Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Kiváló 2014. június 3.gyerekekkel járt itt
Az, hogy a szálloda milyen színvonalú, bizonyítja, hogy már sokszor töltöttünk ott családdal, ismerőssel 2-3 éjszakát. Szuper hely, választékos, ízletes ételek. Minőséghez képest nagyon jó ár, korrekt személyzet. Úgy tudom, most készül a saját wellness részlege.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Wellness
Kiváló 2014. május 18.a párjával járt itt
2014. májusában töltöttünk 3 éjszakát a szállodában. Kategóriájához képest kifejezetten magas színvonalú, elegáns közösségi helyek, ízléses, szép szobák jellmezik. A személyzet kedves és udvarias volt, bár volt akin látszott a gyakorlatlanság.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - VendéglátásGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - KörnyékGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - KörnyékGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kert
Gyenge 2014. május 8.gyerekekkel járt itt
A szálloda új, modern, ebből következik, hogy az elhelyezés/elhelyezkedés kiváló. A büfévacsora választéka megfelelő volt, de semmi különlegeset nem véltünk felfedezni benne. Viszont - ahogy itt már többen megírták - a hotelnek nincs saját wellness részlege, így a ezt a szót egészen nyugodtan kivehetnék a nevükből.
Kiváló 2014. május 2.a párjával járt itt
Feledhetetlen 3 éjszakát töltöttünk itt. . . a tisztaság kiváló,a kiszolgálás udvarias, a személyzet segítókész volt. Tetszett, hogy a szoba erkélyéról is rálehetett látni a medencékre,melyeket korlátozás nélkül lehetett használni. Tetszett az élözene vacsoránál, nagyon finom volt az üdvözló ital és a délutáni sütemények. Bármikor szívesen visszatérnénk.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Belső
Kiváló 2014. április 21.családjával járt itt
2014. 04. 18-04. 21 jártunk a hotelben! Vegyes érzelmekkel indultunk el,sajnos a foglalás után olvasgattam jobban a véleményeket,amik elég rosszak voltak! Nagyon kellemesen csalódtunk! A szobák gyönyörűek,kifogástalanok! Az ételek,finomak,bő választékúak! A személyzet,mind az étteremben,mind a recepción,segítőkész,kedves!
Gyenge 2014. március 24.barátokkal járt itt
Nagyon tetszetős csomagajánlat csábítására kerekedtünk fel a Gunaras Hotelbe. Aztán a sok jó ígéretből nagyjából csak csalódás lett. Mégis ki az az igénytelen vendég, aki welcome drink és délutáni kávé, sütemény címén automatából csapolt szörpöt és instant kávét vár el és fogyaszt el örömmel egy négycsillagos szállodában?
Kiváló 2014. március 18.gyerekekkel járt itt
A szálloda egyszerűen gyönyörű, nemzetközi mércével is magas szintűnek találtam, a személyzet udvarias, segítőkész, magasan képzett volt. Minden termet, helyiséget gyorsan meg lehet találni. A szobák nagyok,világosak,szuper tiszták, kényelmesek. Az étkezés fejedelmi, több fogásos, nagyon finom. Az italkínálat széles skálán mozog.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 27.gyerekekkel járt itt
Találtunk a neten egy nagyon jó kuponos ajánlatot, és felkerestük a szállodát. A hotel gyönyörű szép, sok helyen jártam már, de nekem eddig ez volt a legszebb. A szoba mérete, berendezése is nagyon jó, tetszik a színvilága, a fürdőszoba is szuper. Az étteremben finom ételeket kínáltak.
Gyenge 2014. február 24.gyerekekkel járt itt
Mindenek előtt le kell szögeznem, hogy a hotel gyönyörű. Prémium alapanyagok és kiegészítők mindenhol. De. . . Ez egy wellnesshotel wellness nélkül. Igaz át lehet menni a szomszédos szocreál fürdőbe (kb. 60 méter fürdőköpenyben a szabadban). Amikor a kupont vettem karácsonyra ígérték a gyerekmedencét (tavaly karácsonyra).
2014. február 20.a párjával járt itt
Nekem a nyári nyaralásom ebben a szállodában volt bearanyozva. Tökéletes szép és tiszta helyen óriási nagy , és sok medencével ellátott strand-és wellness részleg , ahol nem kel felöltözni és autóba ülni ahhoz , hogy minden rendben legyen, egy jó mókás naphoz. Csuzda , gyógyvíz, csónakázás,gyerekmedence , ugrálás a
trambulinról minden egy helyen.