Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár értékelése:

1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül
3. helyezett Dél Dunántúlon - 513 szállás közül

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - vélemények, kritkikák

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
Ebben az évben már jártunk itt. Semmi nem változott. Jó szoba, kényelmes ágy, kedves személyzet. Nagyon jó a strand! Az ételek kifogástalanok voltak. Szombat ester SÁGI SZILÁRD készítette a spanyol salátát + a Kecskeméti spagettit. Rántott harácsával a saláta különlegesen finom volt. Szilárd meg ugyanolyan, mint a tv-ben.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Hosszú hétvégét töltöttünk férjemmel a hotelben. A környezet, a berendezés igényes, a szoba kellemes. Az ételek finomak, a választék a hasonló színvonalú hotelekhez képest a desszert tekintetében kissé alacsonyabb, viszont kárpótlásul péntek és szombat este élőzenét kaptunk, ami nagyon kellemessé tette az étteremben eltöltött időt. Szívesen ajánlom.

Értékelt: 2017. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nejemmel kettő éjszakát töltöttünk el ezen a kellemes környezetű szép szállodában. Csendes környezetben szép helyen található. A hotel tisztasága és a szolgáltatás nagyon jó. A wellness részleg minden igényt kielégít. Szerencsére jó idő volt a kinti gyógyfürdő medencék vizeinek hőfoka kellemes. Az éterem személyzete udvarias az ételek finomak és választékosak voltak.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Baráti társasággal vettem részt egy hosszú hétvégi kikapcsolódáson. Amire számítottunk és amit vártunk megkaptuk. Szép környezetben, szuper szolgáltatásokkal, finom ételekkel, ráadásul gyönyörű időben tölthettük el azt a pár napot. Remélem lesz még benne részünk. A szobák kényelmesek, az medencék és az egyéb helyiségek tiszták, a személyzet kedves, az ételválaszték széles, és finom.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 8.
A hotel nagyon jó színvonalú,nagy tisztaság és kellemes tágas szoba fogadott minket ,kényelmes ágyakkal. Szerintem az ellátás kifogástalan, étkezésnél nagy a választék. Nagyon klassz,hogy a hotelből egyenesen ki lehet menni a strandra,bár a strand csak kis részben üzemelt.

zsunagyi TOP szállásértékelő
zsunagyi TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotelbe belépve már látni a igényességet, a tisztaságot, hogy adta a harmóniának a tervezéskor. A szobánk tökéletes, tágas fürdőszobával, aránylag kényelmes ágyakkal. A wellness kicsi, de a kinti gyógyfürdő és strand területével, medencéivel már rendben. A vacsora , reggeli íz világa oké,de a választék lehetne bővebb.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 4.
Végre egy hotel ami olyan szinvonalú mint a kategóriája. (****superior)
Tisztaság, harmónia, igényesség az épület és a szobák minden részletében. Ellátás kifogástalan. Masszázsok, feng shui, bowling, wellness mind az igazi pihenést kikapcsolódást szolgálják az all inclusive italfogyasztásos csomaggal egyetemben. Baráti társaságoknak de családoknak is ajánlom.

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Karácsony első napján olyan élményben volt részem, ami miatt nem tudtam vállalni, hogy még aznap továbbutazzak, így egy hirtelen ötlettől vezérelve Gunarasban kötöttem ki. Ezt a szállodát választottam, hogy pihenjek egy éjszakát a továbbindulás előtt. Előzetes szállásfoglalás nélkül is nagyon kedvesen fogadott a recepció, a hall ízlésesen feldísztítve, az első benyomás tökéletes volt.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kifogástalan ,csendes, ízléses,a színek harmonizálnak. A személyzet szolgálatkész ,udvarias.Az ételek változatosak és nagyon ízletesek.A szálloda és a környék hangulata megnyugtató és pihentető.Ottjártunkkor a strand ép felújítás alatt volt,de ezt is meg kell csinálni valamikor.A masszázs kifogástalan.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű,ízléses,tiszta. A masszázs hibátlan. A wellness részleg kiváló,bár fokozta volna az élményt ha esetleg szaunafelöntés is lett volna. Az ételválaszték megfelelő, finomak voltak az ételek. Ami nem tetszett: az ágy borzasztó kényelmetlen,nagyon puha a matrac! Az étteremben nem lehet vacsorához egy kancsó vizet kérni,pedig fogyasztottunk bort-sört,jól esett volna a víz is!

Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázs kuponnal, nordic walking bothasználattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Gere Apartmanház
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
Akár 1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.12-ig
Gere Luxus Apartman
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Balla Apartmanház
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
6 nap/5 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.23.
Sándor Hotel
Pécs
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
Aranypart Camping
2 nap/1 éjszaka 4.313 - 12.650,- Ft/fő/éj között: önellátással, játszótér és medence használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.

Szállodák Dombóvár környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)

DombóvárX