Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Világos Hotel Balatonvilágos

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
2014. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Összességében tetszett. Amin javítani lehetne az a Wellness szolgáltatás minősége. A kültéri játékokat is időnként javítani kellene. Külső medencéhez tartozó pihenést szolgáló törött napozóágyakat is cserélni kéne. A környezet nagyon szép,a gyerekek jól érezték magukat az állatparkban,az étterem szolgáltatása,az ételek nagyon finomak voltak.
Köszönjük a kellemes négy napot!
Kiváló 2014. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Kellemes hangulatú, csendes napokat tudtunk ott tölteni. A szolgáltatások jók, a külső medence lehetne melegebb. A gyermekeknek külön programokat kínáltak, amivel le tudták őket kötni, míg a szülők kipihenhették magukat. A szobák tiszták, az étkezés minősége és mennyisége kifogástalan. Méltán volt a 2013-as év legjobb ár/érték arányú szállodája. Mindenképpen visszatérünk.
Kiváló 2014. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Az étkezéseknél a bővebb választékra kellene nagyobb hangsúlyt fektetni. Ez nem volt igazán 4 csillagos. A reggeli mindennap ugyanaz. A szobákban a matracok cseréje igencsak időszerű lenne. A személyezet kiváló, a szolgáltatások megfelelőek. A wellnes részleg (beltéri) rendkívül pici, rossz idő estén túlzsúfolt.
Átlagos 2014. július 27.a párjával járt itt
Ami tetszett: nagyon szép, tiszta, csendes környezet, kedves alkalmazottak. Ami nem tetszett: Megérkezésünk napján már csak törött napozóágy jutott nekünk, a fürdőköpenyen 10 cm-es szakadás. . . Vacsorára 4 féle ételből lehet választani: vega, hal, szárnyas, disznó.
Kiváló 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
Csendes és családbarát a szálloda,olyan kicsit elbújunk a világ zaja elöl. Széles skálával a szabadidő eltöltéséhez,a gyerekek számára moderátor is rendelkezésre áll. Kulturált,inteligens a személyzet,az ételek finomak. Rengeteg állat várja a látogatókat és azt is hogy simogassák és etessék őket.
2014. július 16.gyerekekkel járt itt
Tetszettek a szabadidő és gyermek programok. Kitűnő a konyha és a svédasztal is bőséges, nagy választékkal. A wellness élményhez csak kettő medence van, mérete a valóságban jóval kisebb az interneten láthatónál. Kevés a férőhely a szaunákban. Feltűnően kevés a napozó ágy és műanyagszékek száma. (20 illetve 1 db.
Kiváló 2014. július 15.a párjával járt itt
Nem sokára visszamegyünk erre a nagyon családias(játszótér,parasztudvar,állatok és egy tó)és nagyon kellemes helyre! Házias ételek. vidékies ízekkel és nagy választékkal! A wellness is kiváló de a kinti medence is rendkívüli kellemes időtöltést nyújt!
Mindenki jól tudja érezni magát és esetenként részt vehet kerti grill partin,bor kóstoláson is!
Zichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Vendéglátás
2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda elhelyezése, környezete. az animátor foglalkozása a gyerekekkel, az éttermi ültetési rendszer, a sokféle foglalkoztatási lehetőség. Nem tetszett a játék lehetőségek (biliárd, darts) fizetős volta, egyéb szolgáltatások (pl.
2014. július 13.a párjával járt itt
Mivel mi kiskutyával voltunk, ezért mi nem a főépületben, hanem egy külső épületben, az un. Vincellér házban kaptunk szállást, amit előre közöltek is velünk, és mi ezt látatlanban el is fogadtuk. A Vincellér ház is kívül, belül fel volt újítva, de a szoba nagyon-nagyon puritán berendezésű volt.
Kiváló 2014. július 11. járt itt
Nagyon elégedettek vagyunk a Zichy Hotellel, kedves, udvarias, segítőkész a személyzet, az étkezés roppant változatos, nagyon finom, házias ízek, hihetetlen választék a reggeli és a vacsora asztalon! A fürdési lehetőség is tetszett. A szoba szép, tágas, kényelmes, tiszta. Nagyon elégedettek vagyunk, voltunk. Mindenkinek bátran ajánlanánk!