Ikon Restaurant Debrecen Debrecen

4,6Kiszolgálás
4,6Hangulat
4Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
12.31-01.02.
Hotel Divinus Debrecen
197.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Ikon Restaurant Debrecen Debrecen vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 7.családjával járt itt
Mindemellett a kiszolgálás egyszerűen kifogástalan, kedves, udvarias, kommunikatív, és ami nagyon ritka: pincérünk hihetetlen memóriával rendelkezik. Ledöbbentem, amikor tavaly augusztusban ottjártamkor felmondta, hogy előző két látogatásom alkalmával (nagyjából évente sikerül ide eljutni) hol ültem és kivel voltam.
Itt fényképeztem:
Ikon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Külső képIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Mosdó / FürdőszobaIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/ital
Még több kép (28 db) >>
Kiváló 2015. október 9.barátokkal járt itt
Már sokat hallottam az Ikonról a debreceni barátaimtól. Kicsit óvatos voltam, gondoltam hogy valami nagyon puccos hely. A tapasztalataim viszont azt mondták, hogy az Ikon jogosan Kelet-Magyarország egyik legjobb étterme, de meg merem kockáztatni, hogy Magyarországon is egyedülálló. Tökéletesen elkészített ételek, laza de képzett felszolgálók.
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2015. május 6.családjával járt itt
Tegnapi napon kisebbik lányommal egy igazán igényes étteremet kerestünk, ahol a hangulat és ízvarázs emléket hagy bennünk. Bevallom őszintén, hogy az árához képest többet kaptunk. Kedves, udvarias kiszolgálás mellet a tisztaság, ami nekem nagyon fontos, jó benyomást tett erről az teremről. Gasztronómiai ínyencséget kaptunk.
Kiváló 2015. április 29.a párjával járt itt
Elegáns, modern étterem. Nem lehet csak betévedni, asztalt kell foglalni. Az ételek ízei, harmonikusak, finomak. A borok jól válogatottak. Az édességek fantasztikusak. Csúcsgasztronómiát kínálnak. Ínyenceknek ajánlom. (Aki óriásadagot és rántott húst vagy csak csirkét eszik máshova menjen).
Kiváló 2015. március 7.barátokkal járt itt
Ételek csillagos 5-ös, kiszolgálás csillagos 5-ös! :)
Hangulatos és tiszta hely, mindenkinek ajánlanám, kellemes kis csalódás volt számunkra! Az ár-érték arány kiváló!
A kiszolgálás figyelmes volt, az ételek finomak, a tálalás is színvonalas! Jó helyen, kellemes környezetben, a választék is kitűnő, mindenki megtalálja a neki leginkább tetszőt! :)
Kiváló 2014. december 28.családjával járt itt
2014 december. Nagyon szep etterem Debrecen központjában ,kellemes csalódás számunkra ,nagyon jo hangulatú előzenevel. A kiszolgálás figyelmes,az ételek nagyon színvonalasan vannak tálalva,es nagyon finomak is. Az ár - értek arany kiváló . Mindenkinek ajánljuk ,aki egy kellemes helyen szeretne eltölteni egy ebédet vagy vacsorát . Jo az étel es ital választék is. Biztos visszajáró vendégek leszünk .
Kiváló 2014. november 11.a párjával járt itt
Kiváló hangulat, a 30 km-ről származó kistermelői alapanyagok szinte énekeltek az ételben. A pincérek udvariasak, segítőkészek voltunk. Egyre kell vigyázni, nem csak nekem tetszett, hanem másoknak is, így nem is volt egyből asztalunk! Érdemes előre lefoglalni a helyet. A hely tiszta, igényes. Igazi gasztronómiai élményt nyújt!
4Ár / érték arány
Kiváló 2014. október 31.barátokkal járt itt
Több alkalommal is ettünk már az IKON-ban, és eddig még egyetlen alkalommal sem csalódtunk. Tökéletes étel (minden alkalommal más rendeltünk) és kiváló italok. A pincérek kedvesek és segítőkészek, szakszerűen válaszolnak az ételekkel kapcsolatos kérdésekre. Minden alkalmmal valami újdonságot fedezünk fel, igazán kiváló hely!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már
Kiváló 2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Egy étterem-hét keretében kerestük fel ebédelésként az éttermet, előtte semmit sem néztem meg róla, a óriási volt a meglepetés. A felszolgáló úgy fogadott, mintha törzsvendégként hetente megjelennék, holott most jártunk itt elő alkalommal. / Nem volt tolakodó sem, oktatás kellene ebből, mert jól éreztük magunkat.
2014. június 25.a párjával járt itt
Talán mivel fiatal vagyok ugy gondoltak, jó lesz nekem s páromnak a konyha kijárat mellet. . Ami kicsit zavaró volt a nagy forgalom miatt. A belselye modern, s igazán hangulatos. Nem fogsz jóllakni/ kellemes valaszték, miközbe vársz, kellemes különlegesegek a konyhától ajándékba.
4Ár / érték arány
27 értékelés / 3 oldalon
Ikon Restaurant Debrecen Debrecen a térképen
4025 DebrecenPiac u. 23.
06 30 555 7766
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-Szo