Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2016. február 1.gyerekekkel járt itt
Osszesegeben jo volt. 4nap 3ejt toltottunk el ket lakosztalyban. 5en voltunk. A dolgozok erdekesek, egy ket kiemelkedo kedves igazan vendegszereto dolgozo van, de a tobbi a ruhat lenezte rolunk. . Tejerzekenysegunk miatt elore szoltunk, mindegy h az elso este nem volt desszert mert a masodikra mar kulon keszitettek nekem(mert ujra lejelentettem a recepcion) viszont mikor reggelinel a soja tej darabokban esett a muzlimre azert nem volt szep meglepetes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. december 8.a párjával járt itt
Egy másik (ide kb. 60 km-re levő) wellness szállóból mentünk ide(felderíteni, hogy az unokákkal nyáron érdemes lenne-e felkeresni ezt a helyet) és mivel az ország másik felében lakunk, előzetesen meg akartuk nézni. Nos, talán az volt a baj, hogy előzetesen eltöltöttünk egy hetet egy - számunkra legalább is - jobban tetsző helyen és az elvárásainkat ahhoz igazítottuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Kiváló 2015. november 24.a párjával járt itt
Ez a hely annyira jól ki van találva, hogy régen éreztük már magunkat ilyen jól, rég volt, hogy minden bosszankodás nélkül teljenek az üdüléssel töltött napok. Itt minden azt szolgálja, hogy jól érezd magad. Nem is tettük ki 4 napig a lábunkat a birtokról, volt látnivaló és program bőven,és volt amiről sajnos le is maradtunk, mert nem volt rá "időnk" :).
Puchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - Belső
Kiváló 2015. november 10.a párjával járt itt
2014. november elején voltunk itt. Gyönyörű, elegáns szobát kaptunk a Palotában. Nekünk nagyon tetszett, mert az ott lévő wellness a nyugalom szigete, jó meleg vízzel. Átjártunk ugyan a fürdőházba és azt is nagyon élveztük. A konyhával is meg voltunk elégedve, bár furcsállottuk, hogy nincs előétel.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2015. november 5.gyerekekkel járt itt
Az őszi szünet végén érkeztünk a birtokra. A kastélyszálló egy eldugott kis faluban található Baranya megye északi részén. Tőlünk/Kőszeg/4órás autó útra a gps szerint. Gyerekkel utazva annyi is volt a közel 250 km. A vendégházban volt a szállásunk közösen feleségem testvérének családjával. 3szoba+ nappali,kandallóval.
Kiváló 2015. november 1.családjával járt itt
Három nap két éjszakát töltöttünk a birtokon. Nagyon élveztük az ottlétet. A személyzet kedves, barátságos. A wellness kiváló, nekünk a Palotában lévő csendes wellness jött be a legjobban. Az ételek finomak, bár semmi extra- talán a konyha volt a legkevésbé tetszetős számunkra. A középkori falu, a kis műhelyeivel ötletes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. október 30.gyerekekkel járt itt
2015. 10. 25-én rendkívül fáradtan és nagy reményekkel érkeztünk meg a gyerekkel Bikalra, azzal az elhatározással,hogy mi itt most pihenni fogunk. Amikor átvettük a szoba kulcsát és a térképet, mert hogy csak azzal lehet ebben a rengetegben tájékozódni, még izgalmasnak is találtuk a dolgot.
Puchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márLelkes fotózó - 134 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 14.a párjával járt itt
Élmény a szálloda minden zuga. Csodálatos épületek, csodálatos szobák, park, nagyon jó wellness részek, főleg a Palotában lévő török fürdő. A középkori város és falu óriási ötlet volt. Az ételek finomak, változatosak, a személyzet kedves, barátságos. Ár-érték arányban is kiváló, még ha nem is tekinthető olcsónak. De azt nyújtja, amennyit fizetsz.
Puchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. október 13.a párjával járt itt
A szálloda és környéke nagyon szép. Mivel túl sok épület közül kell választani foglalásnál a szobát, ismeretlenül nem jót választottam, bár tanácsot kértem a telefonban. Azért esett a palotára a választás, mert ott wellness is van, közel van az étterem is. Csak azt nem mondták, hogy ott a wellness csak jakuzzikból áll.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Vendéglátás
2015. október 7.kollégákkal járt itt
A szállás valóban érdekes, mintha egy középkori városban laknánk. A szoba / nekünk lakosztály/ berendezése szép, tiszta, elég tágas. / nekünk volt nappali is/. A wellness jó, több részlege is van. A programokról nem tudok véleményezni, mert hétköznap voltunk és program csak hétvégén van. Gyenge pontja a hotelnak a konyha.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár