Ikon Restaurant & Lounge Debrecen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen
4025 Debrecen, Piac u. 23.

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen a térképen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen értékelése:

82. helyezett a 209 debreceni étterem közül
190. helyezett Észak Alföldön - 692 étterem közül

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-15:00
magyar, nemzetközi
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen - vélemények, kritkikák

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen vélemények

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már sokat hallottam az Ikonról a debreceni barátaimtól. Kicsit óvatos voltam, gondoltam hogy valami nagyon puccos hely. A tapasztalataim viszont azt mondták, hogy az Ikon jogosan Kelet-Magyarország egyik legjobb étterme, de meg merem kockáztatni, hogy Magyarországon is egyedülálló. Tökéletesen elkészített ételek, laza de képzett felszolgálók.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 6.
Tegnapi napon kisebbik lányommal egy igazán igényes étteremet kerestünk, ahol a hangulat és ízvarázs emléket hagy bennünk. Bevallom őszintén, hogy az árához képest többet kaptunk. Kedves, udvarias kiszolgálás mellet a tisztaság, ami nekem nagyon fontos, jó benyomást tett erről az teremről. Gasztronómiai ínyencséget kaptunk.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 29.
Elegáns, modern étterem. Nem lehet csak betévedni, asztalt kell foglalni. Az ételek ízei, harmonikusak, finomak. A borok jól válogatottak. Az édességek fantasztikusak. Csúcsgasztronómiát kínálnak. Ínyenceknek ajánlom. (Aki óriásadagot és rántott húst vagy csak csirkét eszik máshova menjen).

2015. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. március 7.
Ételek csillagos 5-ös, kiszolgálás csillagos 5-ös! :)
Hangulatos és tiszta hely, mindenkinek ajánlanám, kellemes kis csalódás volt számunkra! Az ár-érték arány kiváló! A kiszolgálás figyelmes volt, az ételek finomak, a tálalás is színvonalas! Jó helyen, kellemes környezetben, a választék is kitűnő, mindenki megtalálja a neki leginkább tetszőt! :)

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 december. Nagyon szep etterem Debrecen központjában ,kellemes csalódás számunkra ,nagyon jo hangulatú előzenevel. A kiszolgálás figyelmes,az ételek nagyon színvonalasan vannak tálalva,es nagyon finomak is. Az ár - értek arany kiváló . Mindenkinek ajánljuk ,aki egy kellemes helyen szeretne eltölteni egy ebédet vagy vacsorát . Jo az étel es ital választék is.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 11.
Kiváló hangulat, a 30 km-ről származó kistermelői alapanyagok szinte énekeltek az ételben. A pincérek udvariasak, segítőkészek voltunk. Egyre kell vigyázni, nem csak nekem tetszett, hanem másoknak is, így nem is volt egyből asztalunk! Érdemes előre lefoglalni a helyet. A hely tiszta, igényes. Igazi gasztronómiai élményt nyújt!

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 31.
Több alkalommal is ettünk már az IKON-ban, és eddig még egyetlen alkalommal sem csalódtunk. Tökéletes étel (minden alkalommal más rendeltünk) és kiváló italok. A pincérek kedvesek és segítőkészek, szakszerűen válaszolnak az ételekkel kapcsolatos kérdésekre. Minden alkalmmal valami újdonságot fedezünk fel, igazán kiváló hely!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 7.
Egy étterem-hét keretében kerestük fel ebédelésként az éttermet, előtte semmit sem néztem meg róla, a óriási volt a meglepetés. A felszolgáló úgy fogadott, mintha törzsvendégként hetente megjelennék, holott most jártunk itt elő alkalommal. / Nem volt tolakodó sem, oktatás kellene ebből, mert jól éreztük magunkat. / Ötletes ízkombinációk, igényes környezet!

Mobilról küldte. | 2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán mivel fiatal vagyok ugy gondoltak, jó lesz nekem s páromnak a konyha kijárat mellet. . Ami kicsit zavaró volt a nagy forgalom miatt. A belselye modern, s igazán hangulatos. Nem fogsz jóllakni/ kellemes valaszték, miközbe vársz, kellemes különlegesegek a konyhától ajándékba.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több hasonló jellegű és színvonalú éttermet próbáltam már, de eddig az Ikon viszi el a pálmát. Rendkívüli igényességgel elkészített és tálalt ételek. Eddig sehol nem kaptam ilyen szakszerű segítséget a borok kiválasztásához, s ez a bennfentesség jellemezte a kiszolgálás egészét. Az ételek rafinált ízharmóniája, az egyre újabb és újabb ízek megjelenése és eltűnése különleges élvezetet biztosít.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
9 nap/8 éjszaka 5.188,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.01.05. - 2020.12.20.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel vagy állatkert belépővel, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.09. - 2020.06.30.
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.303 - 16.536,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.12.20.
Attila Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.30. - 2020.12.22.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2020.12.23.
Villa Toscana
2020.01.25. - 2021.01.25.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.25. - 2020.04.10.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Ikon Restaurant & Lounge DebrecenX