Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 196 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 679 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Újra és újra bebizonyítja, hogy Debrecen legjobb étterme. Változatos étlap és kiválló ételek!
Köszönjük szépen!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Hangulatos,szép hely!Kedves személyzet!kiváló ételek! 20 éve tértem be ide elöször és azóta ha bármikor Debrecenben vagy környékén járok visszatérek!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Párommal voltunk ebédelni. Fantasztikus környezetben, modern berendezéssel és figyelmes személyzettel találkoztunk. Az ételek finomak voltak, az adagok tisztességesen. A házi limonádé tökéletes. Valószínűleg, ha legközelebb Debrecenben járunk, ismét ellatogatunk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Gyönyörű, hangulatos és finom ételek! Minden egyben nagyon szuper és kultúrát, remek kiszolgálás. Fullos!!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Gyors kiszolgálás finom ételek. Személyes kedvencünk a vetrece leves, a csülök és a malacborda :)

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Immáron sokadszor látogatjuk meg az éttermet. Egy alkalommal sem okozott csalódást számunkra.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Minden nagyon finom, kedves, gyors a kiszolgálás...... Itt a legfinomabb a limonádé!!!!!!!!!!!! :)

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Egyre válogatósabb vagyok, s talán emiatt választok csak olyan helyet, néhány kellemes perc letöltésére, mint a Csokonai étterem. Remek kiszolgálás, ízletes ételek, kellemes megelepetés fizetéskor, hiszen születés- és névnapját ünneplő lányaim főételének ára levonásra került a végösszegből.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
Nagyon jó minőségű ételek,
Kellemes környezet, udvarias kiszolgálás, csak jót tudok mondani!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Maximális elégedettség minden alkalommal! Nagyon finom ételek és kedves kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.450 - 6.650,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
2020.06.12. - 2021.12.30.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 9.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal
2021.04.06. - 2021.06.11.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2022.06.14.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2021.12.31.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 46.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.04.30. - 2022.01.02.
Hotel Aurum Family
4 nap/3 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Járja Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.12.31.
Hotel Aqua Blue
6 nap/5 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2021.08.31.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 15.600 - 20.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.22. - 2022.04.28.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 49.500,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.12.31.
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.22. - 2022.04.22.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX