Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Világos Hotel Balatonvilágos

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Kiváló 2014. június 27.gyerekekkel járt itt
Alapjában mindennel elégedett voltam. Szoba, étkezés, kiszolgálás, programok.
Különös öröm volt,hogy gyermekem tényleg akkor és annyi időt tölthetett az állatokkal amennyit csak akart. Próbalovaglás, etetés különösen nagy élmény volt.
Amit én hiányoltam egy kisebb kültéri gyerek medence. A jelenlegibe sajnos nem tudott bemenni a mélysége miatt. Erről a bővítésről szívesen hallanék a jövőben. :-)
Kiváló 2014. június 21.gyerekekkel járt itt
Rendkívüli a természetes környezet, sűrű, sötét erdő, tiszta levegő, kis tó, sok házi állat. Nagyon nyugodt hely, barátságos a személyzet, az étterem tágas, az étel választék bőséges és jóízűek az ételek. Érdekesek az "energetizáló helyek". Igazi kikapcsolódásra van lehetőség.
Kiváló 2014. június 20. járt itt
Rendkívül hangulatos, családias szálláshely. A szolgáltatások mindegyike tökéletes. A szoba tiszta, kényelmes volt. A környezet rendezett. A személyzet kimondottan kedves, diszkrét. Nem lehetett olyat kérni, amit ne oldottak volna meg. Az éterem személyzete a végsőkig megvárt bennünket.
Semmi negatívumot nem tudok mondani.
Az árak barátiak.
Leszünk még a vendégeik. Biztos.
Kiváló 2014. június 16.gyerekekkel járt itt
A hotel elhelyezkedése kiváló, a külső-belső környezet ápolt, rendezett, igényes. Az 5 és 13 éves gyermekeink annyira jól érezték magukat, hogy meg kellett nekik ígérnünk, máskor is eljövünk ide. A félpanziós ellátás szintén remek volt, sok finomságot kóstolhattunk meg.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk itt. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet udvarias, figyelmes, szolgálatkész, kedves. Az étel választék bőséges és finom. A szoba kellemes, tiszta volt. A környezet pihenésre nagyon alkalmas. A fürdő részt nagyon élveztük. A tónál kellemes sétálni,igazi romantkus hely. ajánlom minden pihenni vágyó párnak.
Zichy Park Hotel Bikács - Vendéglátás
2014. június 5.a párjával járt itt
A szálloda környezete nagyon szép, sok programlehetőség van a wellnessezésen kívül is. A wellness részleg esetén a négy csillag nem igazán reális, mivel kicsi és kevés szolgáltatást nyújt. A személyzet nagyon kedves, az ételek választéka és minősége is megfelelő volt. Pároknak és családoknak is ideális kikapcsolódás lehet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. június 3.a párjával járt itt
A hotel gyönyörű környezetben fekszik, kis folyóval, híddal, erdővel. Pároknak igazán romantikus, családoknak is ideális, kisgyerekeknek van állatsimogató egész sok állatkával. Nyugtató a csend és a szép környezet. A hotelen kívül rendelkezésre áll egy külön, más stílusú vendégház is.
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Mi kétszer is visszamentünk,mert nagyon megvoltunk elégedve! Kellemes szobák,kiváló vendéglátás! Kellemes volt az egész! Jó levegő, séták,meg minden ami kell a pihenéshez! Egy évig vártam,amíg a szálloda ismét akciózott,nem bántam meg! Amit még hozzátennék. . . nagyon kedves a személyzet ! Köszönök útólag is mindent! Üdvözlettel:Haramia Marianna és férje,Haramia László
2014. május 14.egyedül járt itt
A szállással és a tisztasággal elégedettek voltunk. Az ételválaszték kicsit szegényes, a wellnes részleg kínálata is hagyott kívánni valót maga után.
Az erkély nélküli szobákban a törülközők és köntösök szárítását nehéz megoldani, egy kis asztalkát is elhelyezhetnének a szobában.
Főleg gyerekeseknek ajánljuk a hotelt!
2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a nagy park, az állatok, a tó. . . a természetközeliség. A recepciós hölgy és az étteremben dolgozó személyzet is nagyon kedves és szolgálatkész volt. Köszönjük! ! ! A gyerekek élvezték az animator programjait. A Shadows 64 Memorial Band remek volt! Ami problémás: a pótágy olyan kényelmetlen volt, hogy inkább a szőnyegre tettük a matracot.