Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16.
Nagyon finom volt és színvonalas a hely.
Jól éreztük magunkat masoknak is ajánlom.
Pincében található az étterem jó a hangulata, udvariasak az alkalmazottak.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Fantasztikusak voltak az ételek.(tatárbeafsteak, citrusoscsirke, zöldalma rizotto, creme brülé) Állando magas szinvonalu ételek és kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerű kiszolgálás , Debrecen legjobb ételei. Tiszta , modern , kevés választék , de pont ez a jó .

Értékelt: 2018. december 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodjára ebédeltünk az étteremben. Most sem csalódtunk. Minden nagyon finom volt. Az ételek mindig különlegesek és minőségiek. A kiszolgálás gyors, figyelmes. Eddig ez volt a legjobb étterem itt Debrecenben ahol jártunk. Vidékről érkezünk de nagyon megéri. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Értékelt: 2018. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom és kulonleges etelek vannak itt! Mindenkinek ajánlom a helyet, hiszen itt mindenki megtalálja a neki valót.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
Egy kellemes adventi estét töltöttünk itt. Az étterem az ünnepnek megfelelő, kellemes hangulattal várt minket. A kiszolgálás udvarias volt, az étlapon néhány újdonság is fogadott. Szerencsére a régi elmaradhatatlan kedvencek közül volt Csokonai leves, és a város legfinomabb, az asztalnál kevert tatár beefsteak is. Nagyon jó hangulatú esténk volt.

Értékelt: 2018. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek ételek, jó árak, gyors és kedves kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom, legyen szó akár romantikus, családi vagy üzleti alkalomról.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Az etelek kulonlegesek, meg sehol nem talakoztunk ilyen sokretu valasztekkal. Kifogastalan minoseguek es meretuek. A kiszolgálás baratsagos. Ha nincs foglalasa az embernek, a pincerek akkor is megtesznek mindent annak erdekeben, hogy helyet tudjanak biztosítani. Plusz pont, hogy a tatar beefsteak helyben az orrunk elott készül, ezert kulfoldi rokonokat eloszeretettel invitalunk ide, hogy igazi gasztro elmenyben legyen reszuk.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Pontos, kedves kiszolgálás, kellemes hangulat, finom, változatos ételek. Csokonai leves nagyon finom nagy adag, csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszta, modern, hangulatos hely, kedves, hozzáértő kiszolgálással! Az ételek változatosak, különlegesek, ízesen elkészítve. Jövünk még!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Boutique Hotel Régi Posta
Hotel Bungalló
9 nap/8 éjszaka 4.813,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.01.02. - 2019.12.20.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.860 - 13.341,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.10.31.
Garden Vendégház
2019.06.24. - 2019.09.30.
Gambrinus Apartman
Villa Toscana
4 nap/3 éjszaka 4.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, napi friss házi sütemény vagy gyümölcs/tea választékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.11. - 2019.03.17.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.24. - 2019.06.29.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.343,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, az éjszakák számától függően masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.05. - 2019.02.28.
Platán Hotel Debrecen
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.02.18. - 2019.03.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 39.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Termál Hotel
Nyírbátor

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Deák Vendégház Debrecen
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX