Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 728 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
A hely amiben nem lehet csalódni. Változatos ételek remek kiszolgálás, öröm ide visszatérni.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Fantasztikus ételek, kedves kiszolgálás, és gyors elkészítés. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki valami ilyesmire vágyik, ráadásul mindez jó áron, és a város közepében

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Egyik kedvenc! Nagyon szép, tiszta, elegáns étterem. Kifogástalan ízharmónia. Mindenkinek szívből ajánlom!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Gyors,precíz kiszolgálás. Finom ételek. Pincérekre nem kellett vadászni rögtön jöttek.
Ár/érték arány megfelelő.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Véletlen akadtunk rá a helyre, de nagyon elégedettek voltunk. A kiszolgálás udvarias, kedves, előzékeny. A rendelt ételek bőségesek és finomak voltak. A várakozási idő is minimális volt. Viszont szerencsénk volt, éppen kaptunk asztalt, szóval ha valaki jönne, ajánlott foglalni előre!

Értékelt: 2018. december 30.
Mint mindig tokeletes etelek es kedves szemelyzet. Mashova nem mennek debrecenbe, csaladi unnepsegek es randik alkalmaval szoktuk valasztani sosem csalodtunk.

Értékelt: 2018. december 30.
Szuper ételek, szuper kiszolgálás. Könnyű megközelíthetőség. Kiváló belvárosi hely.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Értékelt: 2018. december 30.
Finom ételek, gyors és barátságos kiszolgálás, szép igényes környezet. Bátran ajánlom, visszatértünk még.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Jó hangulatú, igényes hely, kedves kiszolgálás, finom ételek, változatos étlap, ezért járunk ide rendszeresen vissza!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Finom ètelek, gyors és precíz felszolgálás. Foglalás nélkül érkeztünk, de így is kaptunk asztalt gyorsan :)

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Napsugár Apartmanok
4 nap/ 3 éjszaka 5.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpározási, grillezési lehetőséggel, tollaslabda pálya használattal, parkolással
2020.05.14. - 2021.05.01.
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.10. - 2021.07.09.
Hotel Bungalló
5 nap/4 éjszaka 7.125 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, internet elérhetőséggel
2020.07.09. - 2020.09.30.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 16.882 - 19.122,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.06.20.
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2020.10.20. - 2020.11.02.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, páros lovaglással és hintózással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hunguest Hotel Béke
2020.07.08. - 2021.07.09.
Steffy Apartman
7 nap/6 éjszaka 4.500,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.485 - 16.894,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.12.20.
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
4 nap/3 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan termálfürdő, szauna és strandmedence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2020.08.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Hűsítő pillanatok (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX