Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő

4,6
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ CserkeszőlőCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő

Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő bemutatkozása

Cserkeszőlő a Tiszazug szívében, Szegedtől 82 kilométerre található. Cserkeszőlő és környéke rengeteg élményt és látnivalót rejt, többek között itt találjuk a Cserkeszőlő Fürdőt is. Gyógyvize kiválóan alkalmas a krónikus mozgásszervi és reumatikus betegségek valamint a nőgyógyászati problémát kezelésére.

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 13.a párjával járt itt
Kültéri medencék hőfoka megfelelő,ami tetszik,hogy van köztük langyosabb és 38 fokos is , a "dögönyöző" nagy vízoszlopok erőssége messze egyedülálló az országban ,az egyéb gyengédebb élményelemek hatása felér egy teljes testmasszázzsal! Nagyszerűen ellazulunk és kikapcsolódunk! A bőrt is ápolja a víz! Nem klóros!
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Gyógyvizes medencék minden formában,kicsiknek,nagyoknak és együtt élvezhettük a jótékony víz erejét.
Hangulatos élmény elemek a testi lelki felfrissüléshez. Bőséges éttermi kínálat,finom
ételekkel,elérhető áron.
A gyógyulni vágyóknak kezelési lehetőség télen-nyáron.Nagyon jól éreztük magunkat!
Vissza vágyunk!
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Külső képCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Külső képCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - EgyébCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - BelsőCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Külső képCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Külső képCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Külső képCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 6.családjával járt itt
Az elmúlt években többször megfordultunk Cserkeszőlőn, a strand miatt is egyre többet járunk vissza. Tavaly novemberben, idén márciusban, majd augusztus elején jártunk itt. Novemberben a korai sötétedés után a kivilágított kinti termál medence rendkívül hangulatos volt,, az öltöző is alapvetően minden igényt kielégített.
Kihagyhatatlan 2019. szeptember 7.a párjával járt itt
Magyarország egyik legismertebb és egyik legszebb helye a Cserkeszőlő-i fürdő komplexum. Óriási zöld terület, sok árnyékot adó fa. Sok medence különböző hőfokkal és sok élményelemmel. Nagyon kényelmes az emeleti pihenőhely. Sok ággyal,amiken betét is van, hogy ne legyen kemény. A sok vendég ellenére itt mindig volt szabad ágy egy kis kellemes lazításra.
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő -
Kihagyhatatlan 2019. február 24.a párjával járt itt
Szeretem a helyet, a sok különböző medencét, A termál rész nyugodtságát, A személyzet odafigyelését. Sajnálatos módon a magánkézben működő vállalkozás 18.ig volt nyitva de már 17-kor sehol se volt, - mivel csak egy napara mentünk le, így nem jelentkeztünk be.Sokan voltak de rend és tisztaság volt mindenhol.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Busszal mentünk a fürdő bejárattól 1 perc a buszmegálló. Hatalmas park várt bennünket nagyon szép tiszta medencékkel amik különböző hőfokúak voltak A hullám medence nagyon tetszett és még aerobikot is tartott egy fiatal ember. Mindent kipróbáltunk és bár rengeteg ember volt mégis tudtunk kényelmesen fürödni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. május 14.a párjával járt itt
Szép kis fürdő volt, már a fejlesztés előtt is, de azóta "szép nagy fürdő" lett belőle. Fedett medencék sora, különböző hőfokokkal és élmény elemekkel. De van csak a merülésre, pihenésre való is! Jó csúszdák bent és kint a fiatalságnak. A fedett részen egy Tanmedence elnevezésű, úszásra bárkinek alkalmas medence, a szabadban (télen is üzemelő!
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2016. május 13.a párjával járt itt
Tavaly nyáron volt lehetőségünk meglátogatni a cserkeszőlői fürdőt, bár már évek óta készültünk elmenni oda.
Nem csalódtunk.
Nagyon kellemes ez a strand, és ha minden medencét ki szeretne próbálni a látogató, kevés egy nap.
Legjobbak szerintem a nyitott gyógyvizű medencék, de a fedett fürdőben is minden igényt kielégítő medencék sora várja a látogatót
A nagy "családi" strandmedence tetszett a legjobban.
Parkja szépen gondozott és a személyzet is kedves.
Kihagyhatatlan 2016. május 12.a párjával járt itt
Sokat hallottam a cserkeszőlői strandról mire végre eljutottunk. Valóban gyönyörű hely, és nagyon kellemes a vize. A fürdő területe hatalmas, parkos és még télen is gondozott, csodás. Nagyon udvarias a személyzet, segítőkészek a dolgozók. Külön jó érzés volt, hogy nagyon figyelnek a fürdőzőkre, a kinti medencéknél akkor is ül kinn egy úszómester, ha csak egy-két ember úszik.
Kihagyhatatlan 2016. április 19.családjával járt itt
Az Alföld egyik legszebb gyöngyszeme. Csodálatos gyógyvizű medencék. Az éttermek melyek
mellette találhatóak remek és változatos ételekkel. Minden korosztály megtalálja a neki való wellnesst és szórakozást. Gyönyörű tisztaság mindenhol. A fürdő egész területén a személyzet kedves és udvarias.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 36 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.