Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
étterem
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. november 3.a párjával járt itt
Több, mint 20 éve ha Füreden járunk minden alkalommal betérünk a Hatlépcsősbe azért a bizonyos velős pirítósért. Szomorú, de véget ért egy fejezet. . . A nyáron többször próbálkoztunk, azzal a jeligével, hogy "csak most szörnyű" szóval adtunk esélyt a javításra. Felesleges volt.
2016. szeptember 15.a párjával járt itt
Ha ide belép az ember, akkor nem azt várja, hogy a Ritz színvonalát kapja. Ez egy kocsma Füred belvárosában és tessék ebben a kategóriában gondolkodni. A saját kategóriájában viszont a legjobb! Senki nem hívja "Muskátli borozónak", hanem már évtizedek óta "Hatlépcsős" a neve. És a velős pirítóst is ehhez a kocsmanévhez köti az országos szintű hírnév.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - BelsőMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - BelsőMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső kép
Szörnyű 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Csak csúnya szavak jutnak eszembe a kiszolgálásról, ezért nem mondom. Már többször is jártunk ezen a helyen, és csak is kizárólag a velős pirítós miatt járunk vissza. (mert az legalább nem változott)Ahogy a hozzászólásokból látom másoknak is hasonló véleményük van. Ha így folytatják már a pirítós miatt sem fogunk visszajárni.
Gyenge 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Hosszú évek óta törzsvendégek vagyunk a velős pirítósnál, de ami az utóbbi 1 - 2 évben folyik a kiszolgálás terén, az mindenféle kritikán aluli, botrányos, szörnyű :-( Próbálunk át/túllépni a 'felszolgálók' hozzáállásán, stílusán, munkamódszerén, de nem mindig sikerül.
Szörnyű 2016. március 22.barátokkal járt itt
Csak a tisztán látás érdekében 10 éve járunk ide az isteni finom, lekörözhetetlen velős piritós miatt. (De ez volt az utolsó! ! ! )
Így tettünk idén először 2016. 03. 14. -én is. Szerettük a helyet, mert egyszerű, kutyabarát a kerthelyiség, és a nagy pörgés ellenére is egészen eddig mindig kapunk egy-egy kedves mosolyt a felszolgálóktól.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2015. november 26.a párjával járt itt
Feleségemmel látogattuk meg a borozót. Kíváncsiak voltunk a híres velős pirítósra.
Nem csalódtunk, az eddígi helyek közül itt készítik a legjobban, ezért másnap is betértünk. A hely igazi nosztalgia borozó hangulatú, a személyzet nagyon kedves, az árak szolídak, ha a közelben járunk ujra betérünk ide.
Kiváló 2015. július 20.barátokkal járt itt
Két éve fedeztük fel ezt a helyet és az első élmény olyannyira mellbevágó volt, hogy minduntalan visszatérünk a "tett helyszínére"! A környezet elsőre ijesztő lehet, de a zord külső kitűnő ételeket takar,melyek a hagyományos magyar konyha étteremben már csak menüben fellelhető kiválóságait sorakoztatja fel nap mint nap, kitűnő minőségben.
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Balatongyörökön márciusban voltunk pár napot. Nem volt kérdés, hogy Füreden kedvenc helyünkön ebédelünk hazafelé. Nyáron akár a déli partról is átutazunk egy kis pirítósért. Családommal, ismerőseinkkel lassan 20 éve járunk vissza. Még soha nem csalódtunk az ételekben, bár mi főleg a pirítósért megyünk.
2015. március 18.a párjával járt itt
Megkóstóltuk a híres velős pirítós-forralt bor párosítást. A pirítós a pincér szerint is elég kiadós adag, ebben igaza volt, a bor finoman, a pírítós erősebben fűszeres volt. Kb annyi velő volt rajta mint a kenyér vastagsága, azaz nem mutatatóban, hanem vastagon velős volt. Még mindig 650 Ft.
Kiváló 2014. szeptember 4.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos hely, ahol a híres velős pirítóst kóstoltuk kisfröccsel. Ismerősök hívtak el minket, akik rendszeresen visszajárnak. Mi sem csalódtunk, Nagyon finom volt! Szerencsénk volt, mert nagyon gyorsan kiszolgáltak annak ellenére, hogy telt ház volt. Tágas terasz, közel a sétányhoz, központhoz. Ár-érték arányban elfogadható.
Biztosan visszatérünk! :)