Anno Taverna Balatonszárszó

Anno Taverna Balatonszárszó
Anno Taverna BalatonszárszóAnno Taverna Balatonszárszó
Anno Taverna BalatonszárszóAnno Taverna Balatonszárszó

Anno Taverna Balatonszárszó bemutatkozása

Az étterem egész évben várja vendégeit, mely egy családias, otthonos hely. Az étterem berendezése a régi fényképekkel, bútorokkal, lemezlejátszókkal és antik tárgyakkal a XX. század eleji hangulatot idézik.
Az étlapon főként hagyományos fogásokat találunk, ezt egészítik ki a szezonális különlegességek.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Anno Taverna Balatonszárszó vélemények

2020. október 12.a párjával járt itt
Véletlenül álltunk meg itt ebédelni. Nem voltak sokan, a pincér hamar fel is vette a rendelésünket. Nagyon finom kézműves sőrt lehet találni az étlapon, igy amellett döntöttem. A fokhagyma krémleves kellően izes, de nem túl tömény fokhagyma izzel rendelkezett. A választott 1 személyes grill tál és a Cigány pecsenye finom volt.
Kiváló 2020. szeptember 8.családjával járt itt
Finom volt az étel, ízlésesen tálalva, figyelmes,mosolygós, kedves személyzet, gyors kiszolgálás. Az egyedüli negatívum a megengedett dohányzás, még akkor is, ha kerthelyiségről van szó. Nem túl jó dolog úgy enni, hogy közben a szomszéd asztaloktól az arcunkba fújják a füstöt. Ezen kívül perfect minden..
Kiváló 2020. július 22.gyerekekkel járt itt
Udvarias kiszolgálás,nagyon finom ételek! Az étterem hangulata,a pincérek barátságossága csak hab a tortán,mert ide többször kell jönni!
Kiváló 2019. augusztus 14.barátokkal járt itt
Nyaralás okán jutottam el ide. Szép helyen helyezkedik el. Ebédidőben ültünk be barátokkal és hamar kihozták az ételeket. Nagy adagokat adtak, a pincérek nagyon figyeltek rá, hogy üres pohár és tányér ne maradjon sokáig az asztalon. Árban kicsit drágább étterem, de érthető a Balaton közelsége miatt.
Kiváló 2019. június 23.gyerekekkel járt itt
15 évvel ezelőtt jártam itt először, egy üzleti ebéd kapcsán ,de már akkor volt a helyben valami megragadó, mert 12 év után is emlékeztem rá, hogy itt finom volt az étel és újra betértem, de már családdal. Azóta, ha Balaton déli partján járunk, mindig itt ebédelünk! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon finom , bőséges adagok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 28.a párjával járt itt
Az étteremben nagyon jól főznek, és nagyon kedves a felszolgálló szemelyzet. Még be sem értünk az étterembe már köszöntéssel fogadtak. Gyors volt a kiszolgálás, nagyon meg voltunk elégedve a párommal. Mindenkinek csak ajánlani tudom. ELérhetősége nagyon jó, a főút mellett van, csak a parkolási lehetőség kevés.
2018. november 22.családjával járt itt
Az valami csoda. Mintha a friss érett sárgabarackba haraptál volna. . . Nem vagyok iszákos. Az egész úgy kezdődött, hogy nagyon finom ebédet ettünk és mind megettük. Szusszanni nem bírtunk, nemhogy desszertet is együnk. Ekkor jött az ötlet, hogy pálinka! És bizony jó ötlet volt: helyreállt a világbéke.
Kiváló 2018. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Tiszta étterem, udvarias kiszolgálás, finom ételek jellemzik az éttermet. Családdal voltunk, nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. július 21.gyerekekkel járt itt
Véletlenül tértünk be, de nem bántuk meg. Szíves fogadtatásban részesültünk, rögtön tudtuk, profi csapattal van dolgunk. Tökéletes házi jellegű pálinkát szervíroztak nekem, és a limonádéval sem volt probléma. Majd következett a csúcs-szuper halászlé, máshol is ettem már remeket de ez volt az eddigi legjobb!
Szörnyű 2017. augusztus 12.barátokkal járt itt
A kiszolgálás gyors az adagok nagyok, de egyeníze van mindennek, olajban sült, retró ételek. Szerintünk túl gyorsan is elkészültek,bár nem voltak túl sokan. Az árai elég magasak az étel minőségéhez viszonyítva. Az étterem designja is elég divatjamúlt, nem költenek rá ,ez látszik. Dohányoztak a mellettünk levő asztalnál, ez is zavaró volt.