Ikon Restaurant Debrecen Debrecen

4,6Kiszolgálás
4,6Hangulat
4Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
12.31-01.02.
Hotel Divinus Debrecen
197.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Ikon Restaurant Debrecen Debrecen vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2020. február 20.barátokkal járt itt
Hosszú évek után sikerült ismét eljutni az Ikon étterembe. Mint megtudtuk, a séf ezidőtájt Thürr Ádám, aki a felszolgáló által adott információk szerint egy két michelin csillagos étteremben sous chef volt. Délidőben jártunk ott, szombati napon, öröm volt látni, hogy az étterem belső részében alig volt szabad asztal, minket is a külső teremben ültettek le.
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Ikon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Külső képIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Mosdó / FürdőszobaIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/ital
Még több kép (28 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 6.a párjával járt itt
Már régen nézegetjük,hogy kipróbáljuk az Ikon-t,mivel jókat hallottunk róla. Egy szombat este asztalfoglalás nélkül érkeztünk . Nagyon kellemes ,hangulatos hely,sok palack bor,pezsgő díszíti a falakat. Látványra már bejött az első percben. A pincérek nagyon kedvesek,előzékenyek. Itt mindenki "előkelőnek" érezheti magát.
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2386 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67943 feltöltött kép
Kiváló 2017. február 11.barátokkal járt itt
A debreceni Ikon éttermet a Millenárison megrendezett Gourmet Fesztiválon ismertem meg személyesen, de természetesen előtte már rengeteget hallottam róluk, hiszen évek óta a legjobb vidéki éttermek között tartják őket számon, véleményem szerint abszolút nem érdemtelenül.
4Hangulat
Itt fényképeztem:
Ikon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Egyéb
Még több kép (9 db) >>
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
A szomszéd megyeszékhelyről érkeztünk egy ebédre. Sokszor hallottunk már a helyről, de szerettünk volna személyes tapasztalatot - és persze egy kellemes kulináris élményt - szerezni. Nem csalódtunk, megérte 100 km-t utazni. A konyha stílusa remek, az ételek finomak, a borok különlegesek, a felszolgálás udvarias, a hely hangulata kellemes volt.
Kiváló 2016. január 7.családjával járt itt
Mindemellett a kiszolgálás egyszerűen kifogástalan, kedves, udvarias, kommunikatív, és ami nagyon ritka: pincérünk hihetetlen memóriával rendelkezik. Ledöbbentem, amikor tavaly augusztusban ottjártamkor felmondta, hogy előző két látogatásom alkalmával (nagyjából évente sikerül ide eljutni) hol ültem és kivel voltam.
Még több kép (28 db) >>
Kiváló 2015. október 9.barátokkal járt itt
Már sokat hallottam az Ikonról a debreceni barátaimtól. Kicsit óvatos voltam, gondoltam hogy valami nagyon puccos hely. A tapasztalataim viszont azt mondták, hogy az Ikon jogosan Kelet-Magyarország egyik legjobb étterme, de meg merem kockáztatni, hogy Magyarországon is egyedülálló. Tökéletesen elkészített ételek, laza de képzett felszolgálók.
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2015. május 6.családjával járt itt
Tegnapi napon kisebbik lányommal egy igazán igényes étteremet kerestünk, ahol a hangulat és ízvarázs emléket hagy bennünk. Bevallom őszintén, hogy az árához képest többet kaptunk. Kedves, udvarias kiszolgálás mellet a tisztaság, ami nekem nagyon fontos, jó benyomást tett erről az teremről. Gasztronómiai ínyencséget kaptunk.
Kiváló 2015. április 29.a párjával járt itt
Elegáns, modern étterem. Nem lehet csak betévedni, asztalt kell foglalni. Az ételek ízei, harmonikusak, finomak. A borok jól válogatottak. Az édességek fantasztikusak. Csúcsgasztronómiát kínálnak. Ínyenceknek ajánlom. (Aki óriásadagot és rántott húst vagy csak csirkét eszik máshova menjen).
Kiváló 2015. március 7.barátokkal járt itt
Ételek csillagos 5-ös, kiszolgálás csillagos 5-ös! :)
Hangulatos és tiszta hely, mindenkinek ajánlanám, kellemes kis csalódás volt számunkra! Az ár-érték arány kiváló!
A kiszolgálás figyelmes volt, az ételek finomak, a tálalás is színvonalas! Jó helyen, kellemes környezetben, a választék is kitűnő, mindenki megtalálja a neki leginkább tetszőt! :)
Kiváló 2014. december 28.családjával járt itt
2014 december. Nagyon szep etterem Debrecen központjában ,kellemes csalódás számunkra ,nagyon jo hangulatú előzenevel. A kiszolgálás figyelmes,az ételek nagyon színvonalasan vannak tálalva,es nagyon finomak is. Az ár - értek arany kiváló . Mindenkinek ajánljuk ,aki egy kellemes helyen szeretne eltölteni egy ebédet vagy vacsorát . Jo az étel es ital választék is. Biztos visszajáró vendégek leszünk .
27 értékelés / 3 oldalon
Ikon Restaurant Debrecen Debrecen a térképen
4025 DebrecenPiac u. 23.
06 30 555 7766
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-Szo