Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2016. május 19.családjával járt itt
Kétszer jártam a szállodában. Utoljára január elején. A szálloda hallja gyönyörűen fel volt díszítve az ünnepek alkalmával. Az egyik lakosztályban töltöttünk 3 éjszakát. Szépen, igényesen volt berendezve. Jacuzzi és szauna is volt a szobában, a nappalitól üvegfallal elválasztva.
Átlagos 2016. május 16.a párjával járt itt
A szálloda a várostól messze van, a környéken nincs semmi érdekes látnivaló. Megérkezésünkkor a recepciós hölgy eléggé barátságtalan volt, igazából semmit sem mondott a szállodáról, közölte, hogy töltsük ki a bejelentő lapot , a szobát 14 órakor lehet elfoglalni, oszt jónapot.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2016. május 7.a párjával járt itt
Már többször megakadt a szemem a Gunarad Hotel reklámján. A szálloda kívülről nagyon szép! Gondoltuk a férjemmel,hogy egy hétvégére meglátogatjuk. Hát nem volt igazán jó választás. Már a fogadtatás is hideg zuhany volt. A portás hölgy telefonált, s jó ideig várni kellett rá, de utána tételesen felsorolta mennyit kellene fizetnünk, ha elhagynánk a kulcsot, a törölközőt stb.
Gyenge 2016. május 4.a párjával járt itt
A National Geographic csatornán fut egy sorozat, a címe: Pedig jó ötletnek tűnt. . . . Ugyanez igaz a Gunarasi foglalásunkra is. Idén márciusban jártunk ott, és igazándiból az a probléma, hogy az igazán kiváló és színvonalas luxus szálloda sehogy sem jön össze az enyhén szólva is lepukkant gyógyfürdővel.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Szobák
Kiváló 2016. március 14.barátokkal járt itt
Barátnőmmel másodszor töltöttünk el 4 nap 3 éjszakát. Nagyon jól éreztük magunkat. A színvonal rendkívüli. A szakácsok nagyon értik a dolgukat,/változatos ,puhára főzött ínyenc ételek/. Szolgálatkész,barátságos személyzet! Nyugdíjasoknak is elfogadható ár. Az is kellemes,hogy nem csak a vizet lehet használni hanem a szaunákat és a sóbarlangot is!
Gyenge 2015. november 3.gyerekekkel járt itt
Őszi iskolai szünetre hirdetett csomag. Az étel nagyon sós volt, a halhoz tálalt spenót marta a számat, annyi volt benne a só. Az iskolában korlátozva van a só mennyisége, a 11 éves gyerek nem tudott enni belőle. A szálloda wellness részlege egyáltalán nem működött, a fürdőben csak gyógyvizes medencék vannak, 14 éven aluliaknak nem ajánlott.
Átlagos 2015. október 21.a párjával járt itt
Három nap két éjre mentünk Delux szobába, All inclusive ellátással. A hotel megközelítése nagyon jó. A személyzet segítőkész, bár egy ilyen jellegű helyen sokkal több személyzetre lenne szükség! Pl: addig zárva van a drinkbár, amíg nem végeznek a reggeliztetéssel és utána a terítéssel, mert nincsenek annyian.
Gyenge 2015. október 19.a párjával járt itt
Ami jó volt: a szálloda szép, nekem bejött ez a modern stílus. A szoba is tetszett. Az ételek finomak voltak, bár többet közülük túl sósnak találtunk. Ami nem: a fürdő szabadtéri medencéi egy kivételével nem működtek (ősszel voltunk), és a hotel wellness részlege sem, az utóbbi technikai ok miatt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márLelkes fotózó - 134 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 14.a párjával járt itt
Kétszer jártunk eddig eben a szállodában, mindkettő alkalommal tökéletesen meg voltunk elée3dve mindennel. A személyzet kedves, barátságos, az ételek kiválóak és változatosak. A belső tér és a szobák kialakítása esztétikus, pazar. Nagyon jó, hogy a szobakártyával át lehet menni a gyógyfürdőbe és ezt tartalmazza a szoba ára.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kertGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kert
Gyenge 2015. augusztus 31.a párjával járt itt
A szálloda berendezései, ingóságai igazi alapos tervezést sejtettnek szépek és jó minőségűek. A vendéglátás nem igazán segítőkész! Egyhangú gasztronómia. Fizető parkoló a nem fizető helyen is. Wellness a pincében igazi barlang hangulat. Dugódíj ilyen színvonalon már a neve is nevetséges...