Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár értékelése:

1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül
1. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - vélemények, kritkikák

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda egyszerűen gyönyörű, nemzetközi mércével is magas szintűnek találtam, a személyzet udvarias, segítőkész, magasan képzett volt. Minden termet, helyiséget gyorsan meg lehet találni. A szobák nagyok,világosak,szuper tiszták, kényelmesek. Az étkezés fejedelmi, több fogásos, nagyon finom. Az italkínálat széles skálán mozog.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Találtunk a neten egy nagyon jó kuponos ajánlatot, és felkerestük a szállodát. A hotel gyönyörű szép, sok helyen jártam már, de nekem eddig ez volt a legszebb. A szoba mérete, berendezése is nagyon jó, tetszik a színvilága, a fürdőszoba is szuper. Az étteremben finom ételeket kínáltak. Nekem egy dolog nem tetszett: sajnos nem volt a szállodának saját wellness részlege.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 24. - 5 látogató hasznosnak vélte
Mindenek előtt le kell szögeznem, hogy a hotel gyönyörű. Prémium alapanyagok és kiegészítők mindenhol. De. . . Ez egy wellnesshotel wellness nélkül. Igaz át lehet menni a szomszédos szocreál fürdőbe (kb. 60 méter fürdőköpenyben a szabadban). Amikor a kupont vettem karácsonyra ígérték a gyerekmedencét (tavaly karácsonyra).

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekem a nyári nyaralásom ebben a szállodában volt bearanyozva. Tökéletes szép és tiszta helyen óriási nagy , és sok medencével ellátott strand-és wellness részleg , ahol nem kel felöltözni és autóba ülni ahhoz , hogy minden rendben legyen, egy jó mókás naphoz. Csuzda , gyógyvíz, csónakázás,gyerekmedence , ugrálás a
trambulinról minden egy helyen.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. okóberében töltöttünk itt egy hétvégét a férjemmel. Szerencsére gyönyörű napos időnk volt, kint fürödhettünk sőt még napozhattunk is. A hotel gyönyörű, a személyzet kedves, mosolygós, nem érzed úgy, hogy ha kérsz valamit, az probléma lenne, hanem mosolyogva azonnal a segítségedre sietnek. Az ételek mind minőségre, mind választékra kiválóak voltak.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok. Nem régen voltunk a Párommal nem elöször ebbe a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. Az interneten sok rossz véleményt olvastam, de mi nem tapasztaltunk ilyeneket. Kedvesek voltak mikor megérkeztünk. A szállás tiszta kényelmes. A szállodába most alakitják ki a benti uszoda részt de ebből nem lehet semmit hallani.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel maximálisan rendben van, igényes, szemet gyönyörködtető belső tereivel. A szobák kényelmesek, a fürdő is megfelelt az elvárásainknak! Az étterem is rendben van, az ételek finomak és egy nagyon kedves felszolgáló fiatalemberhez volt végig szerencsénk. Ami nem tetszett az a fürdő és a fürdőhöz vezető út, amit a hidegben kellett megtennünk fürdőköpenyben.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 10. - 5 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű! Stop! Minden más átlagon aluli! Nincs is kedvem részletezni,mert kár érte a "tintafesték".
Wellness szálló vicces! a szomszédságban található strand retro wellness részlegébe be sem mentünk nehogy összeszedjünk valami fertőzést!Szerencsénk volt,hogy meleg volt és a retro strandon tudtunk fürdeni.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szerintem Gunaras gyönyörű. Párommal az őszi szünetben töltöttünk itt négy kellemes napot. Fürdési lehetőség is volt bőven. A kirándulni vágyók sem fognak csalódni, hiszen a környék is csodálatos. A szálloda személyzete mérsékelten volt kedves,legalább is más szállodákhoz viszonyítva,pl. egy mosolyt se láttam. A konyha remek volt, bőséges, változatos, és nagyon finom.

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elégedett vagyok mindennel. A csomagár jó a szolgáltatásokkal együtt. Az ételek finomak, választékosak, a hotel, a szobák szépek és kényelmesek. A termálvíz szuper. A masszőr férfi nagy tudású, precíz, a személyzet figyelmes. A vendégsztár Oláh Gergő fergeteges hangulatot varázsolt, csak úgy, mint a Treff duó kéttagú zenekar is. Minden SZUPER volt!

Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.04.02-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri ünnepi vacsorával, szilveszter éjjel tűzijátékkal, pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.30-ig
Hotel Blaha Lujza
2021.09.23. - 2020.09.23.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2020.09.26-ig
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.220 - 13.834,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.581 - 39.741,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőségekkel, gyümölcs és pezsgő bekészítéssel, belépőkkel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Marilyn City Center Apartman
Pécs
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Dombóvár környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Wellamarin Zamárdi
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

DombóvárX