Daubner Cukrászda Budapest

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Daubner Cukrászda Budapest vélemények

Kiváló 2024. április 10.egyedül járt itt
Csodálatos hely minden friss helyben készül szinte minden finom amit készítenek sós ,édes,fagyi mindig innen rendelünk tortát,csak ajánlani tudom mindenkinek
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 21.a párjával járt itt
A Daubner cukrászda átállt elvitelre, 2021 júniusának közepén a beltérben sehol nem lehetett leülni. Elvitelre vettünk hát sütiket a társammal, jómagam a diós puszedlit (4600 ft/ kg), a gauda sajtos minipogácsát (3800 ft/kg) kóstoltam, továbbá itthon ettem meg egy ribizlis máktorta szeletet (460 ft).
Daubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2020. november 7.gyerekekkel járt itt
Ismét Daubner, ismét finomságok beszerzése. Pénteken kora délután a városban mindenhol őrült forgalom és dugók, de a cukrászdában elég kevesen voltak. Több pultnál zajlott a kiszolgálás, egyiknél sem álltak sorba többen, mint 1-2-3 ember.
Daubner Cukrászda Budapest - EgyébDaubner Cukrászda Budapest - EgyébDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étlap/itallapDaubner Cukrászda Budapest - Étlap/itallapDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2018. október 31.családjával járt itt
Gyakran megfordulunk a cukrázdában, hiszen olyan fínomak a termékeik. Családi ünnepekre tortát szoktam vásárolni, amely valóban emeli az ünnep hangulatát. Egy a gond csak, hogy mindíg sokan vannak és hosszú sorokban várakozni kell. Persze ez csak nekünk vásárlóknak gond :D :D.
Kiváló 2017. január 24.a párjával járt itt
Rendszeresen látogatjuk ezt a cukrászdát, annak ellenére, hogy sajnos nekünk sohasem esik útba. Szeretjük a sütijeiket, mindig azonos ízvilág, megszokott minőség vár. Nem csalódtunk még csupán egyetlen egyszer. A málnás túró és az erdei joghurtos 1,5 napra megsavanyodott, pedig a megszokott módon tároltuk és máskor soha nem volt ezzel problémánk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 9.a párjával járt itt
Annak ellenére, hogy nem a legkönnyebben megközelíthető helyen található, a cukrászdában mindig hatalmas sor áll a pultok előtt. Mivel leülni nem lehet, a helyben fogyasztást választók csak állva tudják elmajszoli a rendelt finomságokat, így akik szeretik a kényelmet is (mint például mi), azoknak azt ajánlom, elvitelre kérjék a süteményeket, és otthon, kényelmesen fogyasszák el azokat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Kiváló 2016. október 6.barátokkal járt itt
Baromi finom, habkönnyű sütemények.
4 félét is kóstoltam, mind nagyon-nagyon finom volt.
Az árak is nagyon barátságosak, 4-500 forint egy szelet sütemény,ez nagyon jó ár ezért a minőségért.
A hely egyetlen baja,hogy mindig tömve van és helyben csak állva lehet enni.
A sor viszont egészen gyorsan megy, a kiszolgálók nagyon kedvesek.
Kiváló 2016. május 24.családjával járt itt
Hosszú ideje van szerencsénk "ellenőrizni" a cukrászda minőségét. A legkiemelkedőbb amit meg kell említeni erről a cukrászdáról, hogy tartja a színvonalat, a minőséget és az áraik sem szaladtak el. Sajnos a több pultos kiszolgáló tér ellenére mindig sorban kell állni a vásárláshoz, de az eladók gyorsak, kedvesek, segítőkészek.
Kiváló 2016. január 30.családjával járt itt
A Kolosy tértől nem messze található a cukrászda. Mindig hatalmas itt a forgalom épp ezért rengetegett kell várni. A sütik isteniek mind az édesek mind a sósak az ár érték arány csodás. Gyerekek a ribizlis máktorta isteni finom és a hangulat is kellemes. Ennek a cukrászdának igazi hangulata van aki szerint ez nem jó hely az még sose járt igazi cukrászdába. Visszatérünk még 10/10.
Kiváló 2016. január 1.a párjával járt itt
Véleményem szerint a legfinomabb sütiket a Daubnerben lehet kapni Budapesten. Az édes és a sós termékek is fantasztikusan finomak, számtalanszor vásároltam itt, és a minőség kifogástalan. Szerintem az árak is nagyon jók, sőt, én inkább olcsónak tartom ezt a helyet. Ami viszont kétségtelen: nem lehet beülni, és sütizni úgy, ahogy egy cukrászdától elvárná az ember.