Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2015. szeptember 27.a párjával járt itt
A falu az isten háta mögött, parkolót kis szerencsével meg lehet találni. Recepció, stb. kedvesek, térképet adnak a birtokhoz, kell is. A középkori hangulatot jól nyomják, nincs túltolva. Este valami lámpát/telefon vigyünk ha más részlegen van a program/vacsora, a lámpákkal picit spóroltak az út mellett.
Kiváló 2015. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk el 2 gyerekkel a Puchner birtokon. Bár a programok főszezonhoz képest megcsappannak, azért azt hiszem így is van miből válogatni. Aki még nem járt itt, annak elmondom, hogy egy hagyományos szállodával nem igazán lehet összehasonlítani, remekül van megoldva. Láttam a képeket, és magát a történetet, hogy miből lett kialakítva ez a birtok apránként.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Pár évvel ezelőtt már jártam itt, akkor el voltam ájulva a helytől. . most bár látványosan fejlesztettek,voltak hiányosságok! Az élménybirtok, lelaposodott! A színészek ruhája, az előzőekben látottak után, igénytelen, maguk a színészek is rendkívül gyengék! A régiek akik a nyitástól itt vannak, azok maradtak kedvesek mosolygósak, tették a dolgukat, de.
Kiváló 2015. augusztus 5.a párjával járt itt
Csodálatos, és felejthetetlen 4 napot töltöttünk a Kastélyszállóban. Az idő nem kedvezett a kinti programoknak, de kárpótolt bennünket a birtok 2 csodálatos fürdője, a mesés parkja a kényelmes és hangulatos szoba. Nagyon tetszik, hogy ha rendszeresen tudunk ott tölteni pár napot, a számtalan típusú szobának, és a folyamatos fejlesztésnek köszönhetően,mindig új élményben lehet részünk.
Kiváló 2015. július 25.a párjával járt itt
Idén Júliusban töltöttünk itt 4 napot a párommal. Sok helyen jártunk már,de a Puchner Kastélyszálló mindegyiket felülmúlta. Gyönyörű környezet,kifogástalan rend és tisztaság mindenhol,az ételek nagyon finomak,a személyzet udvarias és segítőkész. A kinti medence és a különböző fürdők kipróbálása változatossá tették a napjainkat.
Kiváló 2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk el két ötévessel, és két kamasszal a bikali élménybirtokon. Nagyon jól éreztük magunkat, annak ellenére,hogy nem volt számunkra ismeretlen sz élménybirtok. Mi szerettük, hogy reggel/ este sétálnunk kellett az étterembe, a fürdőházba. A kicsiknek élményt jelentett az állat simogató, a lovagi játék, a mézeskalács készítés.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. június 28.gyerekekkel járt itt
Két éve már jártunk itt. Azóta sokat romlott a színvonal, vagy csak már nem hatott az újdonság erejével. A környezet szép, rendezett. A delux lakosztály kifogástalan. A 4 éjszakás csomagban a 3. napra már nagyon untam az ételeket. Szokványosak, unalmasak. Látszik, hogy tömegturizmusra vannak beállva. A családi wellness is zsúfolt volt.
Puchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - Egyéb
Kiváló 2015. május 28.kollégákkal járt itt
Április végén egy munkavédelmi konferencia keretében töltötte megy éjszakát ebben a csodálatos környezetben lévő kastélyban. A szerencse úgy hozta,hogy a palotában lévő szobát kaptam. Amikor beléptem a szoba ajtaján,úgy éreztem,hogy mintha visszakerültem volna a múltba. Teljesen elvarázsolt a szoba csodálatos berendezése.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 27.családjával járt itt
Csodás hétvégét töltöttünk itt, az élménypark minden korosztálynak bőven nyújt kellemes kikapcsolódási lehetőséget, az ellátás -félpanzió - minden igényt kielégít, remek ízek , bőséges minden, a személyzet kivétel nélkül kedves, szolgálatkész, vidám!
A különböző kivitelű szállások nagyon hangulatosak, Biztos, hogy visszatérünk!
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Kiváló 2015. május 8.a párjával járt itt
Csodás 3 tavaszi napot töltöttünk itt. A birtok és az óváros kertje, növényei csodásak voltak, igazi zöld, virágos rengetegben sétálhattunk. A séfvacsora, de a svédasztalos kínálat is bőséges és finom volt. Értékeltem, hogy a reggelinél gondoltak a glutén és laktóz érzékenyekre is.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár