Ikon Restaurant & Lounge Debrecen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen
4025 Debrecen, Piac u. 23.

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen a térképen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen értékelése:

56. helyezett a 212 debreceni étterem közül
122. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-15:00
magyar, nemzetközi
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex

Battonya
Létavértes

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az Ikon a legjobb éttermek egyike, mely azért is közelebb áll a szívemhez, mint sok más csúcsétterem, mert egyrészt feladatának tartja a magyar kulináris hagyományok ápolását, továbbfejlesztését, régi ételek új köntösben való bemutatását és tökéletesítését, az eredeti ízharmóniák megőrzésével (lásd például a debreceni páros csúcsváltozatának megalkotását, a hortobágyi palacsinta átköltését, de a sor még hosszan folytatható), a regionalitást (lásd a 30 kilométeres menüt, amihez csak olyan alapanyagokat használnak fel, melyeket 30 km-en belülről szereznek be), az étterem állandó mozgásban van, a mindig újra vágyóknak kedvez, miközben a legnépszerűbb fogásokat í kínálatban tartja.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már sokat hallottam az Ikonról a debreceni barátaimtól. Kicsit óvatos voltam, gondoltam hogy valami nagyon puccos hely. A tapasztalataim viszont azt mondták, hogy az Ikon jogosan Kelet-Magyarország egyik legjobb étterme, de meg merem kockáztatni, hogy Magyarországon is egyedülálló. Tökéletesen elkészített ételek, laza de képzett felszolgálók.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 6.
Tegnapi napon kisebbik lányommal egy igazán igényes étteremet kerestünk, ahol a hangulat és ízvarázs emléket hagy bennünk. Bevallom őszintén, hogy az árához képest többet kaptunk. Kedves, udvarias kiszolgálás mellet a tisztaság, ami nekem nagyon fontos, jó benyomást tett erről az teremről. Gasztronómiai ínyencséget kaptunk.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 29.
Elegáns, modern étterem. Nem lehet csak betévedni, asztalt kell foglalni. Az ételek ízei, harmonikusak, finomak. A borok jól válogatottak. Az édességek fantasztikusak. Csúcsgasztronómiát kínálnak. Ínyenceknek ajánlom. (Aki óriásadagot és rántott húst vagy csak csirkét eszik máshova menjen).

2015. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. március 7.
Ételek csillagos 5-ös, kiszolgálás csillagos 5-ös! :)
Hangulatos és tiszta hely, mindenkinek ajánlanám, kellemes kis csalódás volt számunkra! Az ár-érték arány kiváló! A kiszolgálás figyelmes volt, az ételek finomak, a tálalás is színvonalas! Jó helyen, kellemes környezetben, a választék is kitűnő, mindenki megtalálja a neki leginkább tetszőt! :)

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 december. Nagyon szep etterem Debrecen központjában ,kellemes csalódás számunkra ,nagyon jo hangulatú előzenevel. A kiszolgálás figyelmes,az ételek nagyon színvonalasan vannak tálalva,es nagyon finomak is. Az ár - értek arany kiváló . Mindenkinek ajánljuk ,aki egy kellemes helyen szeretne eltölteni egy ebédet vagy vacsorát . Jo az étel es ital választék is.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 11.
Kiváló hangulat, a 30 km-ről származó kistermelői alapanyagok szinte énekeltek az ételben. A pincérek udvariasak, segítőkészek voltunk. Egyre kell vigyázni, nem csak nekem tetszett, hanem másoknak is, így nem is volt egyből asztalunk! Érdemes előre lefoglalni a helyet. A hely tiszta, igényes. Igazi gasztronómiai élményt nyújt!

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 31.
Több alkalommal is ettünk már az IKON-ban, és eddig még egyetlen alkalommal sem csalódtunk. Tökéletes étel (minden alkalommal más rendeltünk) és kiváló italok. A pincérek kedvesek és segítőkészek, szakszerűen válaszolnak az ételekkel kapcsolatos kérdésekre. Minden alkalmmal valami újdonságot fedezünk fel, igazán kiváló hely!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 7.
Egy étterem-hét keretében kerestük fel ebédelésként az éttermet, előtte semmit sem néztem meg róla, a óriási volt a meglepetés. A felszolgáló úgy fogadott, mintha törzsvendégként hetente megjelennék, holott most jártunk itt elő alkalommal. / Nem volt tolakodó sem, oktatás kellene ebből, mert jól éreztük magunkat. / Ötletes ízkombinációk, igényes környezet!

Mobilról küldte. | 2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán mivel fiatal vagyok ugy gondoltak, jó lesz nekem s páromnak a konyha kijárat mellet. . Ami kicsit zavaró volt a nagy forgalom miatt. A belselye modern, s igazán hangulatos. Nem fogsz jóllakni/ kellemes valaszték, miközbe vársz, kellemes különlegesegek a konyhától ajándékba.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Platán Hotel Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.12.31.
Stop Panzió
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2012.01.01. - 2020.12.31.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 17.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal,kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.09. - 2020.05.24.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 11.294 - 21.591,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.12.20.
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2020.10.20. - 2020.11.02.
Muskátli Apartmanház 4
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.03. - 2020.12.31.
Anna Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.10. - 2021.04.01.
Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 5.500 - 8.150,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.08.31.
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2021.04.01.
Hotel Divinus
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.806 - 13.248,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
2020.06.01. - 2020.09.13.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Napi árak
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

Ikon Restaurant & Lounge DebrecenX