Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Gyenge 2013. május 14.barátokkal járt itt
Szép, tiszta szoba, igényes szálloda, rugalmatlan személyzettel. . . Az ételek mennyisége nem mondható elegendőnek, a wellness részleg személyzete pedig nem való a vendéglátás, idegenforgalom szakterületre! Nem az a szempont, hogy a vendégek legközelebb is visszatérjenek és ezzel sajnos hosszútávon nem fog előre lépni a szálloda.
Mi biztosan nem megyünk ide többet.
Kiváló 2013. május 14.a párjával járt itt
A hotel egy szerűen gyönyörű! Amikor belép az ember már egy tökéletes látvány fogadja! A szobák nagyon szépek és tágasak! Mindent megtalálni benne, ami a kényelemhez szükséges! A étel kiváló, nagyon finom volt minden! Egyetlen kifogás, hogy nem tartozik közvetlen wellness a Szállodához!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. május 2.gyerekekkel járt itt
A hotel tökéletes. Impozáns, új, ízletes ételek. Sajnálattal olvasom az azóta felmerült sorozatos problémákról szóló beszámolókat. Ekkor mi ezeket még szerencsére nem tapasztaltuk. Ám a fürdő már akkor is lehangoló volt. Kánikulában voltunk, szerencsénkre, mert a kinti medencék kellemessé tették a nyaralást.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 27.a párjával járt itt
Marcius 15-17-ig voltunk a hotelben, all incklusiv, extra felárral superior szobaban. A szallo szép, elegáns. A 3 napos csomagajanlatnal kifogasunk, hogy sem nem takaritottak sem nem cseréltek törölközöt (csak 2 ejszeka utan cserelnek törölközöt, vagy + 500 Ft ellenében! ! )A 2-ik éjszaka utan hazautaztunk, mikor gondolták a törölközöket cserelni?