Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest
Vakvarjú Vendéglő - Buda BudapestVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest
Vakvarjú Vendéglő - Buda BudapestVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest bemutatkozása

Budapest XI. kerületében az Érem utcában, nemzetközi-magyaros konyhával és különleges kenyérlángossal várja Vendégeit a VakVarjú Vendéglő.
Tudja Ön, hogy mi a vakvarjú?
A vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is.

Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest vélemények

2055
Gyenge 2021. április 4.a párjával járt itt
Hát, ez most nem sikerült. Nekem nagyon kellemes emlékem volt a pesti, meg a budai Vakvarjúról is, talán ezért esett a választásunk most is éppen rájuk, húsvéti lakoma reményében. Kétszemélyes Hímes tojás hidegtál. Meg is érkezett, jó korán, kissé gyanúsan kis adagnak látszott, de nem baj, mert biztos nagyon jó lesz.
Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - EgyébVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Külső képVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Külső képVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Külső kép
Átlagos 2020. február 12.családjával járt itt
Többször és több helyen sikerült már kipróbálni a VakVarjú étterem lánc vendéglátását. Voltunk a VakVarjú Pest és a VakVarjú Csónakház éttermükben is többedszer. Mindannyiszor teljes megelégedéssel távoztunk a helyekről. Gondoltuk kipróbáljuk a VakVarjú Budát is, egy születésnapos ünneplés apropóján. Nagy csalódás volt.
Kiváló 2019. október 22.barátokkal járt itt
A Vakvarjú egyértelműen átlag feletti hely, az ember erősen gondolkodik, hogy 4 vagy 5 pontot adjon neki. Végül is megadom az 5-öt, hogy ne nyomjam bele őket a négypontos tengerbe. A minap zártkörű rendezvényen voltunk itt, családi ünnepen. Az előétel-kör remek volt: paradicsom-salsa, erdélyi padlizsánkrém és juhtúrókrém.
Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Külső képVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. szeptember 25.családjával járt itt
Rendkívüli kínálat és korrekt gyors kiszolgálás, minőségi alapanyagok és tálalás, minden részletre odafigyelő design. Remek hangulata van az étteremnek, egy élmény ott tölteni minőségi időt.
Az ételek pazarok mind küllemre mind ízvilágra, egyediségre; a felszolgálók maximálisan vendég-centrikusak és nagyon tájékozottak az étterem kínálatából.
2055
Kiváló 2019. május 17.egyedül járt itt
Már többször kerestem a helyet, mert jót olvastam róla, és mert izgatott is, de valahogy nem találtam meg. . . a Nyéki (Kondorosi) uszoda mögött kóvályogtam valahol autóval, semmi. Ma meg nem ide készültem, valami előadásra siettem és paff, beleszaladtam a budai Vakvarjúba! Nem is hagytam ki! Idő ide vagy oda, megvan, itt ennem kell!
Kiváló 2019. május 5.gyerekekkel járt itt
Már régen vágytunk ide , hogy együnk valami specialitást. Egy esküvő utáni késői, családi ebédről volt itt szó. Nagyon kedves kiszolgálás, nem tolakodó személyzet szolgált itt fel. Az ételek, italok finomak, az árak kicsit borsosak, természetesem B. pest és könyékére vannak kiélezve, de nem mondanám hogy túlzás.
Kiváló 2019. január 3.a párjával járt itt
Visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek, mindig van szezonális választék, ami között találunk a fogunkra valót. A hely kutyabarát, ami nekünk külön előnyt jelent, nagyon kedvesek ha az ember kutyával érkezik, kaptunk mindig rögtön vizet, tálban. A kedvencünk a májgombócos leves, amit kis piros edényben szolgálnak fel, és két ember bőven jól lakik vele.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. december 30.gyerekekkel járt itt
Két kislányunkkal kerestünk kifejezetten gyerekbarát éttermet, hogy szüleimmel nyugodtabban tudjunk találkozni, vacsorázni (többszáz km-re lakunk, így ritkán van erre alkalmunk). Nem nagy, de jól felszerelt játszósarok van, 2 és 4 éves lányaink szuperül elfoglalták magukat ott. Az ételek fantáziadúsak, mert pl.
Kiváló 2018. március 29.családjával járt itt
Családi ünnepek alkalmával látogattunk el (már nem először) az étterembe. Kedves, udvarias, szolgálatkész csapat, nagyon finom kaják. Mindenben maximális "ügyfélbarát" hozzáállással találkoztunk. Vihettük a szülinapi tortát, választhattunk, hogy melyik asztalnál szeretnénk ülni.
Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/ital
2017. november 25.barátokkal járt itt
A budai Vakvarú szinte a semmi közepén áll, mégis hétvégén tele van: arra gondolnánk, hogy annyira jó a hely, hogy messziről kocsival is érdemes idejönni. Ez majdnem igaz is. Semmi rosszat nem tudok mondani: finomak az ételek, kedvesek a felszolgálók, de valami mégis hiányzik. Ha csak leszaladnék a szomszédba jót enni, azt mondom ok, de ezért nem autózok át a fél világon.
Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest a térképen
1116 BudapestÉrem u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar