Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár értékelése:

1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül
1. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - vélemények, kritkikák

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyors adatfelvétel volt a recepción. Gyönyörűen berendezett a hall. Kényelmes fotelek, növényzet és gyönyörű csillárok látványa fogadják a vendégeket. A mosdók és a közös helyiségek is nagyon tiszták. A hotelből közvetlen átjárás biztosított a gyógyfürdőbe. Kerékpárt lehet kölcsönözni, este biliárdozni, bólingozásra is van lehetőség.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5.
Mindenkinek nagyon ajanlom. A szalloda remek, nagyon kenyelmes szobak. Az etelek finomak es nagyon valtozatos. Kulonleges igenyeket is /liszterzekenyseg/ keszsegesen teljesittetek. A kornyek es a furdo tokeletesen kielegit minden igenyt.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Utunk a Somogyi - dombság lábához, szép vidékre vezet. A föld tengerén a vetések százai hullámzanak. GYÖNYÖRŰ! Jó érzéssel tölt el bennünket, látni a művelt területeket. Szikrázó a napsütés, és a pihenés ígérete van előttünk. Cél : Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel. A közvetlen környék nem bővelkedik látnivalóval, de azért találtam minden napra kb.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Kétszer jártam a szállodában. Utoljára január elején. A szálloda hallja gyönyörűen fel volt díszítve az ünnepek alkalmával. Az egyik lakosztályban töltöttünk 3 éjszakát. Szépen, igényesen volt berendezve. Jacuzzi és szauna is volt a szobában, a nappalitól üvegfallal elválasztva. A szálloda wellness részlegét sokszor használtuk, kipróbáltuk a szaunákat, pihentettük magunkat a jacuzziban is, úsztunk a medencében.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
A szálloda a várostól messze van, a környéken nincs semmi érdekes látnivaló. Megérkezésünkkor a recepciós hölgy eléggé barátságtalan volt, igazából semmit sem mondott a szállodáról, közölte, hogy töltsük ki a bejelentő lapot , a szobát 14 órakor lehet elfoglalni, oszt jónapot. A következő élmény a hölggyel a masszázsra való bejelentkezés időpontja volt, ha jó az időpont, amit mond, akkor jó, ha nem hát nem.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
Már többször megakadt a szemem a Gunarad Hotel reklámján. A szálloda kívülről nagyon szép! Gondoltuk a férjemmel,hogy egy hétvégére meglátogatjuk. Hát nem volt igazán jó választás. Már a fogadtatás is hideg zuhany volt. A portás hölgy telefonált, s jó ideig várni kellett rá, de utána tételesen felsorolta mennyit kellene fizetnünk, ha elhagynánk a kulcsot, a törölközőt stb.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
A National Geographic csatornán fut egy sorozat, a címe: Pedig jó ötletnek tűnt. . . . Ugyanez igaz a Gunarasi foglalásunkra is. Idén márciusban jártunk ott, és igazándiból az a probléma, hogy az igazán kiváló és színvonalas luxus szálloda sehogy sem jön össze az enyhén szólva is lepukkant gyógyfürdővel.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 14.
Barátnőmmel másodszor töltöttünk el 4 nap 3 éjszakát. Nagyon jól éreztük magunkat. A színvonal rendkívüli. A szakácsok nagyon értik a dolgukat,/változatos ,puhára főzött ínyenc ételek/. Szolgálatkész,barátságos személyzet! Nyugdíjasoknak is elfogadható ár. Az is kellemes,hogy nem csak a vizet lehet használni hanem a szaunákat és a sóbarlangot is!
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csoda szép hotel. Làtszik, hogy szakértő tervezte. Elhelyezkedése is tökéletes. A deluxe és standard szobák minden igényt kielégitenek. Bowling a drinkbárral ideális páros. Masszőr profi. Tisztaság és a szobaasszonyok munkája tökéletes. Wellness és termál részleg minden igényt kielégít. Felszólgálók kiemelkedőek miként a recepció nagy része is.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 3. - 6 látogató hasznosnak vélte
Őszi iskolai szünetre hirdetett csomag. Az étel nagyon sós volt, a halhoz tálalt spenót marta a számat, annyi volt benne a só. Az iskolában korlátozva van a só mennyisége, a 11 éves gyerek nem tudott enni belőle. A szálloda wellness részlege egyáltalán nem működött, a fürdőben csak gyógyvizes medencék vannak, 14 éven aluliaknak nem ajánlott.

Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.04.02-ig
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda és Wellness központ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Sirály Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 47.470,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
4 nap/3 éjszaka 35.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri élőzenés gálavacsorával, üdvözlőitallal, bowling versennyel, disznóvágással, gesztenyesütéssel és forraltborozással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.01.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.581 - 39.741,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetősséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.428,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.10.03-ig

Szállodák Dombóvár környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Wellamarin Zamárdi
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

DombóvárX