Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár értékelése:

1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül
1. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - vélemények, kritkikák

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 21. - 4 látogató hasznosnak vélte
Három nap két éjre mentünk Delux szobába, All inclusive ellátással. A hotel megközelítése nagyon jó. A személyzet segítőkész, bár egy ilyen jellegű helyen sokkal több személyzetre lenne szükség! Pl: addig zárva van a drinkbár, amíg nem végeznek a reggeliztetéssel és utána a terítéssel, mert nincsenek annyian.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 19. - 9 látogató hasznosnak vélte
Ami jó volt: a szálloda szép, nekem bejött ez a modern stílus. A szoba is tetszett. Az ételek finomak voltak, bár többet közülük túl sósnak találtunk. Ami nem: a fürdő szabadtéri medencéi egy kivételével nem működtek (ősszel voltunk), és a hotel wellness részlege sem, az utóbbi technikai ok miatt.

Mufti TOP fotófeltöltő
2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétszer jártunk eddig eben a szállodában, mindkettő alkalommal tökéletesen meg voltunk elée3dve mindennel. A személyzet kedves, barátságos, az ételek kiválóak és változatosak. A belső tér és a szobák kialakítása esztétikus, pazar. Nagyon jó, hogy a szobakártyával át lehet menni a gyógyfürdőbe és ezt tartalmazza a szoba ára.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31. - 5 látogató hasznosnak vélte
A szálloda berendezései, ingóságai igazi alapos tervezést sejtettnek szépek és jó minőségűek. A vendéglátás nem igazán segítőkész! Egyhangú gasztronómia. Fizető parkoló a nem fizető helyen is. Wellness a pincében igazi barlang hangulat. Dugódíj ilyen színvonalon már a neve is nevetséges...

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 27. - 5 látogató hasznosnak vélte
Iden eloszor voltunk ebben a szallodaban. Erkezesunk elott egy nappal foglaltuk a szobat, igy mar nem jutott idonk eloleget utalni. Mikor megerkeztunk a szallodaba az volt az elso, hogy a teljes arat elore kifizetettek velunk. Meg sosem hallottam ilyenrol. Majd egy papirt is ala kellett irnunk, hogy ha torolkozot akarunk csereltetni, akkor annak kulon dija van.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 14.
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. Csak pozitív dolgokat tudok elmondani. A squash pálya, a bowling terem a masszázs mind egyenként nagyon jó időtöltésnek bizonyultak. Az időjárással is szerencsénk volt, hizsen december évén hidegre számítottunk,de a kis séta a fürdőbe nem okozott gondot. A személyzet nagyon figyelmes volt, minden apró problémát megoldottak.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulót ünnepeltünk a férjemmel ezen a helyen. Csak jót írhatok a hotelről. Nagyon udvarias, segítőkész volt a személyzet. Mind a reggeli, mind a vacsora finom volt és a svédasztalnál mindig találtunk kedvenc ételt. A szobák tiszták és otthonosak. Nagyon jól éreztük magunkat. Szívesen ünnepelnénk itt máskor is! Ajánlom mindenkinek hasonló alkalmakra!

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemesen éreztük magunkat a Hotelben. Finom ételek vártak a vacsoránál és a reggelinél is. Jó volt a szállodai wellness, a víz hőfoka is teljesen kielégítő volt, a bio- és finn szauna s gőzkabin is megtette hatását. All in clusive italfogyasztásunk volt, kaptunk ebédet is. A szoba kényelmes, a szálloda bútorzata modern, gyönyörű kristály csillárok voltak.

2015. áprilisban járt itt
Értékelt: 2015. április 21. - 9 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nekem csak rossz véleményem van a hotelről. Emberségből és segítőkészségből egy nagy nulla az egész társaság. Volt egy foglalásunk a hotelben március végére,ahová el is indultunk de sajnos útközben vissza kellett fordulnunk mert a 14 hónapos kisfiunk kétszer is hányt az autóban.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már harmadszor voltunk itt és most is nagyon jól éreztük magunkat. Amiért még egy értékelést írok erről a helyről, az az, hogy a szálloda saját wellness részleget létesített a hotel épületén belül. Itt egy félig gyógyvizes élménymedence, egy kis pezsgőfürdő, egy gyermekmedence, sótéglafal, finn szauna, infraszauna, bioszauna és gőzkabin található.

Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.04.02-ig
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap /2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport programokkal
Érvényes: 2020.11.01-ig
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2021.09.23.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 21.183,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal,fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.092 - 12.605,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetősséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 18.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárd terem és játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.29. - 2020.12.22.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.04-ig

Szállodák Dombóvár környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Wellamarin Zamárdi
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

DombóvárX