Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Véletlen akadtunk rá a helyre, de nagyon elégedettek voltunk. A kiszolgálás udvarias, kedves, előzékeny. A rendelt ételek bőségesek és finomak voltak. A várakozási idő is minimális volt. Viszont szerencsénk volt, éppen kaptunk asztalt, szóval ha valaki jönne, ajánlott foglalni előre!

Értékelt: 2018. december 30.
Mint mindig tokeletes etelek es kedves szemelyzet. Mashova nem mennek debrecenbe, csaladi unnepsegek es randik alkalmaval szoktuk valasztani sosem csalodtunk.

Értékelt: 2018. december 30.
Szuper ételek, szuper kiszolgálás. Könnyű megközelíthetőség. Kiváló belvárosi hely.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Értékelt: 2018. december 30.
Finom ételek, gyors és barátságos kiszolgálás, szép igényes környezet. Bátran ajánlom, visszatértünk még.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Jó hangulatú, igényes hely, kedves kiszolgálás, finom ételek, változatos étlap, ezért járunk ide rendszeresen vissza!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Finom ètelek, gyors és precíz felszolgálás. Foglalás nélkül érkeztünk, de így is kaptunk asztalt gyorsan :)

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Többet kaptunk, mint amit reméltünk, kiszolgálás, udvariasság, az ételek különleges ízvilága, harmóniája, tálalás minősége, egyéni igényeink kielégitése terén.
Jó szívvel tudom ajánlani minden igényes utazónak vagy helyi ínyencnek.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 21.
Nagyon kedves kiszolgálás, remek ételek. Megéri visszatérni. Ar-ertek aranyban is az egyik legjobb etterem Debrecenben! Csak ajanlani tudom azoknak, akik kedvelik a kulonleges izeket.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Kedves kiszolgálás. Finom, kiadós adag ételek. :) jól éreztük magunkat máskor is jövünk még. A házi krémes az egyik legfinomabb amit ettem.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Szuper kiszolgálas és csodás ételek. Ajánlom mindenkinek. Kedvesek a pincérek és gyorsan felszolgaltak a friss ételt.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Muskátli Apartmanház 4
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.03. - 2020.12.31.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2020.12.23.
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.700 - 19.850,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.03.
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.07.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2020.12.22.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.04.07.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 18.500 - 19.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2021.01.02.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.10.24.
Hotel Rudolf
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.01.08.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX