Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Kiváló 2016. május 14.gyerekekkel járt itt
Puchner Kastélyszálló és Reneszánsz Élménybirtok látogatója többször is részese lehettem. A Kastélyszálló vendégeként először Udvarházában szálltam meg egy céges csapatépítő tréning hétvégéjén. Tényleg ámulatba ejtő, hogy alakították ki a különböző szoba típusokat a luxustól a reneszánsz kényelemig.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. május 14.barátokkal járt itt
Már sokszor, sok helyen hallottunk a szállodáról, gondoltuk: kipróbáljuk. Tavaszi pihentető hétköznap akció keretében 5 nap/4 éjszakát töltöttünk ott egy baráti házaspárral. A végső konklúzió: tulajdonképpen jó hely, de a félárnál, amit az akció miatt fizettünk egy fillérrel sem ér többet.
Kiváló 2016. május 12.gyerekekkel járt itt
Ha szakácskönyv lenne, úgy kezdeném, vegyél két gyereket. . . Bár nem az, mégis azt javaslom, akinek van, netán tud kölcsön kérni egy-két gyereket, az csapja a hóna alá őket, és induljon Bikalra! Különösen értékelni fogják azok, akik hozzánk hasonlóan a fővárosból, esetleg egyéb nagyvárosból mennek.
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
2016. május 10.a párjával járt itt
Romantikus hétvégét szerettem volna eltölteni a férjemmel és ezért választottam a Puchner Kastélyszállót. A hotel és környezete nagyon szépen van kialakítva, bár kissé elhanyagolt, gazos, több odafigyelést igényelne. Amikor a vacsorát és az éttermet megláttuk, mindent megértettünk: iszonyatos nagyüzem, átlagos kaja, minden a rengeteg vendég lenyúlásáról szól.
Puchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Nagy kíváncsisággal léptük át a szálló küszöbét és nem csalódtunk. Pihenésre hívogató a parkok padjai,a szoba vendégmarasztaló, lustálkodásra egyben romantikára csábít,csodás a fürdőház és csendes wellness részleg. Az étterem lélegzet elállító és mennyei falatokat a személyzet cseppet sem tolakodva, de mégis jelen lévő segítségével egészíti ki.
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
A dolgos hétköznapokból való kizökkenést számunkra többnyire a dombos-hegyvidékes területekre való félrehúzódás szokta elősegíteni. Szép emlékeink között őrizzük azt a kurtácska időt, amit egy dunántúli kis településen volt szerencsénk eltölteni.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Április közepén 2 éjszakát tölthettünk el párommal kettesben a Kastélyszálló Vendégházában. Felfokozott kiváncsiság volt bennünk,sok pozitív véleményt olvastunk az Élménybirtokról és nem kellett csalódnunk. Mindketten vonzódunk a régi falusi épületekhez,mesterségekhez a középkort idéző bemutatókhoz,ezért szivacsként szívtuk magunkba a rengeteg látnivalót.
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Párommal egy kis kikapcsolódásra vágytunk, a választásunk most erre a szállodára esett. Nem okozott csalódást. Belépve a recepcióra kedvesen fogattak minket. Egy térkép segítségével magyarázták el nekünk mit merre találunk, hol a szobánk, merre találhatók a fürdők, az élménybirtok.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Külső kép
2016. május 3.a párjával járt itt
Párommal ajándékként kaptuk a két éjszakás üdülési lehetőséget, melyet március közepén vettünk igénybe. A recepciós kedvesen fogadott és a birtokon járva-kelve is ránk köszöntek és mosolyogtak az ott dolgozók, szinte családias hangulatba csöppentünk. A szobába lépve kellemes meleg fogadott és tisztaság, azonban az ágy mellé el kelt volna egy olvasó lámpa.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Szobák
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Családi wellnesezésre választottuk a Puchner Kastélyszállót. Mivel nővérem külföldön él, az ő kérésére kerestünk olyan szálláshelyet, ahol ki lehet élvezni a egy wellness szálloda előnyeit, és nem mellékesen igényes környezetben lenni. 4 felnőttként utaztunk, és két szobát kaptunk.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár