Daubner Cukrászda Budapest

2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Daubner Cukrászda Budapest vélemények

Kiváló 2016. május 24.családjával járt itt
Hosszú ideje van szerencsénk "ellenőrizni" a cukrászda minőségét. A legkiemelkedőbb amit meg kell említeni erről a cukrászdáról, hogy tartja a színvonalat, a minőséget és az áraik sem szaladtak el. Sajnos a több pultos kiszolgáló tér ellenére mindig sorban kell állni a vásárláshoz, de az eladók gyorsak, kedvesek, segítőkészek.
Átlagos 2015. szeptember 11.a párjával járt itt
Nemrég látogattunk el ebbe a híresnek mondott cukrászdába egy meleg vasárnap délutánon. A sütemény felhozatal szegényes,alig volt pár darab. . . ami nem vall épp profi hozzáállásra. Ülőhely 0 ahol el lehet kényelmesen fogyasztani bármit is. Aki vett valamit kint az utcán a virágládákon ülve fogyasztotta el a fagylaltot-süteményt.
2015. augusztus 25.barátokkal járt itt
Sokan sokfélét mondtak erről a cukrászdáról, így engedve a kísértésnek, nemrég mi is kipróbáltuk a barátainkkal. Ár-érték viszonylatban egyszerűen tökéletes, a küszöb átlépése után a házi sütemények összetéveszthetetlen illatkavalkádja fogadott.
Kiváló 2014. október 25.egyedül járt itt
Pár héttel ezelőtt jártam először a Daubner cukrászdában. Az egyik ismerősöm ajánlására mentem oda. Nem csalódtam. Most már nekem is a kedvencem. A tortaszeletek, a pogácsák és az apró édességek is nagyon finomak voltak. A kiszolgálás gyors volt. Nem szoktam arra járni,messze is van,de megérte elmenni a sütikért. Az ár-értékarány megfelelő. Szerintem máskor is vásárolok ott.
Kiváló 2014. május 30. járt itt
A hosszú sor nem jó:-( de ez is mutatja milyen jók a sütik
Átlagos 2014. május 20.gyerekekkel járt itt
A süteményeiket, főleg a tortákat nagyon szeretem, a pogácsa féléket kevésbé csinálják jól. Sokszor úgy tűnik, mintha már másnapos lenne. Az üzletnél nehéz parkolni, pedig itt csak elvitelre szabad vásárolni. Viszont mindig tömeg van, amit gyűlölök, inkább sütök, mint sorba álljak. Ezért már nem is megyünk.
Kiváló 2014. április 9. járt itt
Szerintem mindenki ismeri a Daubner cukrászdát. Mondhatom hogy hosszú évek óta visszatérő vásárlójuk vagyok. Rendszeresen itt vásárolok tortákat,süteményeket családi vagy baráti ünnepségekre,összejövetelekre. Eddig még nem sikerült csalódnom a cukiban! Finomak és kiváló minőségűek az itt készített sütemények illetve torták.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2014. február 14.egyedül járt itt
Évek óta visszajáró vásárlója vagyok a Daubnernek, bár egyáltalán nem esik útba nekünk, sokat kell érte utazni. Nagyon finom, minőségi sütiket, tortákat, parfékat készítenek, és évek óta tartják a színvonalat. Hétvégén rendszeresen kígyózó sorok állnak az üzlet előtt, nem véletlenül, nagyon népszerű a hely!
Daubner Cukrászda Budapest - EgyébDaubner Cukrászda Budapest - EgyébDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étlap/itallapDaubner Cukrászda Budapest - Étlap/itallapDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. január 26.családjával járt itt
Hát sok cukrászdával próbálkoztunk már, de csak a Daubner a legjobb. Az esküvőnkre is itt rendeltük a tortáinkat, nem külön esküvői tortát, hanem 5 kicsit. Szülinapokra is itt veszünk tortát, de a sós sütik, pogácsák is isteniek. Egyszerűen érezni a sütiken, hogy minőségi alapanyagokból vannak.
2014. január 12.családjával járt itt
Évek óta járunk ide, a szülinapi tortán szinte csak itt vettük: parfé, csoki mussz, mákos-ribizlis. . nyám-nyám :D az aprósütemények, pogácsák is nagyon finomak. Kissé drágák ugyan, de minőségi alapanyagból készülnek, igazi szilvalekvárral, juhtúróval stb. szóval szerintem abszolút megéri!