Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár értékelése:

1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül
1. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - vélemények, kritkikák

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Értékelt: 2013. július 23. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon kedves barátommal látogattunk el a hotelba . . . . . Hotel elhelyezkedése és a szoba, amit választottunk (superiol) az nagyon szép volt, leszámítva a "büdös" bogarakat, amik a szobában voltak. Wellness részleg, hát az nagyon nem tetszett egyikünknek sem, 20 éve nem lett felújítva, így ezt sajnos nem tudtuk igénybe venni!

2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 22. - 5 látogató hasznosnak vélte
Írtam egy levelet is nekik, íme:
Tisztelt vezérigazgató Úr! A minap tértünk haza egy felejthetetlen kirándulásunkról, amit az Önök szállodájában töltöttünk el. Minden nagyon szép, kifogástalan és jó volt egészen a szoba átadásáig. Akkor ugyan is azzal a pitiáner trükkel van a vendég meggyanúsítva, hogy eltűnt egy kisméretű törölköző.

Értékelt: 2013. július 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Páromat mint meglepetés születésnapi ajándékkal leptem meg, és ez mint kiderült, tökéletesen sikerült. A hotel elhelyezkedése és arculata kiváló, a szobánk és teraszunk egyaránt tágas és kényelmes volt. All-inclusiv ellátásunk volt, ami mellett nehezményeztem, hogy az italfogyasztás este 9-ig volt lehetséges ennek keretén belül, viszont érkezéskor alá íratták velem, hogy ha a szobában italt "rejtegetek" melyik típusú, milyen italféleségért mekkora pénzbüntetéssel lakolok.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 18. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem szoktam negatív értékelést írni, akkor inkább nem írok. Most sem ez a cél, de lesz benne ez is. Csak egyetlen okból. Hátha olvassa valami illetékes és tesz az ügy érdekében. Kétszer jártunk Dombóváron, a Gunarasban. A szálloda gyönyörű ! ! ! Minden túlzás nélkül mondhatom ezt. Egyik ámulatból estem a másikba, mikor körbejártuk.

2012. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 14. - 5 látogató hasznosnak vélte
Szép, tiszta szoba, igényes szálloda, rugalmatlan személyzettel. . . Az ételek mennyisége nem mondható elegendőnek, a wellness részleg személyzete pedig nem való a vendéglátás, idegenforgalom szakterületre! Nem az a szempont, hogy a vendégek legközelebb is visszatérjenek és ezzel sajnos hosszútávon nem fog előre lépni a szálloda. Mi biztosan nem megyünk ide többet.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel egy szerűen gyönyörű! Amikor belép az ember már egy tökéletes látvány fogadja! A szobák nagyon szépek és tágasak! Mindent megtalálni benne, ami a kényelemhez szükséges! A étel kiváló, nagyon finom volt minden! Egyetlen kifogás, hogy nem tartozik közvetlen wellness a Szállodához! Ez nagyon hiányzik, főleg télen, amikor az ember nem szívesen sétálgat a hidegben át a strandra!

2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
A hotel tökéletes. Impozáns, új, ízletes ételek. Sajnálattal olvasom az azóta felmerült sorozatos problémákról szóló beszámolókat. Ekkor mi ezeket még szerencsére nem tapasztaltuk. Ám a fürdő már akkor is lehangoló volt. Kánikulában voltunk, szerencsénkre, mert a kinti medencék kellemessé tették a nyaralást. Zárás után a miénk volt az egész strand!

Értékelt: 2013. április 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Marcius 15-17-ig voltunk a hotelben, all incklusiv, extra felárral superior szobaban. A szallo szép, elegáns. A 3 napos csomagajanlatnal kifogasunk, hogy sem nem takaritottak sem nem cseréltek törölközöt (csak 2 ejszeka utan cserelnek törölközöt, vagy + 500 Ft ellenében! ! )A 2-ik éjszaka utan hazautaztunk, mikor gondolták a törölközöket cserelni?

Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.04.02-ig
Bagolyvár Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.220 - 13.834,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Gere Art Apartman
Harkány
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
8 nap/7 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 3.150 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Dombóvár környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Wellamarin Zamárdi
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

DombóvárX