Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Kiváló 2014. február 17.a párjával járt itt
2013. okóberében töltöttünk itt egy hétvégét a férjemmel. Szerencsére gyönyörű napos időnk volt, kint fürödhettünk sőt még napozhattunk is. A hotel gyönyörű, a személyzet kedves, mosolygós, nem érzed úgy, hogy ha kérsz valamit, az probléma lenne, hanem mosolyogva azonnal a segítségedre sietnek.
Kiváló 2014. február 14.a párjával járt itt
Sziasztok. Nem régen voltunk a Párommal nem elöször ebbe a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. Az interneten sok rossz véleményt olvastam, de mi nem tapasztaltunk ilyeneket. Kedvesek voltak mikor megérkeztünk. A szállás tiszta kényelmes. A szállodába most alakitják ki a benti uszoda részt de ebből nem lehet semmit hallani.
2014. február 10.a párjával járt itt
A hotel maximálisan rendben van, igényes, szemet gyönyörködtető belső tereivel. A szobák kényelmesek, a fürdő is megfelelt az elvárásainknak! Az étterem is rendben van, az ételek finomak és egy nagyon kedves felszolgáló fiatalemberhez volt végig szerencsénk. Ami nem tetszett az a fürdő és a fürdőhöz vezető út, amit a hidegben kellett megtennünk fürdőköpenyben.
Szörnyű 2014. február 10.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű! Stop! Minden más átlagon aluli! Nincs is kedvem részletezni,mert kár érte a "tintafesték".
Wellness szálló vicces! a szomszédságban található strand retro wellness részlegébe be sem mentünk nehogy összeszedjünk valami fertőzést!Szerencsénk volt,hogy meleg volt és a retro strandon tudtunk fürdeni.
2014. január 10.a párjával járt itt
Szerintem Gunaras gyönyörű. Párommal az őszi szünetben töltöttünk itt négy kellemes napot. Fürdési lehetőség is volt bőven. A kirándulni vágyók sem fognak csalódni, hiszen a környék is csodálatos. A szálloda személyzete mérsékelten volt kedves,legalább is más szállodákhoz viszonyítva,pl. egy mosolyt se láttam.
Kiváló 2014. január 9.barátokkal járt itt
Elégedett vagyok mindennel. A csomagár jó a szolgáltatásokkal együtt. Az ételek finomak, választékosak, a hotel, a szobák szépek és kényelmesek. A termálvíz szuper. A masszőr férfi nagy tudású, precíz, a személyzet figyelmes. A vendégsztár Oláh Gergő fergeteges hangulatot varázsolt, csak úgy, mint a Treff duó kéttagú zenekar is. Minden SZUPER volt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. december 28.családjával járt itt
A szálloda a giccs és a minimalista stílus keveréke. Szoba kényelmes, rossz helyen lévő olvasó lámpákkal,fürdőszoba nem praktikus, a polcok a WC felett vannak. A fűtés gyenge, melegítőben kellett aludni. Törülközőket csak két nap után cserélnek, ami nevetséges, miután fürdeni jár onnan a vendég.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű, az alkalmazottak segítőkészek, az ellátás és az ételek szuperek! A szobák nagyon jól felszereltek, igényesek. Különösen előnyt jelent, hogy közvetlenül a fürdőnél helyezkedik el. Család és gyerekbarát, a gyerekeknek különösen tetszett a játszóház, ugrálóvárak, csúszda, élménymedence. Mivel 3 gyermekem van, így az összenyitható szoba nagyon praktikus.
Szörnyű 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon-nagy csalódás. Családostól jöttünk,8 fő részére foglaltunk szállást 6 héttel korábban. Megoldhatatlan probléma elé állítottuk a recepciót,mert egymás mellett szerettük volna a 4 szobát,nem lehetett. 4 szoba, 1 folyosón, 3 különböző helyen ( a foglalásban kértük, hogy egymás mellett legyenek a szobák(! ).
2013. november 20.a párjával járt itt
Az élettársammal voltunk ott. Nagyon tetszett a Hotel a szoba. Udvarias volt a kiszolgálás. Még hosszabbítottunk is 1 napot. A stranddal kapscolatban az nem tetszett , hogy sok csempe le volt töredezve, illetve hiányzott. Volt olyan rész amely határozottan balesetveszélyes volt! De ilyennel sajnos találkoztunk Harkányban és más helyeken is.