Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2015. május 5.gyerekekkel járt itt
3 kisgyerekkel üdültünk Bikalon, 3 éjszakát tartózkodtunk a Puchner Kastélyszállóban, illetve egészen pontosan a középkori óváros egyik házában. Eredetileg a palotába foglaltunk szállást, de ott egy tetőtéri, sötét és egylégterű lakosztályba kerültünk volna, ami 3 gyerekkel nem igazán pihentető tartózkodást jelentene, így átkértük magunkat máshová.
Kiváló 2015. március 27.a párjával járt itt
Tavaly voltunk itt szeptember végén. Nagyon gyönyörü hely. A szobák stílusosan vannak berendezve, a konyha fantasztikus. A welness részlegek szépek és nagyon jó kivannak találva úgy hogy ne zavarják egymást a korosztályok. Az élménypark tökéletes, nagyoknak és kicsiknek is nagyon jó kikapcsolódást nyújt
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Puchner Kastélyszálló Bikal - Szobák
Kiváló 2015. március 6.a párjával járt itt
Azt hittem,hogy minden fantasztikus kastélyszállót "kipróbáltunk" már,hát tévedtem. A szobák kényelmesek,minőségi a berendezésük-fürdőszoba tartozékok,ajtókilincsek,tapéta,szőnyegek,bútorok stb. A wellness lehetőséget ad a válogatásra,a marokkói különösen szép!
Az étkezések helyszínei pedig lenyűgözőek. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2015. március 5.a párjával járt itt
Nagyon szép környezet kedves és segítőkész személyzet. Gyönyörű parkkal kiváló ételekkel rengeteg nagyon jó programmal. Minden generáció talál magának megfelelő időtöltést, úgy az élményparkban mint a szálloda wellness részlegein. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a nyugalmat árasztó gyönyörű helyet.
Kiváló 2015. február 25.a párjával járt itt
Nyugodtan állíthatom, hogy a Puchner Kastélyszálló**** Magyarország egyik csodája! Csodálatos környezet, pazar szálló, kicsik és nagyok is megtalálják a tökéletes programot számukra. Az ételek kiválóak, a wellness részleg teljesen egyedi, változatos. Mindenkinek ajánlanám, aki nyugodt, hangulatos, barátságos kikapcsolódásra vágyik.
Puchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - Vendéglátás
2015. január 2.gyerekekkel járt itt
Néhányszor voltunk ott és kedveljük, de mindig akad valami probléma. Most kiderült, hogy az eddigi kisállat napidíj 1000,- Ft helyett 3000,- Ft lett, amit a honlapon nem láttam. Ez sajnos nem jelenti azt, hogy kutyafuttató lenne, vagy bármi, pórázon sétálnak a kutyák ennyi pénzért, a 6 év alatti gyerekek pedig ingyen mehetnek a szállodába.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. december 31.gyerekekkel járt itt
Összességében aki még nem járt ehhez hasonló "korhű" helyen és netán a történelmi játékokat is kedveli, akkor próbálja ki. Ha csak mint szállodát tekintem. . . hát, nem könnyű. Ha a klasszikus vonalat szeretnéd, azaz fürdőköpenyben leslattyogni a wellnessbe, akkor a fürdőhazban foglalj szobát. Ha jó neked a kb. 40 cm-es ún.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2014. december 20.a párjával járt itt
Nászutunként 3 napot töltöttünk a Palota részén a kastélyban nagyon jól éreztük magunkat a személyzet mindenhol készséges volt! Kipróbáltuk az összes fürdőt a Marokkói gyönyörű és a többi is élvezhető egy baja volt a férjemnek hogy a palota részben egymás mellett van 3db 36fokos jakuzzi és miért nem vegyes hőmérsékletű ő a 38 fok fölöttit szereti!
Puchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Kiváló 2014. december 16.a párjával járt itt
A bikalon kialakított Puchner kastély fantasztikus 4 napot adott nekünk. A fürdőház egyik lakosztályában laktunk, nagyon igényesen kialakított,tágas, nyitott fürdőszobás lakosztály. Gyönyörű kilátással a kertre. A wellnes rész nagyon romantikus. A szállás és a vacsora/reggeli bár más más épületben található,de eközben megnézhetjük a gyönyörű környéket és épületeket.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
Kiváló 2014. december 16.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes 4 éjszakát töltöttünk a deluxe lakosztályban, ami pazar volt. A környezet gyönyörű, parkosított, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az ételek változatosak és finomak voltak. A wellness részleg, a sok fürdő és a sportközpont megfelelő pihenést, kikapcsolódást jelentett. A középkori élménybirtok nagy hatással volt rám.
Puchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső kép
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár