IKEA Budapest Étterem Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
75.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

IKEA Budapest Étterem Budapest vélemények

2016. december 26.családjával járt itt
Olvastam egy jó kis mondást arról, hogy ha el akarsz venni feleségül egy ifjú hölgyet, akkor vidd el az IKEÁba és ha miután onnan kijöttetek, még mindig el akarod venni, akkor ne késlekedj. Van ebben valami. Nekem legalábbis az IKEA nem tartozik a kedvenc helyeim közé, bár mióta van táblagép aminek segítségével értelmesen el lehet tölteni azt az időt míg az ember párja válogat, azóta nem annyira szörnyű számomra az itt töltött pár óra.
IKEA Budapest Étterem Budapest - EgyébIKEA Budapest Étterem Budapest - EgyébIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/ital
2016. december 7. járt itt
Ha a környéken járok van, hogy csak az étterem miatt térek be az áruházba, mert jót lehet enni, elfogadható áron. A legtöbben a húsgombócot fogyasztják számolatlanul, az számomra nem szimpatikus, engem a lazacos, halas, zöldséges ételek jobban vonzanak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Pozitívum: olcsón lehet enni-inni. Negatívum: a svéd húsgolyó régebben jobb ízű volt, most elég ízetlenre sikerült, a zöldség köret hideg vagy alig langyos és teljesen sótlan volt. A "gyerekbarát" és "családbarát" kifejezéseket egyre gyakrabban halljuk, kár, hogy ez egyenlő az állandó visítással, rohangálással, másokon való átgázolással.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Pár dolog, amiért szeretjük az Ikea éttermeket:
-ingyen babaétel felnőtt fogyasztása esetén
-pelenkázó helyiség, szoptató sarok
-játszóhely, amíg a szülők befejezik kávéjukat
-kávé éttermi fogyasztás esetén ingyenes
-gyerekmenü pont jó és megfelelő adag, szívószálas üdítő is jár hozzá
-gyerekmenüvel Ikea játékokra is gyűjthetünk
-. . .
Átlagos 2016. augusztus 7.egyedül járt itt
A kiszolgálas tetszett, az ételek finomak.
2016. július 9.egyedül járt itt
Többször jártam már az IKEA éttermében, de mióta magam is gyermekes szülő lettem, sokkal erősebben szembeszökő számomra, hogy az IKEA mint áruház, és ezen belül az önkiszolgáló étterme is maximálisan gyerekbarát hely. A kisbabáknak ingyenesen lehet bébiételt elvinni a pultról, amelyet az étkező részben lévő mikróban lehet felmelegíteni, és természetesen több etetőszék is rendelkezésre áll.
IKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - EgyébIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - MosdóIKEA Budapest Étterem Budapest - MosdóIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - MosdóIKEA Budapest Étterem Budapest - MosdóIKEA Budapest Étterem Budapest - MosdóIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - BelsőIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Étel/italIKEA Budapest Étterem Budapest - Belső
2016. május 18.a párjával járt itt
Úgy tűnik, az IKEA szó hallatán ma már több embernek jut eszébe a svéd húsgombóc, mint a lakberendezés és lakásfelszerelések gazdag tárháza. Ha ott járok, én sem mulasztom el az étterem felkeresését. Ha nem is komplett ebédet vagy vacsorát, de valami finom salátát biztosan vásárolok.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Amikor meghallom azt a szót, hogy IKEA, rögtön az IKEÁS svéd ételt látom magam előtt. Ami pedig: svéd húsgolyók barnamártással, vörösáfonya-lekvárral és sültkrumplival. Na és persze utána desszertnek a kihagyhatatlan svéd mandulatorta. Kiskorom óta járunk a családommal Ikeába.
Kiváló 2016. május 4.egyedül járt itt
Néhányszor jövök ide egy évbe rendszerint veszek is valamit de ma nem igy tettem. Ma csak enni jöttem. Kértem egy adag(10dbgolyó)csirkehúsgolyót. Sült krumplival és áfonya lekvárral. Jó nagy adagot adtak. A csirkegolyók isteniek voltak. Az ujra tölthetős üdítő nem volt az igazi. Szinte csak szoda volt. Vettem még 2 fánkot 120 forintért.
Átlagos 2015. május 5.a párjával járt itt
Párommal az elmúlt néhány év során pár havonta be tértünk egy ebédre, legutóbb pedig 2 héttel ezelőtt voltunk enni az IKEA-ban. Mindketten minden alkalommal húsgolyókat szoktunk enni sült krumplival, barna illetve áfonya mártással. Azt vettük észre, hogy az utóbbi néhány hónapban az áfonya mártás mennyisége kevesebb lett és a minősége is romlott egy kicsit.