Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse

Öreg Tanyacsárda Étterem LajosmizseÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse
Öreg Tanyacsárda Étterem LajosmizseÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse

Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse bemutatkozása

Öreg Tanyacsárda Étterem
Az idén 40 éves, Budapesttől 71 kilométerre elhelyezkedő Öreg Tanyacsárda Étterem az alföldi kisváros, Lajosmizse szomszédságában fogadja vendégeit. A csárda magyaros jellegű, kitűnő konyhája joggal érdemelte ki a „Vidék legjobb étterme” díjat.

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse vélemények

Gyenge 2017. október 30.a párjával járt itt
A halaszlet hiaba kertem nem forraltak ossze a hallal!
A lé agyonsózva, a hal ize teljesen különbött a levetől, izben semmi köze nem volt a lének a halhoz!
2. Roston hal, túlsózva, zsíros!
Nejem szürkemarha vadasan, agyonsózva, a hozzá kért masnigomboc agyonsózva.
A leves volt ehető!
Nagy csalódás!
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Közel teltház volt amikor betértünk, így attól tartottunk nem is kapunk asztalt. Végül az éppen távozó vendégek asztalánál tudtunk helyet foglalni a bejárat mellett. Kicsit többet kellett várakoznunk a pincérre, de ez esetben teljesen érthető volt. Addig is ámultunk a rengeteg oklevelet és elismervényt nézegetve, amik a falakon vannak.
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos hely. Az ételek finomak a személyzet kedves. Sokszor van tematikus napi ajánlat, ha kedvemre való ételek napja van, mindig elmegyek egy jót enni. Szeretjük nyáron a kerthelyiséget, de a belső termek is nagyszerűek, autentikusak. Személyes kedvencem a mangalicaszűzből készült fogás.
Kiváló 2017. január 1.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos és családias hely.A párommal jártunk itt és maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak és bőségesek. Igazi magyar ételeket készítenek.A gulyáslevest mindenkinek ajánlom,hogy kóstolja meg mert elképesztően finom!Amikor erre járok nem hagyom ki, akkor is ha csak egy gulyást eszem.
Kiváló 2015. július 7.a párjával járt itt
Kitünő ételek, megfizethető árak és remek kiszolgálás. Nagyon szeretjük, mert még eddig sohasem csalódtunk a minőségben. Még ha nagy kerülővel is, de meglátogatjuk, ha tehetjük! A környezet és a felszolgálás külön említéstre méltó. A nagy látogatottság ellenére is gyorsan, pörgősen hozzák ki a finomságokat.
Kiváló 2015. június 6.a párjával járt itt
Ki nem hagynám semmiért sem, ha még egyszer arra járok. Nagyon hangulatos csárda. Igazi magyar. A kerthelyiségben foglaltunk helyet, és hosszas töprengés után végül egy kétszemélyes tálnál kötöttünk ki. Remek választás volt! ! ! A húsok, nagyon ízletesek, és finomak voltak.
Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étlap/itallapÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étlap/itallap
Kiváló 2015. március 10.gyerekekkel járt itt
Háromszor jártunk ebben a Csárdában,de a mostani felülmúlta minden elképzelésünket. Eddig halászlevet ettünk,az sem volt kifogásolható,sőt! Mesterszakács főzte bográcsban,volt vagy 5. Idén februárban leruccantunk gyerekestül. Én jómagam Csárda gazda kedvencét ettem. Elmondhatatlanul finom volt.
2015. március 6.barátokkal járt itt
Jól megközelíthető csárda valaha az ország egyik legjobb éttermének számított, ahol óriási húsadagokkal és kifinomult ízekkel kényeztették a vendégeket. Nos mára leegyszerűsödött mindez, mert az ár/érték arány viszonyára a korrektség a legjobb jelző. A ragulevest tényleg érdemes megkóstolni a hozzá kapott házi tejföllel és citrommal.
Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
Nagy választék, a vendéglő specialitásaival, mint a mizsei raguleves, csárdagazda kedvence, lángoló tejespite barackízzel. A leveseket lehet kérni csészényi és bográcsnyi mennyiségben. A csészényi elvileg lenne kb. 2-3dl, a bográcsnyi kb. a duplája. A bográcsnyit választottuk, óriási adag volt, szerintem legalább liternyi, tele hússal és zöldséggel.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2013. december 8.barátokkal járt itt
A Lajosmizsei Tanyacsárda fogalom a csárdák világában, de megkockáztatom, hogy úgy általában a vendéglátásban is. Eddig négy ízben jártam itt tíz esztendő alatt, legutóbb alig egy éve. Akkor egészen jó volt, tavalyelőtt viszont kifejezetten csalódást okozott a hely.
Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - BelsőÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - BelsőÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Külső kép
Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse a térképen
6050 LajosmizseBene 625.
06 76 356166
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
gluténmentes, vegetáriánus