Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 198 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül finom az étel, kiszolgálás nagyon magas szintű és gyors, hangulatos környezet.
Máskor is jövünk

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16.
Nagyon finom volt és színvonalas a hely.
Jól éreztük magunkat masoknak is ajánlom.
Pincében található az étterem jó a hangulata, udvariasak az alkalmazottak.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Fantasztikusak voltak az ételek.(tatárbeafsteak, citrusoscsirke, zöldalma rizotto, creme brülé) Állando magas szinvonalu ételek és kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerű kiszolgálás , Debrecen legjobb ételei. Tiszta , modern , kevés választék , de pont ez a jó .

Értékelt: 2018. december 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodjára ebédeltünk az étteremben. Most sem csalódtunk. Minden nagyon finom volt. Az ételek mindig különlegesek és minőségiek. A kiszolgálás gyors, figyelmes. Eddig ez volt a legjobb étterem itt Debrecenben ahol jártunk. Vidékről érkezünk de nagyon megéri. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Értékelt: 2018. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom és kulonleges etelek vannak itt! Mindenkinek ajánlom a helyet, hiszen itt mindenki megtalálja a neki valót.

Értékelt: 2018. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek ételek, jó árak, gyors és kedves kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom, legyen szó akár romantikus, családi vagy üzleti alkalomról.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Az etelek kulonlegesek, meg sehol nem talakoztunk ilyen sokretu valasztekkal. Kifogastalan minoseguek es meretuek. A kiszolgálás baratsagos. Ha nincs foglalasa az embernek, a pincerek akkor is megtesznek mindent annak erdekeben, hogy helyet tudjanak biztosítani. Plusz pont, hogy a tatar beefsteak helyben az orrunk elott készül, ezert kulfoldi rokonokat eloszeretettel invitalunk ide, hogy igazi gasztro elmenyben legyen reszuk.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Pontos, kedves kiszolgálás, kellemes hangulat, finom, változatos ételek. Csokonai leves nagyon finom nagy adag, csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszta, modern, hangulatos hely, kedves, hozzáértő kiszolgálással! Az ételek változatosak, különlegesek, ízesen elkészítve. Jövünk még!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2019.12.31.
Hotel Pávai
8 nap/7 éjszaka 7.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Auguszta Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.22. - 2020.07.17.
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 8.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.07.14. - 2019.12.22.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
Silver Major
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 9.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.09.30.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2017.07.01. - 2019.12.22.
Park Hotel Ambrózia
5 nap/4 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ingyenes reumatológiai szakvizsgálattal, kezelésekhez városi gyógyfürdőbelépővel
2015.11.10. - 2020.01.31.
Garden Vendégház
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.17. - 2019.09.30.
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2019.12.20.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2019.07.17. - 2020.06.25.
Tóth Magánszállás
4 nap/3 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX