Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2016. április 12.barátokkal járt itt
Baráti kikapcsolódásra mentünk a szállóba. A recepción kedvesek,barátságosak,segítőkészek. A szobák nagyok és csodaszépek,romantikusak,tiszták. A fürdő is megfelelő. Jó volt sétálni a birtokon. A reggeli jó volt ,de a vacsora mind két este színvonal alatti. A pincérek komorak. Kivéve N. Jenőné aki a legszimpatikusabb ,legjobb pincér.
2016. április 11.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk párommal a bikali Puchner birtokon! A Vendégház kényelmét élvezhettük, mindenért kicsit sétálnunk kellett, de legalább addig is mozogtunk, meg ismerkedtünk a Birtokkal. Nagyon jót bowlingoztunk és wellneseztünk a csendes részlegen, fürdőház szolgáltatásait nem bírtuk kipróbálni az idő rövidsége miatt.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Szobák
Kiváló 2016. április 8.gyerekekkel járt itt
Csodálatos élményekkel gazdagodva tértünk haza Bikalról. Magában a faluban nem lehet csinálni semmit a sétáláson kívül, de mindenért kárpótol a kastély és a birtok. Nagyon élveztük a lovasbemutatót és drukkoltunk a fekete ruhás lovasnak. A birtokon benéztünk minden ólba és istállóba.
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső kép
Kiváló 2016. március 29.a párjával járt itt
Varázslat! Minden pillanatát élveztük, pár napra másik korba cseppentünk,nagyon jó a konyha ,hangulatos a szoba. Foglalkozásokon és előadáson is részt vettünk.
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső kép
Kiváló 2016. március 24.a párjával járt itt
Tegnap jöttünk haza erről a csodás helyről. Sajnos :(
Először jártunk itt, de nem utoljára. A mesés hely, a lakosztályunk elhelyezkedése elvarázsolt minket. Tökéletes kikapcsolódás volt ez a 4 nap. Ami biztos, hogy legközelebb is a középkori városrészbe kérjük majd a szállásunkat :) A Nyugalom, a csend, a Marokkói Wellness és reggelente a madarak csiripelése mind hozzájárult a zavartalan pihenésünkhöz.
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Wellness
Kiváló 2016. március 22.a párjával járt itt
Ilyen tiszta, jól felszerelt, kellemes környezetet ritkán él meg az ember! Nagyon elégedettek voltunk! A személyzet előzékeny, segítőkész, kedves! Úgy, ahogy az a nagykönyvben meg van írva! :) Köszönjük! ! ! ! Visszatérünk, ez biztos. . . Legközelebb nyári időpontot foglalunk, hogy valamilyen eseményen is részt tudjunk venni, mert most sajnos (saját hibából) lemaradtunk! ;)
Kiváló 2016. március 21.családjával járt itt
A testvérem születésnapjára ajándékba kapta a Wellnes napokat .Tökéletes kényelem ,udvariasság segítőkészség jellemzi az itt dolgozókat. Érdemes ellátogatni ide Bikalra .A hely nagyon szép .Tökéletes a pihenésre , kikapcsolódásra . Egyszer eltévedtünk ,de hamar megtaláltuk amit kerestünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2016. március 13.a párjával járt itt
2016 márciusában jártam a szállodában párommal. A pihenést ajándékba kaptuk. Sok véleményt olvastam előtte, s ugyan voltak szuper vélemények, mégis volt pár, ami talán kicsit bizonytalanná tett. Már megérkezésünkkor eloszlott minden kételyem a kedves fogadtatásnál. A birtok is könnyen kiismerhető, nem lehet benne eltévedni, s nem is kell olyan nagy távolságokat bejárni.
Kiváló 2016. március 8.barátokkal járt itt
Nagyon tetszettek az élménybirtokon a középkort idéző programok,hogy korhű ruhába öltözhettünk...
A szállodával ( a kastély épületben voltunk)is nagyon elégedettek voltunk.Tetszett, hogy több fürdőzési lehetőség közül lehetett választani.
Bátran ajánlom másoknak is.Szívesen visszamennék.
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - Wellness
2016. március 8.családjával járt itt
2016 március elején voltunk pár napot Bikalon, szeretem a fürdős hoteleket, csillag nem számít különösen ahol uszoda is van. Szeretek úszni, sportolni, aktívan pihenni. Hatalmas területen helyezkedik el a hotel, eleinte félelmetesnek tűnt, hogy eltévedünk, de pillanatok alatt kiismertük magunkat. Uszodája nincs, de azon kívül minden.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár