Palacsintavár Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Palacsintavár Eger vélemények

Kiváló 2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Nagy melegben nem kívántunk nehéz, meleg étkeket, ide tértünk be. Egyből kaptunk asztalt, noha folyamatos mozgás volt az étteremben. Három pincér plusz egy pultos dolgozott, szinte azonnal felvették velünk a szemkontaktust, profin tették a dolgukat, kedvesek voltak de nem tolakodóak.
Szörnyű 2018. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Jó ötletnek tűnt bejönni, de sajnos az ételek íze annyira nem volt kiemelkedő, hogy a pincérek hozzáállását feledtesse. Ilyen lassú, kelletlen, flegma társasággal - szerencsére - még vendéglátó helyen nem találkoztunk. Szégyenletes volt...rossz élmény!!!!
Szörnyű 2018. július 27.a párjával járt itt
A kiszolgálás kritikán aluli, a pincérek folyamatosan méregetik az embereket, látszik rajtuk, hogy gyűlölik a munkájukat, 2 db palacsintára pedig 50 (! ) percet vártunk. Előtte az étlapra 10 percet vártunk, utána kérdésemre, flegmán odavetették, hogy visszük majd, türelem. A felszolgálók egyszerűen megölik a hangulatot már a nézésükkel.
Kiváló 2018. július 27.családjával járt itt
Nagyon jó élmény volt itt enni, azzal együtt, hogy amikor megérkeztünk, a pincér jelezte, hogy a várakozási idő fél óra +- 10 perc (és tényleg annyi volt). A hely belső kialakítása színes és vidám, szerintem jó hangulatú. A palacsinták óriásiak, sósból és édesből is megfelelő a kínálat, érezhetően jó minőségű alapanyagokat használnak. Az igényes és kreatív díszítéssel nagyon megadták a módját. Imádtuk!
Gyenge 2017. október 4.barátokkal járt itt
Már többször jártunk itt barátokkal. A párom egészségügyi okokból nem ehet pár dolgot. Ezért minden rendeléskor megkérjük a felszolgálót hogy mi ne legyen az ételen. Sajnos az összes alkalommal vissza kellett küldenünk az ő ételét mert mindig elfelejtik. Ez nagyon kellemetlen számunkra. Amúgy mindig kicserélik szó nélkül. Az palacsinták finomak. Az árát viszont drágállom.
Gyenge 2017. augusztus 31.a párjával járt itt
A napokban voltunk az étteremben. sajnos csak rossz tapasztalataim voltak. Miután kikértük a kettő darab palacsintát én nagy bizakodva és kiváncsian vártam. Mivel 2000ft-ért gondoltam nem egy sima nutellás palacsintát kap az ember. A lényeg én nutellásat rendeltem dejós feltéttel, a párom szintén nutellásat mogyoróval.
Kiváló 2017. június 24.gyerekekkel járt itt
Kétszer ettünk itt az elmúlt két hétben (hétköznapi ebéd ötödmagammal, majd szombati vacsora, ekkor heten voltunk), mindkétszer kiváló volt az étel és a kiszolgálás is. A szombati vacsorát emelném ki: három felnőtt és négy kisgyerek alkotta a társaságot. Az étterem tele volt, a két utolsó szabad asztalt zokszó nélkül és azonnal összetolták kérésünkre.
Átlagos 2017. május 9.a párjával járt itt
Régebben többször jártam itt, most újra betévedtünk. A palacsinták nagyon mutatósak, szépen tálaltak, átlagosan finom volt mindkettő, viszont az árak elég magasak. A kiszolgálás gyors, a pincérek kedvesek, de nagyon meglepő volt a mai modern világban, hogy csak készpénz fizetési lehetőség van, és nemhogy SZÉP-kártyával, de sima bankkártyával sem tudtak fizetni a mellettünk lévő asztalnál.
Kiváló 2017. március 30.gyerekekkel járt itt
Gyermekeimmel / 16, 13 éves fiú / jártunk a Palacsintavárban. A pincér szinte azonnal hozta az étlapot. Bőséges a választék sós- és édes palacsintákból egyaránt. Az étel is hamar az asztalunkra került, nagyon gusztusos volt a tálalás, ízletes és hatalmas az adag, mindkét kamasz gyermek nagyon jól lakott az étellel.
Gyenge 2017. január 24.családjával járt itt
Születésnapi ebédet szerettünk volna egyedibb helyen, így esett a választásunk a palacsintázóra. Sok volt a bizonytalanság, így sajnos nem foglaltunk előre helyet, emiatt elég sokat kellett várakoznunk, de ez természetesen a mi hibánk. A hely túlságosan sötét szerintem. A sós palacsinták nem nyűgöztek le minket.