Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon
Nyár a tavon
07.05-08.16.
Vital Hotel Nautis Gárdony

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
2013. július 1.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben, tiszta, kényelmes szobák és egy fantasztikusan készséges és segítőkész személyzet fogadott bennünket. Ami negatívum, hogy a wellness részleg kicsi és mivel a szálloda tényleg gyerekbarát, így aki épp nem gyerekkel érkezik, annak zavaró a kis medencében és kis légtérben akár már 2-3 gyermek együttes pancsolása is.
Átlagos 2013. június 25.a párjával járt itt
A darázs, bögöly és szúnyog özön elviselhetetlen. Írtani kellene. Kevés a virág, a meglévőket sem öntözték. A medence körül nincs helye házi állatnak. A medencéhez nem jön ki a pincér (így persze gyérebb a fogyasztás). A klíma kapcsolói el voltak törve, nem lehetett szabályozni. A helyben sokkal több lehetőség lenne.
Kiváló 2013. június 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, sokfajta szórakozási lehetőséget adott a szálloda. Csak egy pici megjegyzés: az erkélyen nem találtunk ruhaszárítót a vizes törülközőnek és fürdőruháknak, és talán célszerű lenne tartani az erkélyen kerti bútort /műanyag v. fa székeket és asztalt/, hogy ne kelljen mindig kihurcolni a szobából, meg visszavinni.
Kiváló 2013. május 24.a párjával járt itt
Bikácson jártunk a Zichy kastély Hotelban, ahol kellemes meglepetésben volt részünk. Kedves, barátságos személyzet fogadott. A recepciósok nagyon aranyosak voltak, mindenben segítettek. Csend és nyugalom, itt igazán pihenhet az ember. Tisztaság mindenhol, az étteremben fenséges ételeket készítettek, a reggelik is kifogástalanok voltak.
Zichy Park Hotel Bikács - Szobák
2013. május 23.a párjával járt itt
Kora tavasszal még nem túl ideális, de nyáron már nagyon jó lehet a kültéri tevékenységekhez. Városi gyerekeknek ideális hely, rengeteg állattal, lovaglással. Gyönyörű a park, árnyas, fákkal tele. A wellness szolgáltatások átlagosak, sem jobb,sem rosszabb. A szoba, amiben mi voltunk, kicsit lelakott már, ráférne festés, kis felújítás.
Gyenge 2013. május 14.a párjával járt itt
A szálloda szép környezetben helyezkedik el, állatok veszik körül a szállást, illetve csónakázó és horgásztó, parkos, fás környék, egyszóval megvan minden adottsága ahhoz, hogy egy kiváló minőségű 4 csillagos szálloda legyen. De a környezeten kívül semmi több jót nem tudok elmondani a szállásról.
Kiváló 2013. május 14.gyerekekkel járt itt
Családoknak, gyerekeknek elsőosztályú nyaralóhely! Jó a medencéje. konyhája, óriási mozgástér, zöldterület a gyerekeknek játékra,bicilizésre,labdázásra,napozásra stb. Délutánonként szabadidős foglalkozás,tánc,mozgás operátor sagítségével minden korosztály számára. Kényelmes,tágas szobák. Fedett játszóhely eső esetén.
Kiváló 2013. május 3.családjával járt itt
Annyira tetszett a környezet, hogy öt alkalommal töltöttünk itt egy-egy hetet. Egyszer sem nyáron. Sokat kirándultunk. Gyalog el lehet jutni a györkönyi pincefaluba, a vajtai Zichy kastélyhoz. Bármerre indul az ember erdőkön kell keresztül mennie. Több tó is van a környéken. Szinte minden nap láttunk őzeket, szarvasokat.
Kiváló 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
Április 19-21 ig voltunk ebben a gyönyörű szállodában,ahol minden gyerekbarát :)
A személyzet nagyon barátságos,tisztaság csillagos ötös!
Kisgyerekeseknek feltétlenül ajánlom!
Pihenésre tökéletes hely.
Kuponos akcióval mentünk, igaz mi keveset fogyasztottunk,de ilyen kategóriára számítottam, hiszen 4 csillagos szálloda.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Mi téli időben voltunk így sajnos a külső medencét nem igazán tudtuk igénybe venni,viszont a belső medence és wellnwss részleg teljesen jól felszerelt. Amivel viszont nem voltam megelégedve az az volt,hogy egy főétkezéshez elfogyasztott pohár ital(sör,bor üdítő esetleg kávé) majdnem annyiba került mint a 3 napi szállás félpanzióval.