Ikon Restaurant & Lounge Debrecen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen
4025 Debrecen, Piac u. 23.

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen a térképen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen értékelése:

27. helyezett a 210 debreceni étterem közül
70. helyezett Észak Alföldön - 724 étterem közül

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-15:00
magyar, nemzetközi
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen - vélemények, kritkikák

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen vélemények

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több hasonló jellegű és színvonalú éttermet próbáltam már, de eddig az Ikon viszi el a pálmát. Rendkívüli igényességgel elkészített és tálalt ételek. Eddig sehol nem kaptam ilyen szakszerű segítséget a borok kiválasztásához, s ez a bennfentesség jellemezte a kiszolgálás egészét. Az ételek rafinált ízharmóniája, az egyre újabb és újabb ízek megjelenése és eltűnése különleges élvezetet biztosít.

2014. májusban járt itt
Értékelt: 2014. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A napokban ebédeltem az IKON étteremben barátokkal, ebéd menüről választottunk fogásokat, és elmondhatom, hogy még az elvárásainkat is felül múlta! Ötletes fogások, ízharmónia! Személyes kedvencem a zöldborsó leves volt! Ennél igazibb nem is lehetett volna! Végre egy étterem Debrecenben, ahol nem az alapanyagokon próbálnak spórolni, és a chefnek van ízérzéke!

Értékelt: 2013. december 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
A születésnapomon a párom lepett meg azzal, hogy ebbe az étterembe vitt vacsorázni. A kezdeti lelkesedésem hamar odalett és az igényes környezet se tudta visszaadni. Egy oldalas étlap, szárnyas hús alig. Nagy nehezen rendeltem. . . volna! De közölték, hogy nincs csirkemell! Hogy engedheti meg ezt magának egy étterem, hogy abból a kevésből se tud választani az ember és egy ilyen alap dolog nincs?
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 8.
Ami jó, az jó, s ami nagyon jó, az nagyon jó. Az Ikon az utóbbi kategória. Friss élmény, mondhatni katartikus, ettünk 4 fogást, egy igen jó sütőtök-krémlevest, egy hasonlóan jó lazacot, egy kiemelkedően jó nyulat és egy orgazmikus desszertet. Szolid elegancia, jó borlap, kifogástalan kiszolgálás. A Gault Millau kalauz által megszavazott 13 pont s a hozzá járó sapka abszolút megérdemelt.

Értékelt: 2013. november 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal voltunk a születésnapján. A hely csodás hangulata is nagyon jó, a kiszolgálás is jó volt. Nekem az étel nagyon ízlett, de egy ilyen patinás helynél, nem magam miatt a párom miatt, aki nem eszik meg mindent, nem volt csirke hús és a legtöbb magyar étteremhez képest kevés étel kínálat miatt nem nagyon tudott helyettesítő ételt találni magának, és ez a szülinapján, hát ez egy kicsit lehúzta az értékelésem de a tortájuk ízlett neki.

Értékelt: 2013. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Debrecen csúcsétterme, a szó minden értelmében. Az egyik kiadvány keltette fel a figyelmemet, melyben az Ikon lett a vidék legjobb értelme. Természetesen kipróbáltuk, es azt kell mondjam, hogy nem túlzóak a kijelentések. Helyén vannak az ízek, nagyon különlegesek az alapanyagok es a köretek elkészítése zseniális.

2012. júliusban járt itt
Értékelt: 2013. július 4. - 6 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozás előzte meg a megnyitóját. Egy hónappal később a szülinapom alkalmából ott is vacsoráztunk. Legközelebb inkább csak desszertért mennék oda. Tudom, az egyik legjobb, ha nem éppen a legjobb vidéki(nem szeretem ezt a szót) étterem, de nekem mégsem elvárásom, hogy minden fogást agyon bonyolítsanak ennek a jegyében.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Rákóczi Panzió
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.01. - 2021.12.01.
Mary Apartman
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.28. - 2021.01.03.
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.31.
Muskátli Apartmanház 4
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Honey Hotel Family Resort
4 nap/3 éjszaka 19.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával, sztárfellépővel, élőzenével, tombolával, wellness részleg használattal, változatos gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.19. - 2021.03.31.
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
2020.06.12. - 2020.12.30.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Négy Évszak Debrecen
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Divinus Debrecen