Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Remek hely, nagyon finom ételekkel és remek kiszolgálással. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Évente itt ünnepeljük évfordulónkat, és ez a jövőben is így lesz. Finom ételek, meghitt hangulat és kedves kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Amikor csak tehetjük, ellátogatunk ide, mert eddig ebben az étteremben ettem a legfinomabb ételeket! Habár Miskolc nincs közel, megéri az utazás! A kiszolgálás nagyon kedves, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki értékeli az igényesen elkészített, mégsem horribilis árú ételeket!

Értékelt: 2018. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiatalos, fancy étterem, bőséges étel választékkal, amik nem mellesleg isteni finomak.
A felszolgálás udvarias és professzionális.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31.
Udvarias kiszolgálás.
Finom limonádé és vacsi.
Szép kultúrált környezet.
Ajánlom mindenkinek aki erre jár

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
A hely hangulata, kialakítása magával ragadó, a kiszolgálás udvarias, kedves. Az ételek nagyon finomak, az pedig külön dícséretes, hogy ilyenkor, ősz végén is vannak limonádé különlegességek. Nem először voltunk itt és nem is utoljára. Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Nagyon finom volt a főétel és a desszert is. Kellemes hangulat, udvarias kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom

Értékelt: 2018. október 26.
nagyon finom étel es kedves kiszolgalas! máskor is szivesen visszajövünk! nagyon kedvesek a kiszolgalok

Értékelt: 2018. október 26.
Tradicionális hely. A pincérek a vendégekért vannak. Az étel ízletes és friss. A hely Debrecen belvárosában, remek helyen van.

Értékelt: 2018. október 26.
Nagyon igenyes szep hely, finom etelek es deszertek.
Kellemes hangulat, elozene. Nagyon ajanlom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 12.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.27.
Hotel Bungalló
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
2018.12.10. - 2018.12.19.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.08. - 2019.12.23.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2019.12.31.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.23.
Hotel Medián
Hajdúnánás
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.10. - 2018.12.23.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2016.11.21. - 2020.01.04.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezelésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.03.15.
Csaba Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 3.333 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.10. - 2019.12.22.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Rudolf Debrecen
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes téli pihenés (1 éjtől)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX