Ikon Restaurant & Lounge Debrecen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen
4025 Debrecen, Piac u. 23.

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen a térképen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen értékelése:

56. helyezett a 212 debreceni étterem közül
122. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-15:00
magyar, nemzetközi
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen - vélemények, kritkikák

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen vélemények

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több hasonló jellegű és színvonalú éttermet próbáltam már, de eddig az Ikon viszi el a pálmát. Rendkívüli igényességgel elkészített és tálalt ételek. Eddig sehol nem kaptam ilyen szakszerű segítséget a borok kiválasztásához, s ez a bennfentesség jellemezte a kiszolgálás egészét. Az ételek rafinált ízharmóniája, az egyre újabb és újabb ízek megjelenése és eltűnése különleges élvezetet biztosít.

2014. májusban járt itt
Értékelt: 2014. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A napokban ebédeltem az IKON étteremben barátokkal, ebéd menüről választottunk fogásokat, és elmondhatom, hogy még az elvárásainkat is felül múlta! Ötletes fogások, ízharmónia! Személyes kedvencem a zöldborsó leves volt! Ennél igazibb nem is lehetett volna! Végre egy étterem Debrecenben, ahol nem az alapanyagokon próbálnak spórolni, és a chefnek van ízérzéke!

Értékelt: 2013. december 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
A születésnapomon a párom lepett meg azzal, hogy ebbe az étterembe vitt vacsorázni. A kezdeti lelkesedésem hamar odalett és az igényes környezet se tudta visszaadni. Egy oldalas étlap, szárnyas hús alig. Nagy nehezen rendeltem. . . volna! De közölték, hogy nincs csirkemell! Hogy engedheti meg ezt magának egy étterem, hogy abból a kevésből se tud választani az ember és egy ilyen alap dolog nincs?
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 8.
Ami jó, az jó, s ami nagyon jó, az nagyon jó. Az Ikon az utóbbi kategória. Friss élmény, mondhatni katartikus, ettünk 4 fogást, egy igen jó sütőtök-krémlevest, egy hasonlóan jó lazacot, egy kiemelkedően jó nyulat és egy orgazmikus desszertet. Szolid elegancia, jó borlap, kifogástalan kiszolgálás. A Gault Millau kalauz által megszavazott 13 pont s a hozzá járó sapka abszolút megérdemelt.

Értékelt: 2013. november 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal voltunk a születésnapján. A hely csodás hangulata is nagyon jó, a kiszolgálás is jó volt. Nekem az étel nagyon ízlett, de egy ilyen patinás helynél, nem magam miatt a párom miatt, aki nem eszik meg mindent, nem volt csirke hús és a legtöbb magyar étteremhez képest kevés étel kínálat miatt nem nagyon tudott helyettesítő ételt találni magának, és ez a szülinapján, hát ez egy kicsit lehúzta az értékelésem de a tortájuk ízlett neki.

Értékelt: 2013. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Debrecen csúcsétterme, a szó minden értelmében. Az egyik kiadvány keltette fel a figyelmemet, melyben az Ikon lett a vidék legjobb értelme. Természetesen kipróbáltuk, es azt kell mondjam, hogy nem túlzóak a kijelentések. Helyén vannak az ízek, nagyon különlegesek az alapanyagok es a köretek elkészítése zseniális.

2012. júliusban járt itt
Értékelt: 2013. július 4. - 6 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozás előzte meg a megnyitóját. Egy hónappal később a szülinapom alkalmából ott is vacsoráztunk. Legközelebb inkább csak desszertért mennék oda. Tudom, az egyik legjobb, ha nem éppen a legjobb vidéki(nem szeretem ezt a szót) étterem, de nekem mégsem elvárásom, hogy minden fogást agyon bonyolítsanak ennek a jegyében.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Rákóczi Panzió
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.02. - 2021.04.02.
Sárga Muskátli Apartman
8 nap/7 éjszaka 4.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.01.05. - 2020.12.31.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 11.294 - 21.591,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.12.20.
Steffy Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.02. - 2020.09.30.
Laci Magánszálláshely
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.02. - 2021.04.02.
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2020.10.20. - 2020.11.02.
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
5 nap/4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
HRC Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.04.10. - 2020.04.14.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

Ikon Restaurant & Lounge DebrecenX