Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest

3,4
cukrászda, étterem, kávézó - kávéház
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda BudapestZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban
Nyári sláger kiemelt időszakban
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 19. járt itt
Abszolut kedvenc a Zila kávéház, Krisztina cukrászda. Gyerek korom óta imádtuk a sütijeiket. Aztán kibővitették magukat, terjeszkedtek, most már kávéház és cukrászda formában működnek. Nagyon elegáns, hangulatos, kiváló minden, csodálatosak a sütemények, a fagylalt, minden fantasztikus. Kimondottan ajánlani tudom. Törzshely!
Kiváló 2016. január 30.családjával járt itt
igazi "békebeli" hangulat, nem csak a környezetre, hanem a személyzetre is illik.Udvarias kiszolgálás,kitűnő ételek,a torták az ország legjobbjai közé tartoznak.A legjobb szilvagombóc-tortát itt készítik, nem véletlenül nyertek vele "ország tortája" díjat.Jó időben a kerthelyiségben hangulatos grillsütés
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. május 11.családjával járt itt
Már-már törzsvendégnek számítunk a az étteremben és a cukrászdában is. Nagyon szeretjük az étterem hangulatát, akár nyáron a teraszon, akár télen a téli kertben, de akár a galérián is. A felszolgálok előzékenysége, kedvessége ez még inkább kellemessé teszi. Különleges választék szerepel az étlapon is és a sütemény választék is fantasztikus. Érdemes megkóstolni a két személyes Krisztina tálukat.
Kiváló 2014. április 6.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk a cukrászdában. Eddig egyedül a kiszolgálásban tapasztaltunk hiányosságokat. Ettől eltekintve minden más teljes egészében rendben van. Mi a látogatásaink alkalmával minden esetben a cukrászati termékek valamelyikét fogyasztjuk, s eddig még nem okozott csalódást egyik megkóstolt sütemény sem.
Szívesen ajánlom másoknak is!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
Eddig csak a cukrászat részt sikerült kipróbálni. A sütemények nagyon finomak és ráadásul szépek voltak. Mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer az életében térjen be ide. A barackos-kölestorta a kedvencem. A süti Zilah-formával készül, így egészen egyedi, szemet gyönyörködtető látvány, ahogy a süteményből kifolyik a baracklekvár :)
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nyáron történt a nagy esemény, számomra volt igen kellemes meglepetés a páromtól és kisfiamtól egy szülinapi eszem-iszom. Megérkezéskor szívélyes fogadtatás, hőség miatt, frissítő(párakapu), szintetizátornál egy igen kedves és barátságos hölgy zenélt, szuper hely és társaság, igényes, figyelmes kiszolgálás, kisfiam részére gyermek etetőszék, pazar finomságok.
Gyenge 2013. november 18.családjával járt itt
Sok mindenben és mindenkiben lehet csalódni. Egy eszmében, a hitvesben stb. Az egyik legfájdalmasabb csalódás az amikor az ember egy un. "minőségi" étteremben nem azt kapja, amit megszokott, amire számít. Márpedig a Zilában ez történt velünk. Vagy tucadszor jártunk már itt, jóllehet nem számítunk törzsvendégnek.
Kiváló 2013. október 17., kollégákkal járt itt
Többször betérek a Kávéházba egy-egy megbeszélés alkalmával, de voltam már itt barátokkal is. Eddig mindig pozitív tapasztalatokkal távoztam. Az ételek ízletesek, különösen a desszertek, a kínálat megfelelő. A személyzet udvarias, figyelmes, igyekszenek a vendégek kéréseinek maradéktalanul eleget tenni. Aki még nem járt itt, mindenképp látogasson el, megéri.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest a térképen
1183 BudapestÜllői út 452.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü
H-Szo
V
magyar
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
2600 Ft (kb. ár)
Dreher, Cseh sörök