Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
étterem
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

2014. július 9.a párjával járt itt
Minden nyarukat Füreden töltő ismerőseim ódákat zengtek erről a helyről, engem valamiért nem fogott meg annyira. Ottlétünk alatt szinte egymásnak adták át a helyet az emberek, folyamatosan tele volt a terasz, finomak a boraik és a velős pirítósuk, ár-érték arányban is elfogadhatóak, összességében elégedetten távoztam, de nem ez a kedvenc helyem Füreden.
Kiváló 2014. március 17.a párjával járt itt
Februárban voltunk Füreden. A hatalmas velős-pirítósból tartózkodásunk alatt 2x is fogyasztottunk finom forraltbor társaságában. Mindkettő nagyon ízletes volt, ha arra járunk nem fogjuk kihagyni.
Rusztikus, régies, hangulatos berendezés, elfogadható árak jellemzik a "6 lépcsős"-t.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. december 17.a párjával járt itt
Veszített a patinájából már a Lépcsős, de a velős továbbra is finom. A kiszolgálás kissé lassú és nehézkes, nincs már mosoly a vendégnek, de ha csak a velős miatt, vagy a finom fröccsökért térünk be, akkor ne hagyjuk ki. A sztarpacska is finom volt még egy éve, most azért nem voltam elájulva tőle.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. november 27.a párjával járt itt
Novemberben ismét volt szerencsénk meglátogatni a Lépcsőst, és most úgy érzem újra írok róla, mert kicsit csalódtam. Halászlét kértünk, nem a szokásos velős pirítóst, de megbántuk. Sós volt, egy kis falatnyi hal volt benne, és maga a leves is kevés volt.
Kiváló 2013. november 2.családjával járt itt
Ahányszor csak tehetjük útba ejtjük Balatonfüredet, azon belül is a Hatlépcsőst, hogy újra meg újra élvezhessük a velős pirítós fenséges ízét, jó kis balatoni borocskával lekísérve. Személy szerint nekem kissé negatívum, hogy időnként a csípős íz elnyomja a zamatok kavalkádját, azaz néha megszalad a csípős paprika.
Kiváló 2013. augusztus 4.barátokkal járt itt
Az országban itt készítik el a legfinomabb velős pirítóst! Extra méretű adaggal! Az eladók nagyon kedvesek, udvariasak. Hangulatos hely, családias hangulattal! Egész évben nyitva vannak. Bármikor mentem, nem csalódtam sem az ételben, se a kiszolgálásban. Az étlapon szereplő ételek mindegyike kitűnő! Aki Füreden jár, ide kötelező betérnie. Nem fognak csalódni benne!
2013. június 30.a párjával járt itt
A Hatlepcsos -valojaban Muskatli vendeglo, de igy senki nem hivja:-)) /igazi regivagasu kisvendeglo.Ne varj luxust, feher abroszt-de a specialitasuk mindent meger:velos piritos, halaszle, pacal.Orias adagok, penztarca-kimelo arak. Balatoni borok, csaladias kiszolgalas.Ajanlom mindenkinek!
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
2013. június 17.a párjával járt itt
Igazi muskátlis, békebeli kiskocsmai hangulat. Balatonfüreden azt a bizonyos 6 lépcsőt már sokan "megmászták", hogy megkóstolhassák a méltán híressé vált velős pirítósukat. Egy nagy karéj roppanósra pirított házi kenyér, melyen ízletes velős ragu gőzölög.