Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs

2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs vélemények

Kiváló 2016. február 26.gyerekekkel járt itt
Sokszor voltunk már itt és sokszor leszünk még. A magyaros konyha ízes ételeit eheti itt az éhes vendég nem franciás mennyiségben. A kiszolgálás maximális, a pincér úr segítőkész és igazi vendéglátós mentalitású a jó értelemben. A berendezés számomra kissé rideg, de ez mit sem von le az étterem élvezeti értékéből, hiszen nem akarunk beköltözni, "csak" egy isteni finomat enni.
Kiváló 2015. június 19.gyerekekkel járt itt
Az étterem és a kiszolgálás kifogástalan. Az ételek nagyon finomak és bőségesek. Már régóta visszajáró vendégek vagyunk, majdnem minden családi ünnepet náluk töltünk el. A fogyasztásain után még a következő alkalomra kupont is kapunk, így ki nem hagynánk, hogy náluk töltsük a következő családi ünnepet is. :)
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem, finom ételek , kedves kiszolgálás és barátságos árak. :)
Kiváló 2014. január 19.a párjával járt itt
Kellemes vasárnapi ebéd elköltésére kerestünk éttermet a feleségemmel. Az étterem berendezése különleges - a névhez illő. Azt kaptuk amit vártunk. Az elszeparáltságot biztosították - ez nagyon fontos szempont nálunk. Az étlapot jónak találtuk - az átlagos magyar ízlésnek megfelelő. A étkek értékarányosak.
Kiváló 2013. július 15.gyerekekkel járt itt
Születésnapot ünnepelni mentünk az ételek nagyon finomak voltak a szakács remek,a hely nagyon jó hangulatú,Budaörs nyugodt csendes részén van. Remek ötlet a limonádé ami nagyon finom volt. Az ár picit a standard fölött van de ezért minőségi vacsorát kaptunk. Pici kritika, hogy hiányoltam a gyermek menüt az étlapról,pedig több család is betért míg ott voltunk.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - BelsőFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Célszerű telefonálni, hogy van-e hely. . . mi ma kétszer telefonáltunk, és volt. Egy nem túl szép helyen, az átjáróban, az ajtónál kaptunk egy asztalt, pontosabban egy boxot, ketten. De nem volt vele semmi baj. Választás étlapról: nejem szilvás, camembertes csirkemellet zöldséggel, én a "honfoglalók kedvencét" kértem. Hehehe.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - EgyébFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étlap/itallapFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - BelsőFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - BelsőFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2018. május 5.családjával járt itt
Véletlenül kerültünk ebbe az étterembe, de remek ételek mellett ünnepeltük a névnapos Vejemet. A menüt ajánlatra választottuk, Újházi tyúkleves, és egy 7 személyes vegyes tál vegyes salátával. Minden friss volt és ízletes, és a nagyfröccs kísérő is finom, hideg. Kicsit távol esik az otthonunktól, de még lehet, hogy máskor is ide látogatunk. A végén, egy emlékfotó a királyi"testőrrel"! Köszönjük.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Külső képFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Belső
2016. május 17.a párjával járt itt
Nem drága, szolid hely, ahol jól főznek. Csendes helyen fekszik, a kiszolgálás jó, viszonylag jól lehet parkolni. Történelmi a helyszín, jó és korhű a berendezés. Merem ajánlani mindenkinek. Budaörs családi házas övezetében fekszik a fővároshoz közel. A kiszolgálás viszonylag gyors, csak kár, hogy nincsen szagelszívás az kicsit zavaró.
2013. december 19.gyerekekkel járt itt
Minden évben halottak napját megelőzően a Budaörsi temetőből hazafelé jövet (immár 3 éve) mindig itt ebédelünk ez már olyan megszokás - rítus. Kellemes hely a „felszolgálónk” vicces és kedves volt. A választék nagy és miközben az ételeinket várjuk az őseink képeit (persze rajzolt formábban) plusz az uralkodásuk kezdete és vége időpontjait eleveníthetjük fel,ezzel is frissítve történelmi ismereteinket.
Átlagos 2016. augusztus 28.családjával járt itt
Ennél egy kicsit jobbhoz vagyunk szokva. Ezzel együtt átlagosnak mondható. A hely a kiszolgálás rendben van, csak az ételek minőségén lehetne javítani. Hűség kártyát is kaptunk, kedves gesztus!