Daubner Cukrászda Budapest

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Daubner Cukrászda Budapest vélemények

2015. augusztus 25.barátokkal járt itt
Sokan sokfélét mondtak erről a cukrászdáról, így engedve a kísértésnek, nemrég mi is kipróbáltuk a barátainkkal. Ár-érték viszonylatban egyszerűen tökéletes, a küszöb átlépése után a házi sütemények összetéveszthetetlen illatkavalkádja fogadott.
Szörnyű 2015. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Cukrászatnak nevezném nem cukrászdának, ahol nem lehet asztalhoz ülve elfogyasztani egy süteményt kávéval miért nevezi magát cukrászdának? A hely kicsi ennyi vásárlónak, nem is látod a választékot a tömegtől. Utálom amikor egy fényképről kell eldönteni milyen tortát kérsz, ha egészet akarsz elvinni.
Kiváló 2014. október 25.egyedül járt itt
Pár héttel ezelőtt jártam először a Daubner cukrászdában. Az egyik ismerősöm ajánlására mentem oda. Nem csalódtam. Most már nekem is a kedvencem. A tortaszeletek, a pogácsák és az apró édességek is nagyon finomak voltak. A kiszolgálás gyors volt. Nem szoktam arra járni,messze is van,de megérte elmenni a sütikért. Az ár-értékarány megfelelő. Szerintem máskor is vásárolok ott.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 21.a párjával járt itt
Akármikor a közelben járok és tehetem, betérek hozzájuk. Idáig egy süteményükben sem csalódtam, más cukrászdákhoz képest pedig jóval olcsóbbak. Egyetlen hátránya van a helynek, hogy nem beülős. Kint, a cukrászda előtt lehet csak padokra leülni. Viszont gyors a kiszolgálás, mivel van körülbelül 5 pénztár, külön az édes-, sós süteményeknek, tortáknak, fagylaltnak, stb.
Kiváló 2014. május 30. járt itt
A hosszú sor nem jó:-( de ez is mutatja milyen jók a sütik
Kiváló 2014. május 22. járt itt
Nem kétséges, hogy a Daubner a város egyik legjobb, ha nem a legjobb cukrászdája. Amit mindig is külön értékeltem bennük, hogy a süteményeik, fagylaltjaik sosem túlcukrozottak, azon felül, hogy mindegyik remekmű. Állófogadásra pogácsákat és egyéb sós süteményeket innen, és csakis innen viszünk.
Átlagos 2014. május 20.gyerekekkel járt itt
A süteményeiket, főleg a tortákat nagyon szeretem, a pogácsa féléket kevésbé csinálják jól. Sokszor úgy tűnik, mintha már másnapos lenne. Az üzletnél nehéz parkolni, pedig itt csak elvitelre szabad vásárolni. Viszont mindig tömeg van, amit gyűlölök, inkább sütök, mint sorba álljak. Ezért már nem is megyünk.
Kiváló 2014. április 23., csoporttal járt itt
A Szemlő-hegyi-barlangba kirándultunk, és hazafelé menet lehetetlen volt kihagyni a Daubner cukrászdát! A fagyijuk fantasztikus, a sütemények is nagyon ízletesek, bár az áruk igen borsos. A személyzet a hatalmas tömeg ellenére igen türelmes és készséges volt, le a kalappal előttük.
Kiváló 2014. április 9. járt itt
Szerintem mindenki ismeri a Daubner cukrászdát. Mondhatom hogy hosszú évek óta visszatérő vásárlójuk vagyok. Rendszeresen itt vásárolok tortákat,süteményeket családi vagy baráti ünnepségekre,összejövetelekre. Eddig még nem sikerült csalódnom a cukiban! Finomak és kiváló minőségűek az itt készített sütemények illetve torták.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. április 9.a párjával járt itt
Azt hiszem nincs aki ne ismerné a Daubnert. Esküvőm kapcsán rendeltem tőlük tortát, amivel maximálisan meg voltunk elégedve. Hatalmas választék és nagyon jó minőség párosul. Ami zavaró volt nekem, hogy a kiszolgáló hölgyek arcán egy mosolyt nem láttam, ami talán azzal van összefüggésben, hogy annyi kamera van az eladótérben, amennyi a Fehér Házban sincsen szerintem.