Daubner Cukrászda Budapest

2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Daubner Cukrászda Budapest vélemények

Kiváló 2015. augusztus 26.a párjával járt itt
A pogácsáik még mindig fantasztikusak, jobb, mint anyámé vagy a nagyiké (csak meg ne tudják). Az édességek is jól eltaláltak, nem túl édesek. Csak ne lenne az a nagy sor. És nem biztos, hogy mindent kapsz, amit szeretnél, mondjuk vasárnap délután.
Az árak nem olcsók, de ünnepekkor kényeztessük magunkat. A fagyijuk viszont elég általános, semmi extra (de az is drága).
Kiváló 2014. október 25.egyedül járt itt
Pár héttel ezelőtt jártam először a Daubner cukrászdában. Az egyik ismerősöm ajánlására mentem oda. Nem csalódtam. Most már nekem is a kedvencem. A tortaszeletek, a pogácsák és az apró édességek is nagyon finomak voltak. A kiszolgálás gyors volt. Nem szoktam arra járni,messze is van,de megérte elmenni a sütikért. Az ár-értékarány megfelelő. Szerintem máskor is vásárolok ott.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 21.a párjával járt itt
Akármikor a közelben járok és tehetem, betérek hozzájuk. Idáig egy süteményükben sem csalódtam, más cukrászdákhoz képest pedig jóval olcsóbbak. Egyetlen hátránya van a helynek, hogy nem beülős. Kint, a cukrászda előtt lehet csak padokra leülni. Viszont gyors a kiszolgálás, mivel van körülbelül 5 pénztár, külön az édes-, sós süteményeknek, tortáknak, fagylaltnak, stb.
Kiváló 2014. május 30. járt itt
A hosszú sor nem jó:-( de ez is mutatja milyen jók a sütik
Kiváló 2014. május 22. járt itt
Nem kétséges, hogy a Daubner a város egyik legjobb, ha nem a legjobb cukrászdája. Amit mindig is külön értékeltem bennük, hogy a süteményeik, fagylaltjaik sosem túlcukrozottak, azon felül, hogy mindegyik remekmű. Állófogadásra pogácsákat és egyéb sós süteményeket innen, és csakis innen viszünk.
Kiváló 2014. április 23., csoporttal járt itt
A Szemlő-hegyi-barlangba kirándultunk, és hazafelé menet lehetetlen volt kihagyni a Daubner cukrászdát! A fagyijuk fantasztikus, a sütemények is nagyon ízletesek, bár az áruk igen borsos. A személyzet a hatalmas tömeg ellenére igen türelmes és készséges volt, le a kalappal előttük.
Kiváló 2014. április 9. járt itt
Szerintem mindenki ismeri a Daubner cukrászdát. Mondhatom hogy hosszú évek óta visszatérő vásárlójuk vagyok. Rendszeresen itt vásárolok tortákat,süteményeket családi vagy baráti ünnepségekre,összejövetelekre. Eddig még nem sikerült csalódnom a cukiban! Finomak és kiváló minőségűek az itt készített sütemények illetve torták.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2014. február 14.egyedül járt itt
Évek óta visszajáró vásárlója vagyok a Daubnernek, bár egyáltalán nem esik útba nekünk, sokat kell érte utazni. Nagyon finom, minőségi sütiket, tortákat, parfékat készítenek, és évek óta tartják a színvonalat. Hétvégén rendszeresen kígyózó sorok állnak az üzlet előtt, nem véletlenül, nagyon népszerű a hely!
Daubner Cukrászda Budapest - EgyébDaubner Cukrászda Budapest - EgyébDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étlap/itallapDaubner Cukrászda Budapest - Étlap/itallapDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - BelsőDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/italDaubner Cukrászda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. január 26.családjával járt itt
Hát sok cukrászdával próbálkoztunk már, de csak a Daubner a legjobb. Az esküvőnkre is itt rendeltük a tortáinkat, nem külön esküvői tortát, hanem 5 kicsit. Szülinapokra is itt veszünk tortát, de a sós sütik, pogácsák is isteniek. Egyszerűen érezni a sütiken, hogy minőségi alapanyagokból vannak.
Kiváló 2013. december 14.családjával járt itt
A Daubner Cukrászda Budapest egyik legjobb cukrászdája. Ha arra járunk sosem hagyjuk ki. Szerencsénkre nem lakunk túl közel hozzá, mert úgy már nagyon-nagy túlsúllyal küzdenénk, ugyanis nem lehet ellenállni a választéknak. Ha betévedünk, nagyon nehéz eldönteni, hogy mit is válasszunk, legszívesebben végig ennénk a választékukat. Ajánlom mindenkinek!