Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2018. december 31.a párjával járt itt
Többször jártunk már a Royal Hotelben és nagyon elégedettek vagyunk. Nyugodt, csendes környezetben található, közel a fürdőhöz. Nagyon szép, modern, mindig tiszta. Kényelmesek a szobák. Az ellátás kiváló. Minden igényt kielégít. A tulajdonosok kedves, barátságos emberek, mindenre odafigyelnek.
Kiváló 2018. július 19.a párjával járt itt
Már kétszer is jártunk itt, mindig nagy megelégedettséggel telten távoztunk. A tulajdonosok mosolygós, kedves, segítőkész, jó humorú beszélgetőpartnerek. A hotel kívül, belül nagyon tiszta, virágos, csendes fekvésű, a szobák tágasak, felszereltek. A reggeli bőséges, nagy választékkal, mely a hotelben fogyasztható.
Kiváló 2018. július 17.a párjával járt itt
Már kétszer is voltunk itt voltunk nászúton is nagyon megvoltunk elégedve mindennel minden évben a férjem születésnapján és ezen a napon van a házassági évfordulónk is elmegyünk az biztos
Kiváló 2018. június 14.a párjával járt itt
Remek pihenést nyújtott maga a szoba, a jakuzzi valami szuper volt, a tulajdonosokkal prímán (többször is) elbeszélgettünk, barátságos emberek ! ! ! A reggeli választék EURÓPAI színvonal, a főétkezés a fürdő területén lévő Napsugár Étteremben rendkívül jól megszervezett, hatalmas adagokkal, házias minőségben ízletes, a személyzet ott is előzékeny, udvarias !
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - Környék
2018. május 31.a párjával járt itt
Először az összegzés: mindent egybevéve jó hely, érdemes idejönni. A panzió tulajdonosa (gyakorta recepciósa) kedves, udvarias, segítőkész. Az épületben a lépcsők meredekek, de a szobák szépek, rendezettek. Gyakori szellőztetés azonban szükséges. Amikor átvettük a szobát, kifejezetten büdösnek, szellőzetlennek találtuk.
Kiváló 2018. március 29.a párjával járt itt
A tulajdonosok (és egyben a személyzet is) kedvesek, udvariasak, maximálisan segítőkészek. A panzió levegője a szobáknál tele van a friss öblítő illatával, tisztaság van mindenütt, az egész épületben. A helyben kapott reggeli nagy választékú, ízletes.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
2017. szeptember 22.a párjával járt itt
Megnézem mindig előre az értékeléseket és nagyjából tájékozott vagyok, bár az értékelések relatívak. Sok jót láttam a kommentekben, ezért túl nagy csalódás nem ért. Valóban szép és tiszta a szálloda, a recepción kedvesek voltak, minden kérdésünkre maradéktalanul választ kaptunk.
2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Valóban kellemes kis panzió. ( Csak az a meredek lépcső ne lenne) Igényes, tiszta szálláshely. Közel a fürdő és a buszmegálló. Díjtalan, zárt belső parkoló. Reggeli meleg étel rántotta és tükörtojás,viszont felvágottakból és egyéb hideg reggeliből nagy a választék. Üdítő, kávé, tea stb. A főétkezés a fürdőben biztosított.
Kiváló 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Szép helyen van csend igazi felüdülést jelent,a reggeli változatos és friss, böséges ,a személyzet kedves és figyelmes ,a vezetés közvetlen és szolgálatkész , rugalmas megtesznek mindent a vendég érdekében /teraszos szoba , kevés lépcső/a strand közel a vacsora a strand területén fogyasztható, változatos böséges és finoma kiszolgálás ott is remek szerintem korrekt a társ kapcsolatuk .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. július 18.a párjával járt itt
A hotel a központtól kissé távolabb van a fürdő bejáratától 300 méterre, a félpanziós étkezés kb 450 métere van. A szálloda szép tiszta rendezett. A személyzet udvarias segítőkész. Ha a szobában az étkező asztal fele akkora lenne sokkal tágasabb lenne. A hűtő felett 2 m magasan lévő kisméretű tv nem túl kényelmes.