Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár értékelése:

1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül
1. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - vélemények, kritkikák

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 16.
Mi a nyugalom szigetének hívjuk! Nagyon barátságos személyzettel, kitűnő ételekkel és most már saját wellnes-sel! A tavaly nyáron is voltunk és most sem kívánkoztunk máshová. Gyönyörű a hotel, tisztaság és kényelem uralkodik benne. A kinti fürdőrész, még karbantartás alatt áll ugyan , de pár napot kényelmesen el lehet tölteni ott is.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 15. - 5 látogató hasznosnak vélte
A júniusi kánikulában érkeztünk, 36'c, de a kültéri medencék egyikében sem tudtunk fürdeni. Vagy felújítás alatt voltak, vagy fel sem voltak töltve a medencék vízel,sőt még a gyermekmedencék egyike sem volt használható, vízhiány miatt! Egy úszómedencében találtunk vizet, melyből a bele mártózást követő második percben kizavartak "Jó lenne, ha kijönnének a medencéből, ez a medence tömény vegyszerrel kezelt, még nem működik!

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 14.
Szép környezetben minden igényt kielégítő szállás,az ételek nagyon finomak,a személyzet kedves,segítőkész. Az egész szállodára a tisztaság jellemző. Nagyon kellemes hetet töltöttünk tavaly nyáron a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. Az idén ismét ellátogatunk egy hétre. Ajánlani tudom mindenkinek. Akár gyerekkel vagy családdal érkeznek akár egy baráti társasággal.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 6.
A szállás minden igényt kielégítő,az ételek választéka és minősége kifogástalan, a személyzet kedves,segítőkész volt. A család minden tagja tudott olyan szobát választani, ami számára a legkényelmesebb (időseknek jakuzzi a szobában, fiataloknak üvegfalas fürdőszoba. . . ). Más azonos besorolású szállodához viszonyítva az ételek, pl.

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 3.
Az, hogy a szálloda milyen színvonalú, bizonyítja, hogy már sokszor töltöttünk ott családdal, ismerőssel 2-3 éjszakát. Szuper hely, választékos, ízletes ételek. Minőséghez képest nagyon jó ár, korrekt személyzet. Úgy tudom, most készül a saját wellness részlege.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. májusában töltöttünk 3 éjszakát a szállodában. Kategóriájához képest kifejezetten magas színvonalú, elegáns közösségi helyek, ízléses, szép szobák jellmezik. A személyzet kedves és udvarias volt, bár volt akin látszott a gyakorlatlanság. Az igaz, hogy a wellness részleg a gunarasi gyógyfürdő használatát jelenti, azonban a fürdő egyáltalán nem szocreál, pár éve került felújításra.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda új, modern, ebből következik, hogy az elhelyezés/elhelyezkedés kiváló. A büfévacsora választéka megfelelő volt, de semmi különlegeset nem véltünk felfedezni benne. Viszont - ahogy itt már többen megírták - a hotelnek nincs saját wellness részlege, így a ezt a szót egészen nyugodtan kivehetnék a nevükből.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feledhetetlen 3 éjszakát töltöttünk itt...a tisztaság kiváló,a kiszolgálás udvarias, a személyzet segítókész volt.Tetszett, hogy a szoba erkélyéról is rálehetett látni a medencékre,melyeket korlátozás nélkül lehetett használni.Tetszett az élözene vacsoránál, nagyon finom volt az üdvözló ital és a délutáni sütemények.Bármikor szívesen visszatérnénk.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 21.
2014. 04. 18-04. 21 jártunk a hotelben! Vegyes érzelmekkel indultunk el,sajnos a foglalás után olvasgattam jobban a véleményeket,amik elég rosszak voltak! Nagyon kellemesen csalódtunk! A szobák gyönyörűek,kifogástalanok! Az ételek,finomak,bő választékúak! A személyzet,mind az étteremben,mind a recepción,segítőkész,kedves! A Wellness részleg is tökéletes!

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszetős csomagajánlat csábítására kerekedtünk fel a Gunaras Hotelbe. Aztán a sok jó ígéretből nagyjából csak csalódás lett. Mégis ki az az igénytelen vendég, aki welcome drink és délutáni kávé, sütemény címén automatából csapolt szörpöt és instant kávét vár el és fogyaszt el örömmel egy négycsillagos szállodában?

Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.04.02-ig
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.02.01. - 2021.09.24.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap /2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport programokkal
Érvényes: 2020.11.01-ig
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.149 - 12.670,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.661 - 39.945,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
4 nap/3 éjszaka 35.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri élőzenés gálavacsorával, üdvözlőitallal, bowling versennyel, disznóvágással, gesztenyesütéssel és forraltborozással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.01.

Szállodák Dombóvár környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Wellamarin Zamárdi
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

DombóvárX