Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest

4,4
étterem, bisztró, halétterem
Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest
Halkakas Halbisztró - Dohány utca BudapestHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Belenusi pihenés félpanzióval
2025.03.02-ig
Hotel Belenus Zalakaros

Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2014. július 17.egyedül járt itt
Az ittjartam. hu-n olvasott ajánlások alapján látogattam el a Halkakasba. Picike hely a Veres Pálné utca sarkán. Kint is van néhány asztal, de a hőségre tekintettel inkább benn foglaltam helyet. Sajnos nincs légkondi, így a nyitott ablakok ellenére kissé fullasztó volt benn a meleg.
Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Külső képHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - MosdóHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - EgyébHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - EgyébHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - MosdóHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Külső képHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Külső képHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Külső képHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. május 22.a párjával járt itt
Ide már visszamentünk csak úgy, mert halra éheztünk. Ár-érték arányban szerintem a legjobb halas hely Budapesten. Friss halételekkel, nagyon finom sült krumplival(! ), friss salátával és jófajta házi sörrel. A kiszolgálás kedves és gyors, a nyitott konyha hátránya, hogy télen nem túl praktikus.
2015. május 2.a párjával járt itt
Május elsején ebédelni tértünk be az étterembe. Este 6-ig önkiszolgáló rendszer működik, ha elkészült a pultnál rendelt étel, a vendég előre elkért keresztnevét kiáltva jelzik, hogy el lehet vinni az ételt. Ez elsőre kicsit furcsának tűnt, de miután a vendégkör nem turistákból hanem a környéken lakó törzsvendégekből áll, nem okoz problémát senkinek.
Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - EgyébHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. július 22.barátokkal járt itt
Egy barátnőmmel tértünk be ide, mert sok szépet-jót hallottunk a helyről. Pontyropogóst, grillezett pontyot és fish&chips-t rendeltünk. Az ételek a látványpultban, frissen készültek, és mivel még a nagy esti futam előtt értünk oda, nem is kellett rájuk sokat várni. A szószok kiemelkedően finomak, a halak fűszerezése elég karakteres, de nem tolakodó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 22.gyerekekkel járt itt
Egy majusi esos esten ultunk be a Halkakasba vacsorazni. A berendezes nagyon hangulatos, jok a nagymama oroksegebol eloszedett szekek, asztalok, tenyerok, DIY lampak. Az etel kituno, nem oriasi adag, de epp jol lehet vele lakni. Fish&chipset, sult keszeget es halgyrost rendeltunk, minden elfogyott az utolso morzsaig. A hazi szorpok es limonadek is nagyon finomak.
Kiváló 2014. június 16., csoporttal járt itt
Az Akadályzabáló csapata olyat evett itt, hogy azt évekig, de legalábbis a következő alkalomig emlegetni fogjuk! Kerekesszékeseknek bajos a bejutás, a bejárat elé nem ártana egy kis rámpát odaügyeskedni, de egyébként minden nagyszerű, rendkívül hangulatos, és az árak is több mint normálisak!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25815 feltöltött kép
2013. október 27.barátokkal járt itt
Ritka kellemes élményem volt tegnap a Halkakas. Ők csak magyar halból készítenek friss bisztróételeket, többféle halpástétomot, ropogóst, steakat, gyrost, hamburgert, s egyebeket. Inni csupa kézműves cucc, szörpök, köleses sör, borok. A kiszolgálás lenyűgözően kedves. A környezet street foodos, ötletes, minden friss és hamar elkészül. Leszámítva a tokhalsteaket. :) Megyünk még!
Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Külső képHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 18.a párjával járt itt
Tegnap délután nézve a televízió gasztroműsorát fedeztük fel a Halkakast. Miután Marcsi a mi magyar "Nigellánk"bemutatta a harcsa gyrost és a hozzá felszolgált szószokat úgy döntöttünk,hogy ezt fogjuk vacsorázni. Így bevágódtunk a kocsiba és 20 perc múlva már parkolóhelyet keresve és nyálcsorgatva megérkeztünk a Veress Pálné utcába.
Kiváló 2013. március 25.gyerekekkel járt itt
Egy hideg, téli délutánon jártunk itt a családdal. Szerettünk volna enni valami egyszerűt és finomat. Kellemes bisztró hangulat fogadott minket. Csak pár asztal és családias légkör. Ezt erősítette az udvarias kiszolgálás és a gyorsan elkészülő fogások. Ettünk egy vegyes halízelítőt, fish&chips-et, harcsa-gyros tálat hozzá jófajta kézműves sört és házi szörpöt ittunk.
Kiváló 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
Óriási ötletnek tartom, hogy a már ismert, netalán híres ételeket "halasítják", azaz halra fordítják. Kinek jutna eszébe a halbrassói, hal-gyros, halas székelykáposzta, stb ételek kitalálása. Vagy abszolút formabontó, azonban nagyon finom a különféle sült, vagy füstölt halak különleges salátákkal való tálalása.