Vakvarjú Csónakház Budapest

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Vakvarjú Csónakház Budapest vélemények

Kiváló 2018. december 19.családjával járt itt
Erzsébeten a Duna partjánál van .
A táj és a kiszolgálás kiváló.A választék bőséges.Parkolás az udvaron lehetséges.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 16.a párjával járt itt
Az étterem kívül-belül nagyon hangulatos, a Duna-ág mellett található, és szerencsére a Márton napi akció ellenére sem volt tele. A párommal kettesben voltunk, őt leptem meg ezzel az ebéddel a születésnapján. Én libaesszenciát ettem maceszgombóccal, utána grillezett libamellet körteraguval és káposztás rétessel.
Vakvarjú Csónakház Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Belső
2018. szeptember 3.a párjával járt itt
Többször jártunk ebben az új étteremben. Nagyon hangulatosan lett kialakítva vízpart mellett. Az ételek tálalása ízléses, mennyiségük viszont lehetne nagyobb, ízviláguk változó. Volt köztük igazán finom, kevésbé finom és éppen ehető kategória is. Különleges hangulata van az étteremnek, ami részben kompenzálja az ételek változó ízletességét is.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. június 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos helyen található,a belső kialakítás is nagyon hangulatos,a pincérek figyelmesek,az ételek nagyon finomak voltak.
Van gyereksarok,sok játékkal,abszolút családbarát.
Érdemes előre foglalni,ott jártunkkor (szombat ebédidő) teltház volt.