Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő

4,6
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ CserkeszőlőCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő

Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő bemutatkozása

Cserkeszőlő a Tiszazug szívében, Szegedtől 82 kilométerre található. Cserkeszőlő és környéke rengeteg élményt és látnivalót rejt, többek között itt találjuk a Cserkeszőlő Fürdőt is. Gyógyvize kiválóan alkalmas a krónikus mozgásszervi és reumatikus betegségek valamint a nőgyógyászati problémát kezelésére.

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő vélemények

Átlagos 2021. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Egy augusztusi nap kilátogattunk Cserkeszőlőbe a fürdőbe. A hosszú évek alatt többször is voltam itt,de sosem volt a szívem csücske. Igaz jó a termál víz minden féle bajra,de nagyon koszosak a medencék. Van itt hullámmedence,tanmedence,többféle gyógymedence,csúzdák,jakuzzi,pancsoló és még ki tudja mi minden.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 22.családjával járt itt
A fürdőben másodszor jártam, az elmúlt években semmit sem változott, illetve van egy építkezés a területen, mintha ott felejtették volna, egy félbehagyott faház, nem tudtam eldönteni mi lesz belőle. A bejárat vonalában található büfékben zsúfoltság, ideges személyzet, kevés ülőhely, ugyanakkor kellemes árak, széles választék.
Átlagos 2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Egy forró nyári napot választottunk. A férjem már régen kíváncsi volt a fürdőre. Fizetős a parkoló! Nagyon jó a víz, amit több hőfokon is ki lehet próbálni, mi a közepeset választottuk. Kellemes hely, barátságosak az emberek. Nagy területen fekszik, érdekes a "ponyvacsúszda", máshol még nem találkoztunk ilyennel.
Átlagos 2017. július 25.a párjával járt itt
Nagyon sok jót hallottam róla, és úgy gondoltam, kellemes lesz egy szezon előtti néhány napos fürdőzés, amikor még nagyon jól esik a meleg vízben lubickolni a hűvös időben. Éltünk vele, hogy délután 4től valamivel olcsóbb a belépőjegy, de így voltak ezzel mások is, és elég nagy tömeg volt már az öltözőben is.
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő -
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Érdekes 2022. november 19.családjával járt itt
Két esős, borongós délutánt szántunk a fürdőre.Első nap a fedett részben próbáltunk ki 4-5 medencét, másnap a szabadban élveztük a gyógyvizet, mit sem bánva, hogy esik. Nagyon kellemes a vize a fürdőnek, jólesően elfáradtunk.
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - EgyébCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2022. március 23.a párjával járt itt
Csak ugy fürödni mentünk szállas nélkül mert a közelben lakunk. A víz kellemes meleg volt es tiszta Nem voltunk sokan nem volt hangoskodas ugrálas . Szep napsütés volt kora tavaszi igy az udvaron élveztük a gyógyvizet. Az ebéd megfizethető bar asvanyvizet ne ott vegyenek mert magas ára van. A női ötözőben nincs tusolo hiaba keresgétem ez azert zavaro volt . Összeségeben kellemes napunk volt
Érdekes 2017. február 18.családjával járt itt
Nyáron jártunk itt a családdal hétköznapon. Hatalmas területen van a strand és a hozzá tartozó épületek. Sajnos itt is fizetős a parkolás ami negatívum. Tetszik a sok és minden korosztály igényeit kielégítő medence fedett és beltérit is beleértve. A ponyvacsúszda is remek, máshol még nem találkoztam ilyennel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. november 26.gyerekekkel járt itt
Ősszel jártunk a Cserkeszőlőn, így a téli fürdőt próbáltuk ki. Ám a strand területén sétálva arra gondoltam, szívesen visszajönnénk nyáron is megnézni a kinti medencéket is. A fürdő területén nagy tisztaság, tágas öltözők, higiénikus mosdók vannak, ami pozitív tapasztalat más zsúfolt fürdőkkel szemben.
Ezüst fokozatú értékelő
Érdekes 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Tavaly családdal és baráti körrel volt szerencsénk kihasználni a fürdő adottságait. Nekünk nagyon tetszett, állítólag fel lett újítva nem régen, szóval nem tudom miben változhatott az előzőekhez képest, de az elvárásainknak megfelelt. Kicsi, nagy, fiatal, idős, mindenki megtalálja a neki legmegfelelőbb kikapcsolódást itt.
Érdekes 2016. május 15.családjával járt itt
Télen és nyáron egyaránt szuper kis hely, nyáron nagyon sok medence áll a rendelkezésünkre, télen meg nagyon jó a sok fedett medence! Szép kerttel és környezettel rendelkezik. A személyzet kedves, a ételek megfelelőek! Egy kissé viszont bosszantó, hogy télen az öltöző az alagsorban található, hosszú lépcsőn át eljutva és kevés az öltözőbox!
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 39 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.