Csókafészek Étterem Balatongyörök

05.01-06.21.
Hotel Panoráma Balatongyörök

Csókafészek Étterem Balatongyörök vélemények

Kiváló 2018. július 27.a párjával járt itt
A hely a Balaton északi partján gyönyörű panorámával bír. Csak ültünk ott a teraszon, és alig bírtunk betelni a látvánnyal. Közben nagyon kedves és udvarias kiszolgálás mellett olyan "hagyományos" ételeket kaptunk, melyek mindegyikében volt egy kis csavar. Biztosan máskor is megyünk. Legszívesebben végigenném az étlapot!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 3.a párjával járt itt
2018 elején látogattunk el az étterembe. Szürke marha gulyást rendeltünk ami nagyon ízlett. A fiatal picérfiú elötte kihozta a kenyeret is, mivel csak fehér volt megkézdeztük hogy nincs-e barna vagy teljes kiörlsü. Elment megérdeklödni és egy pár perc múlva közölte hogy van és a gulyással együtt ki is hozta.
Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Sümegi pihenésünk alatt mentünk el ebédelni a Csóka Fészek étterembene, ahol csodálatos kilátás mellett fogyaszthattuk el a finom, bőséges, gusztusosan tálalt ebédet. Nem voltak sokan, az ételeket hamar kihozták. A kiszolgáló hölgy kedves volt, a maradékot becsomagolták nekünk. Elégedettek voltunk, hogy ezt az éttermet választottuk.
Csókafészek Étterem Balatongyörök - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Ez a kedves családi étterem, egyedülálló kiszolgálással, különleges és hatalmas adag fogásokkal nagyon sokat hozzátett a nyaralásunkhoz. Glutén, laktóz érzékenyként gyakran gondot okoz étteremben ebédelni, itt 3 fogást is tudtam választani! A felszolgálók kedvessége szintén említést érdemel!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Már évek óta tavasszal és ősszel lejárunk barátokkal Györökre. Ilyenkor mindig a strandon lévő PartyCsókában eszünk-iszunk (ezt is a család üzemelteti), mert főszezonon kívül is remek a hely. Most először látogattam el a családommal a 71-es főút mellett lévő remek panorámájú éttermükbe a Csóka Fészekbe, és nem csalódtam!
Csókafészek Étterem Balatongyörök - Külső kép
Kiváló 2016. július 9.gyerekekkel járt itt
A személyzet figyelmes, kedves, udvarias. Gyors kiszolgálás, az étkek látványosak, gusztusosan kerülnek a vendég elé, és ízletesek is! Van játszótér (bár még hiányzik az árnyékot vető fa, de biztosan fognak ültetni, mert mintha még most alakították volna ki a játszóteret is). A kisgyerekekkel kedvesek.
Kiváló 2016. március 22.a párjával járt itt
Volegenyemmel vacsoraztunk itt nemregiben. Az uticelunk fele tartva ettermet keresve a Csokafeszekre esett a valasztasunk. Igazan jo dontes volt. Kellemes hely, igenyes epulet, hangulatos reszletek. . . a kiszolgalas gyors, kedves, hozzaerto felszolgalo. Az etellel is teljes mertekben meg voltunk elegedve, izletes volt es boseges.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
Tavaly is jártunk Balatongyörökön, de akkor ez az étterem meg Szépkilátó névre hallgatott. Találtunk asztalt a teraszon, amelyről kellemes kilátás nyílik Badacsonyra, Fonyódra, a keszthelyi medencére. Kellemetlen hűvös szél fújt, de szerencsére ki voltak készítve plédek, amikkel a derekunkat védhettük.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. április 3.a párjával járt itt
Forgalmas, napsütéses tavaszi napon vacsoráztunk az étteremben. A panorámás teraszon az elhelyezés kitűnő volt. A pincér kedves, előzékeny és gyors. Az ételek ízletesek, ár-érték arányban megfelelő, a balatoni árakkal vetekszik. Sajnos, ha jól értesültem üzemeltető váltásra készülnek, ami remélhetőleg nem okoz majd minőségi romlást. Ajánlom másoknak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. március 25.a párjával járt itt
Szombat délután voltunk az étteremben. A panoráma lenyűgöző. Az adagok pont jók, nem óriási, de nem is kevés. Ízben és árban átlagos. A mosdó kicsit lepusztult és nem volt sem szappan, sem kéztörlő benne. De ezt levéve nincs negatív tapasztalatunk.
Csókafészek Étterem Balatongyörök - Külső kép