. Barátaink ajánlották. Nagyon jól éreztük magunkat. Kiváló hely a kikapcsolódásra pihenésre. Az ételek finomak voltak. Az ebéd bőséges és finom. Családias a légkör. Takarítók felszolgálók recepciósok figyelmesek előzékenyek. Tisztaság van mindenütt. A Wellnes is jó,tiszta/ a centrifuga hiányzott /.

Fné Marcsi TOP szállásértékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 18.
Vírus miatt kitolt házassági évfordulonk alkalmából választottuk a Belenusban való pihenést! Már ismertük a szállodát,3. szor mentünk most! A környező szállodákben is voltunk már,most erre esett a választásunk mert a kinti medencét nagyon megkedveltük,a wellnes is tiszta,rendezett. A személyzet udvarias,rugalmas,segítőkész! A tisztaság is megfelelő!

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
Megkedveltük a szállodát. Többször jártunk már itt, és biztosan állíthatom, hogy még jövünk is. Tökéletes hely a kikapcsolódásra. Tiszta környezet, barátaságos kedves személyzet. Étkezéseknél ugyanaz az asztalunk a tartózkodás ideje alatt, így nem kell helyet keresni. Kedves gesztus volt, hogy a nőnap alkamából egy szál virággal köszöntötték a hölgyeket.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
A hely kiválóan alkalmas a pihenésre, kikapcsolódásra. Közel 5 éve vagyunk rendszeres látogatói barátainkkal, már törzslátogatói a hotelnek, mivel kutyabarát, így kutyusunk is velünk lehet. A személyzet közvetlen, barátságos, az ételek, italok nagyon változatosak. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek, az év bármely időszakban.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Tiszta szoba, csendes, nyugodt környezet. A Személyzet kedves volt és szorgalmas. 3 éjszakát tartózkodtunk itt, minden megfelelő volt. Ételek finomak és frissek voltak. Wellness szolgáltatások is jók. Plusz szolgáltatások a kerékpár és elektromos roller, ami jó dolog! Lehetőség van ingyenesen parkolni, valamint van védett parkoló is térítés ellenében.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Nagyon szeretjük a szállodát. Minden igényünknek megfelel.Visszatérő vendégek vagyunk, barátokat is magunkkal csábítunk.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek választás, a konyha fantasztikus, szobák extra nagyok, kényelmesek, van kültéri medence, ami nagyon pozitív. nagy wellness részlegre ne számítson senki- de éppen elég. Lehet bérelni kerékpárt is. Mi biztosan visszatérünk!

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az tetszett a legjobban, hogy, bár volt wellness része, de a fürdőhöz is közel volt, így a gyerekekkel el tudtunk menni oda is. A személyzet nagyon kedves volt, a reggeli-vacsora isteni! Biztosan máskor is megyünk majd!!! Köszönjük!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk el párommal. Igen elégedetten távoztunk. A Hotel tiszta ,minden megtalálható benne ahhoz,hogy ki se kívánkozzunk még egy rövid séta erejéig sem. Wellnes részleg kifogástalan,minden gombnyomásra működik. Az ételek nagyon tükrözik a helyi sajátosságokat,emellett bőséges és változatos a kínálat. Külön megemlíteném a masszás részleget.

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.388 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 11.750,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.02.17-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.543,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, téli programokkal, élőzenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.09-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)

ZalakarosX