Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
2015. március 26.a párjával járt itt
A fogadtatás nagyon kedves, előzékeny volt. A szőke recepciós hölgy minden kérdésünkre azonnal válaszolt, kívánságainkat teljesítette. A szoba kényelmes és tiszta. Én mondjuk egy fotelt hiányoltam azért. . . A szálloda környezete szép lenne, de helyenként nagyon elhanyagolt. /pl.
Kiváló 2015. február 22.barátokkal járt itt
A szálloda hangulatos, kellemes színeivel azonnal jó kedvre derít, ízléses a berendezése, tisztaság, kényelmes ágyak, finom és bőséges étkezés. A medence hőfoka lehetett volna melegebb, tekintettel a téli időjárásra, amikor mindenki kívánja a meleget. Nyáron ismét ellátogatunk, mert a hatalmas park, csónakázó tó hívogató. Gratulálunk.
Kiváló 2015. február 21.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt, szép parkban található ez a szálláshely. Nagyon jó wellness szolgáltatással és kiváló konyhával rendelkezik. Fürdés után nagyokat lehetett sétálni és napozni a természetben. Aki akart az kocsikázhatott is vagy akár állatokat simogathatott. Nekünk nagyon tetszett a szálloda társalgója, itt szép környezetben lehetett olvasni és beszélgetni. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2015. február 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a wellnesz és fitnesz részleg, a masszírozás mínősége. Kíváló ízvilág, változatos ételek. Falusias környezet, szép gondozott állatokkal, készséges, barátságos állatgondozóval. Gyerekes szülőknek ajánlanám ezt az időtöltést (pl. állatsimogatás, lovaglás, lovaskocsikázás. . . .
2015. február 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép birtok csodálatos parkkal és környezettel. A szobák és a terasz nagyon szép kilátással rendelkezik a tóra. Jó felszerelt és kényelmes szoba. A vacsoránál lehetne nagyobb választék a svédasztalos kínálatnál. A wellness részleg és az épület felújításra szorul. Kicsi a béltéri wellness részleg kínálata ennyi szobára és vendégre.
2014. december 24.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek ajánlom a Hotelt, ár érték arányban kifogástalan. Elsősorban kisgyermekes családoknak ideális. Tiszta, tágas terek, jó kikapcsolódási lehetőségek,szép falusias környezet. Az étterem tiszta ,a félpanzió kiváló. Kár hogy néha a vacsora vége előtt 1 órával némely fogás már elfogy.
2014. november 8.a párjával járt itt
Hat évvel ezelőtt jártunk unokáinkkal a szállodában. Most az unokatestvéremékkel voltunk. Szobánk kiváló, a fürdőszobában , hiányolom a tükörnél a piperepolcot és a csap mellet a törölköző tartót. Körbe járva a parkot és a tavat, sajnos azt tapasztaltuk, hogy elvan hanyagolva. A fürdőben, a sókamrában hiányos a világítás.
2014. október 31.a párjával járt itt
Ezt a helyet inkább a nyári időszakban ajánlatos meglátogatni. A 9 éves unokánkkal mentünk, az idő nem volt jó, előtte felhőszakadás volt. A vizet lehetett élvezni, ott viszont akkora volt a pára, hogy csaknem fuldokoltunk. Az ételek választékát kevésnek, minőségét közepesnek találtuk. A személyzet kiemelkedően kedves és segítőkész volt.
Átlagos 2014. október 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a tornácos kis ház amelynek egyik szobájában volt a szállásunk. Nagyon jó megoldás benne a cserépkályha. Ami nekem nem igazán tetszett,hogy a
benti medence használata azoknak akik nem a főépületbe kérik a szobát nem igazán
kényelmes,főleg ha kisgyerekkel vannak. Esős,hűvös időben ez nem igazán kellemes.
2014. október 25.barátokkal járt itt
A szálloda nyugodtt,csendes helyen található. A személyzet kedves és segítőkész volt. Hétközben kellemes volt a wellness,de péntek délután már nagyon kicsi volt a medence és a szauna. Nyáron biztos jobb,mert ott van a kültéri medence. A fotók alapján többet vártunk a wellnestől.