Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár értékelése:

1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül
1. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - vélemények, kritkikák

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 18. - 7 látogató hasznosnak vélte
2015 februárjában jártunk itt 3 férjemmel. 3 napot voltunk ami pont Valentin napra esett bár a szálloda semmilyen formában nem jelezte ezt! Másodszor voltunk itt mert az első alkalom 2 éve nagyon jól sikerült. Deluxe szobában voltunk amivel azon kívül,hogy a matrac nagyon puha semmi probléma nem volt.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014. december végén jártunk itt a férjemmel. Négy felejthetetlen napot töltöttünk el s gyönyörű szállodában. A személyzet jól felkészülten és nagyon kedvesen állt a rendelkezésünkre. Az étterem választéka kifogástalan, a hangulatot az esti élőzene egyedivé tette. A gyógyfürdőbe való átjárhatóság olyan pluszt adott, ami miatt nem maradt hiányérzetünk.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 decemberében jártunk itt a párommal. A szálloda szép tiszta ,kellemes személyzettel. A kényelemről csak annyit,hogy minden szuper,az ágyat leszámítva,hát az annyira puha,és süppedős,hogy minden reggelt derékfájással kellett kezdenem,amit a gyógyvíz pillanatok alatt rendbe rakott. A masszázs az sajnos, nívótlan.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az elmúlt éveket tekintve nem először jártam férjemmel a jelölt szállodában. Nem csalódtam most sem amikor ezen az őszön is ellátogattunk ide. Megtapasztaltuk az azóta újonnan kialakított wellness részleg szépségét és jóságát. Sokat fürödtünk a kinti medencékben, mivel a termál víz jót tesz nekünk. A személyzet nagyon figyelmes és körültekintő.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családdal és a barátokkal jártunk ott. A szálloda nagyon szép és tiszta. Az étel minősége és mennyisége kiváló. A strand része nem a leg modernebb, de azért elmegy. A nagyobb gyerekek annyira nem tudták magukat feltalálni ott. A pincérek még a takarítók is nagyon kedvesek és segítőkészek, de a recepciós hölgyikék annyira nagyon bunkók, hogy az már borzasztó.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014 júliusában jártunk ott férjemmel. Szép modern szálloda. Tiszta nagy kényelmes szobák. Kár, hogy a zuhanyozón nincs csukható ajtó így a víz zuhanyozáskor elönti a tágas szép fürdőszobát. Egyetlen akasztó sem volt a fürdőszobában így nem tudtuk hová tenni a köpenyt, dresszt, törölközőt. A szobában csak 1 szék volt.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsit csalódtam az idén a szállodában. 3 éve,hogy visszajárunk és igyekeztem a kevés fizetésből összegyűjteni 1. jakuzzis szolgáltatást nyújtó csomagot,hogy a párom meglepjem,de meglepődtünk amikor a 2 nap már nem tudtuk a jakuzzi vízhőmérsékletét szabályozni melegebbre mint 32-34 fok. Ez mondjuk nyári meleg estéken,és nappali közel 30 fokban jól is eshetne,de mivel az idő nem igazán v.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. augusztusban töltöttünk itt 3 éjszakát. Nagyon tetszett a szálloda épülete: a belső terek kényelmesek, tágasak, elegánsan, ízlésesen berendezettek. Az étteremben nem túl nagy a választék, de minden nagyon finom és szépen tálalt. A gyümölcslevesek fantasztikusak! A wellness részlegben tetszettek a szaunák és a medencék is, de nagyon párás, levegőtlen a terület.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 11.
A rossz, esős idő ellenére 4 kellemes napot töltöttünk el itt. Két pici gyermekkel mentünk, 2,5 és 6 évesek. A hotel tiszta, modern, a személyzet kedves. Az ételek nagyon finomak és választékosak voltak. Akciós kuponnal mentünk, így olyan szoba is belefért a keretünkbe, ahol van a szobában saját jacuzzi és szauna. Szuper a kinti és a benti fürdőrészleg is egyaránt.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 29. - 6 látogató hasznosnak vélte
2014. július 25-27. Jól indult - de nagy csalódás lett. A hotel nagyon szép és tiszta. Kényelmesek a szobák. A mosdónál nincs kézmosó folyadék v. szappan. A külső strand szép környezetben van, de felújításra szorul. A saját fürdőrész labirintus jellegű és sötét. A jakuzzi működésére nincs információs tábla 2 óra alatt sem kapcsolt be.

Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.04.02-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.780 - 14.706,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2022.08.22-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.10-ig
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
8 nap/7 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.
Baranya Hotel
Harkány
2-4 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Szabó Vendégház
Siklós
2 nap/1 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül
Érvényes: 2021.12.31-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 20.237 - 36.954,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.04-ig
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 8.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.22-ig

Szállodák Dombóvár környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Wellamarin Zamárdi
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

DombóvárX