IKEA Budapest Étterem Budapest

Kedvezményes tavaszi pihenés
2024.06.30-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd

IKEA Budapest Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. március 8.a párjával járt itt
Ha valaki említi az IKEA-t, nekem egyből a húsgombócok jutnak az eszembe. Amikor erre járok, gyakran betérek ide és választom ezt az ételt. Bár sok rosszindulatú pletykát lehetett hallani a helyről, de én bízom benne, hogy ezek nem igazak. Mindig sültkrumplival és barnamártással eszem.
2015. február 18.barátokkal járt itt
Kedvező az ár, összességében jók az ételek, és nagyon praktikus az italokhoz való hozzá férés. A pénztárnál való fizetéskor vesz az ember magához egy bögrét, amit akkor, és annyiszor tölt meg magának a kihelyezett italválasztékból, ahányszor akar, és amit akar. Nem utolsó sorban pedig ott az áruház nézelődésre, böngészésre, ráadásul eléggé központi helyen.
2014. december 27.a párjával járt itt
Gyakran megyünk át a közeli "másik" áruházból, sokszor csak ebédelni. Nagyon sok család is felkeresi, leginkább hétvégeken. Néha óvodai hangulata van az étteremnek, ami ugyan nem baj, de mi inkább a nyugodtabb hétköznapokon eszünk az IKEA-étteremben. Önkiszolgáló jellege a kedvező árakban megjelenik.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. október 5.a párjával járt itt
A barátnőmmel a mátrai hétvégénk után hazafelé még beugrottunk Pestre bevásárolni, majd útba ejtettük az Ikeát is. Most sem kellett csalódnunk az étteremben. Előételnek lazacos wrapot ettünk, amivel még régóta szemezünk. . . Elképesztően finom volt, és ennek ellenére csak 790Ft volt a 2db wrap. Utána persze jött a szokásos húsgolyó és a szezonális csirkemell :-)
Átlagos 2014. szeptember 6.a párjával járt itt
Ha az IKEÁ-ban járunk vásárolni, és nem vagyunk időzavarban, legtöbbször betérünk az étterembe is. Kb. fél évvel ezelőtt voltunk legutóbb, azóta véleményem szerint nem változott semmi. Beállunk a kissé tekergő sorba, aztán magunkhoz vesszük a műanyag tálcát és araszolunk a pult előtt.
IKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - EgyébIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - MosdóIKEA Budapest Étterem Budapest - MosdóIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - MosdóIKEA Budapest Étterem Budapest - MosdóIKEA Budapest Étterem Budapest - MosdóIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Azért választottam ezen a héten ebédelésünk helyének ezt, mert már viszonylag sokszor ettünk itt, és tudtam mire számíthatok. Gyerekbarát környezetre, ismerős és változó kínálatra. Tudtam, hogy árban és minőségben elfogadható, hogy lesz állandó, az étlapon, azaz legrosszabb esetben húsgolyó menüt eszünk, vagy az éppen aktuális időszaki kínálatból vagy napi menüből fogyasztunk.
Szörnyű 2014. június 30.barátokkal járt itt
Többször jártam már itt, sok esetben csak enni, vásárlás nélkül, persze azért valami apróság néha velünk jött. . . Az utolsó két alkalommal nagyon meglepett mennyire lecsúszott a minőség, a kiszolgálás hozzáállása. Szinte mindig svéd húsgolyókat ettünk. Először nagyon jó volt a barna szósz és az áfonya lekvár állaga, íze és mennyisége is.