Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Világos Hotel Balatonvilágos

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Átlagos 2014. április 18.a párjával járt itt
A jószágok nagyon cukik voltak a parkban, tetszett a tó és az hogy vidékies környezetben tudtam sportolni, kikapcsolódni. A lovak gyönyörűek voltak, lehet lovagolni, lovas kocsikázni is! Aranyos őzikék, kecskék, struccok, nyuszik is vannak. Tetszett a tisztaság, és a személyzet barátságos volt. Az ételek átlagosak, a borok finomak voltak.
Kiváló 2014. április 11.a párjával járt itt
Teljességgel magával ragadott a személyzet kedvessége és szolgálatkészsége volt. Említésre méltó a szálloda körüli hatalmas, gondozott park a csónakázásra alkalmas tóval, a majd minden szobához tartozó kényelmes erkély, a csend, a nagyon jó levegő és az állatok közelsége!
Hatalmas feltöltődést jelentett számunkra!
Zichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Külső kép
Kiváló 2014. március 31.gyerekekkel járt itt
Ami rendkívül megragadott bennünket, az a személyzet kedvessége és szolgálatkészsége volt. Említést érdemel még a szálloda körüli hatalmas és csodálatos, gondozott park a csónakázásra alkalmas tóval, a majd minden szobához tartozó kényelmes erkély, a csend, a nagyon jó levegő.
Kiváló 2014. március 31.a párjával járt itt
Hiányolom a beltéri úszómedencét. A wellness jó, csak kicsi a medence, mikor telt ház van. A park csodás, gondozott. A szálloda külső fa részeire ráférne egy festés. Kiemelném, hogy a személyzet rendkívül udvarias, kedves . Ez a gesztus manapság igen jólesik az embereknek.
Átlagos 2014. március 27.gyerekekkel járt itt
Bajban vagyok a vélemény formálással, mivel a szubjektum erősen befolyásol. Három óvódáskorú gyerekkel voltunk itt és a gyerekek maximálisan jól érezték magukat. Ez a tény a pozitív oldal felé tolja el a véleményemet. Tényszerűen azonban már nem ilyen egyszerű a helyzet. Alapvetően nekem a négy csillaggal van elsődlegesen problémám.
2014. március 24.egyedül járt itt
Ami tetszett, hogy amit csak tudnak a környezetükben élő emberekkel készíttetnek el (gondolok a savanyúságokra, süteményekre, stb. ). Isteni volt pl. a saját készítésű sonka, kolbász, szalámi. Fantasztikus volt a sókamra és az átrium. Sajnáltam viszont az átriumban élő növényeket, mert úgy tűnt régóta nem gondozta senki, de még vizet sem kaptak.
2014. március 21.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű hely, kedves személyzet, tiszta, új szoba, sok szórakozási lehetőséggel. Kicsi, zsúfolt wellness medence, nyáron talán a kinti medencével együtt nem lett volna ez az érzésem. A finn szauna az egyik legjobb eddig, ahol voltam. Az amúgy elfogadható reggeliválasztékhoz adott gyümölcslevek élvezhetetlenek voltak, az íztelen narancslé-baracklé (?
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen az erdő szélén, valóban madárcsicsergésben és nyugodt környezetben található ez a hotel. Sok háziállat, kültéri játék, gyönyörű csónakázó tó és park van a birtokon. Lovaskocsikázás, lovaglás, csónakázás, horgászás és még rengeteg sportolási, időtöltési lehetőség áll mindenki rendelkezésére.
Zichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - Külső kép
Kiváló 2014. március 14.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezetben aranyos kis hotel, csónakázó tóval, háziállatokkal, hatalmas udvarral rengeteg kültéri játékkal. Lovaglási és lovaskocsikázási lehetőség képzett és készséges személyzettel. A csónakázó tóban horgászni is lehet, a környező erdőben pedig vadmegfigyelésre is van lehetőség. Aktív pihenésre vagy kikapcsolódásra vágyóknak egyaránt tudom ajánlani.
2014. március 13.a párjával járt itt
Az első meglepetés, hogy nem kértek előleget. Nem könnyű megközelíteni hotelt. hátrány a megközelíthetőség, előny a csend és nyugalom. A környezet tavasszal, nyáron igazán szép. A földszinti szoba előny idősebbek részére. Az étkezés igen változatos, ezek a séfek nagyobb helyeken is megállnák a helyüket.