Csókafészek Étterem Balatongyörök

Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat

Csókafészek Étterem Balatongyörök vélemények

Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Ez a kedves családi étterem, egyedülálló kiszolgálással, különleges és hatalmas adag fogásokkal nagyon sokat hozzátett a nyaralásunkhoz. Glutén, laktóz érzékenyként gyakran gondot okoz étteremben ebédelni, itt 3 fogást is tudtam választani! A felszolgálók kedvessége szintén említést érdemel!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Már évek óta tavasszal és ősszel lejárunk barátokkal Györökre. Ilyenkor mindig a strandon lévő PartyCsókában eszünk-iszunk (ezt is a család üzemelteti), mert főszezonon kívül is remek a hely. Most először látogattam el a családommal a 71-es főút mellett lévő remek panorámájú éttermükbe a Csóka Fészekbe, és nem csalódtam!
Csókafészek Étterem Balatongyörök - Külső kép
Kiváló 2016. július 9.gyerekekkel járt itt
A személyzet figyelmes, kedves, udvarias. Gyors kiszolgálás, az étkek látványosak, gusztusosan kerülnek a vendég elé, és ízletesek is! Van játszótér (bár még hiányzik az árnyékot vető fa, de biztosan fognak ültetni, mert mintha még most alakították volna ki a játszóteret is). A kisgyerekekkel kedvesek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2016. május 4.a párjával járt itt
Az étteremből a kilátás a Balatonra és a környező hegyekre csodálatos. A teraszról szép időben órákig tudná bámulni az ember a vidéket, egy szó mint száz, nagyon szép helyen található.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. április 4., csoporttal járt itt
Az étterem nagyon hangulatos, szép kilátás van a Balatonra, jó időben nagyon kellemes lehet a teraszon étkezni. Most még hűvös volt, és túl sok vendég sem volt. A felszolgálás udvarias és gyors volt. Az ételek nagyon szépen voltak tálalva. Én friss salátán tálalt vasalt csirkecombot kértem, az elég íztelen volt, kevés volt az öntet, de a társaság többi tagjának ízlett a vacsora. Az adagok nem túl nagyok, de jól lehetett vele lakni egy leves után.
Szörnyű 2016. március 30.családjával járt itt
Telefonon foglaltam az érkezésünk előtt 1 héttel, külön kéréssel, hogy a vacsora után felszolgáljanak egy tortát. Mikor a tortát odaszállitották közölték, hogy nem tudnak semmiről nincs is a nevünkre foglalás. Személyesen mikor megékeztünk egy igazán antipatikus kétes külsejü férfi félvállról közölte, hogy nincs felirva az asztalfoglalásunk,de nem is kell mert a kért időpontban lesz hely.
Kiváló 2016. március 22.a párjával járt itt
Volegenyemmel vacsoraztunk itt nemregiben. Az uticelunk fele tartva ettermet keresve a Csokafeszekre esett a valasztasunk. Igazan jo dontes volt. Kellemes hely, igenyes epulet, hangulatos reszletek. . . a kiszolgalas gyors, kedves, hozzaerto felszolgalo. Az etellel is teljes mertekben meg voltunk elegedve, izletes volt es boseges.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. december 28.barátokkal járt itt
Az hogy ugyanaz üzemelteti a Csókafészket, mint a strandon a Party csókát, a várható minőséget remekül előrejelzi... Az adag kicsi, a hús rágós, a krumpli mirelit...
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 23.családjával járt itt
Tegnap,egy nem túl vidám program(temetés)után,Édesanyámmal úgy döntöttünk,hogy mielőtt visszamegyünk Pestre,eszünk valahol,valami finomat. Egyértelműen a kilátás miatt esett a választásunk erre a helyre. Mosolygós,vidám,szakmáját szerető kislány fogadott bennünket. Minden kívánságunkat leste,a felszolgált ételek között is sűrűn járkált,kérünk-e esetleg még valamit.
2015. szeptember 18.a párjával járt itt
Szuper helyen, csodás panorámával rendelkező hely! Az ételek és az italok nagyon finomak voltak, de a kiszolgálással elégedetlen voltam. Egy sortban lévő férfi, nap szemüveggel a fején volt a főpincér, az asztalunktól két asztalra dohányzott és alpári módon telefonált.