Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
étterem
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

Kiváló 2018. augusztus 27.barátokkal járt itt
Jó hangulatú hely, ahol olcsón finomat lehet enni és inni. Udvarias és gyors a kiszolgálás. Kutyabarát hely.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Gyenge 2018. augusztus 26.a párjával járt itt
Feleségemmel és barátainkkal tértem be Balatonfüred egyik legendás helyszínére. Nem sok szabad asztal volt, de az egyiktől éppen távozott egy család, hát lehuppantunk a helyükre. Kb. 10 perc és egy szolíd integetés után odaballagott egy felszolgáló. Frankón kioktatott bennünket, hogy ne csodálkozzunk, ha észre sem vesznek bennünket, ha leszedetlen asztalhoz ülünk le (!
Szörnyű 2018. május 30.a párjával járt itt
Retkes pohár, csípős velős, barátságtalan kiszolgálás . . Évtizedenként, ha egyszer kicsapja a szám szélét a retkes pohár - ez esetben itt megtörtént. . A legendás velős pirítós jóformán ehetetlen volt a mérhetetlen csípőssége miatt, melyet csak 1 liter folyadék társaságában sikerült letuszkolnunk.
2018. május 29.a párjával járt itt
Balatonfüred az É-i part fővárosa. Rengeteg kitűnő étteremmel találkozhatunk itt,de ezt az éttermet mindenképpen meg kell látogatni. Ahogy a címben írtam "nem csak a velős pirítós miatt" Frekventált helyen van és mégis alacsonyak az árak. Kitűnő magyaros ételek és helyi borkülönlegességek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2017. szeptember 23.a párjával járt itt
Hallottuk hírét a vendéglőnek, gondoltuk megnézzük tényleg olyan jó-e. Nekünk nagyon bejött, nyáron kétszer is jártunk itt, mindkétszer kellemes órákat töltöttünk el. A velős pirítós isteni (mindkétszer azt ettünk), a bor finom, a kiszolgálással is meg voltunk elégedve. Kedves és gyors pincérekkel találkoztunk. Igazi retró kisvendéglő hangulata volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 18.barátokkal járt itt
Évek óta ismerjük a borozót, rendszeresen visszajárunk. A kezdeti jó érzés azonban lassan kezd alábbhagyni. Ugyan a velős pirítós maradt a régi, és isteni finom, de a kiszolgálás rengeteg kívánnivalót hagy maga után. Unott, mosolytalan pincérek, ott felejtett vendégek, koszos asztalok. Jövőre meggondolom, hogy érdemes e újabb próbát tennünk.
Kiváló 2017. május 9.barátokkal járt itt
Sokat hallottam a "híres" füredi velős pirítósról. Így amikor Füreden jártunk gondoltuk kipróbáljuk. Barátaink szinte törzsvendégek. Négyen ebédeltünk a vendéglőben. A környezetet tisztának találtuk. Igazi "kisvendéglő" hangulata van. A velős pirítós és a Francia csülök pörkölt nagyon finomak voltak.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2017. március 28.a párjával járt itt
Kettesben ebédeltünk a vendéglőben, az egyetlen üres asztalt sikerült elcsípnünk. Már a teltház is jelentett valamit. . . A nagy forgalomhoz képest gyorsan kiszolgáltak bennünket, és nem csalódtunk az ételekben: én pacalt, párom brassóit rendelt. A velős pirítóst és a sülteket megcsodáltuk, legközelebb ilyeneket rendelünk.
Szörnyű 2017. január 3.a párjával járt itt
Miután 9 éve törzsvendégei voltunk ennek a borozonak-a decemberi látogatasunk oriási csalodas volt. Régen [moderálva - a szerk. ] a tulaj-uzemeltetö kedvessége, az alkalmazottak figyelmessége, a szakács maximalis tudása mára semmivé lett. . . SÖT a visszájara fordult. Ocska, lepusztult hely lett, unintelligens személyzettel. Kosz, piszok mindenutt, a velös piritos-alig velövel-ehetetlen. . .
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Átlagos 2016. november 30.a párjával járt itt
Szeretjük ezt a klasszikus, nosztalgikus helyet, de az idán valami megváltozott. hosszú időt kellett várnunk a kiszolgálásra, többet, mint régen, pedig máskor sem voltak kevesebben. Utánunk érkező vendégekhez ment oda a pincérnő, és hiába próbáltunk szólni neki, amikor újra szabaddá vált, nem sikerült magunkra vonni a figyelmét.