Palacsintavár Eger

étterem, palacsintázó, vendéglő
Palacsintavár Eger
Palacsintavár EgerPalacsintavár Eger
Palacsintavár EgerPalacsintavár Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Palacsintavár Eger vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2015. december 29.a párjával járt itt
Nem első alkalom, hogy itt jártunk. A belső ugyanaz, elsőre nagyon fiatalos, retró, jópofa, újszerű volt. A kiszolgálás gyors volt. Nagyon gyors. Rendelés után nem sokkal meg is kaptuk az ételt. A főnök kedvence palacsinta káposztás, csülkös babfőzelékkel töltött. Ami nem rossz készétel.
Kiváló 2015. november 5.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a helyet. Soha máshol ilyen finom és tartalmas palacsintázást nem láttunk. :)
Egy sósat és egy édeset szoktunk kérni és felezzük mind a kettőt, mert hatalmas adagokat adnak. :) Az étlap változatos, kinti teraszuk is van, nyáron nagyon kellemes. Szinte a vár mellett van, a sétálóutcán.
2008 óta, ha Egerbe látogatunk, mindig itt palacsintázunk. :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2015. október 27.a párjával járt itt
Egy kellemes vasárnapi ebédet fogyasztottunk itt el. Első fogásnak hagymalevest ettünk, leginkább átlagosnak tudom jellemezni, nem volt rossz, de kiemelkedő se, mindenesetre jól esett. A palacsinták közül a hortobágyi extrát próbáltuk ki, nekem nagyon ízlett. Igazán bőséges adag ráadásul gazdagon volt díszítve finomságokkal, például répával.
Palacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - EgyébPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - Étel/ital
Gyenge 2015. június 7.gyerekekkel járt itt
Amikor megláttuk a szépen dekorált palacsintákat (figyelem: csak ehető dekorációt tehetünk a tányérra! ! ! ), azt hittem, a belbecs olyan lesz, mint s külcsín. Tévedtem. Átlagos, semmi extra tejszínes gombaragu, mirelit párolt vegyes zöldség, konzerv őszibarack NYÁRON!
Palacsintavár Eger - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 9.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk, a felszolgáló akkor foglalkozott velünk, amikor arra szükség volt. Az adagok bőségesek, csak a felét bírtuk megenni, készségesen becsomagolták, amit meghagytunk. Nagyon gazdag, gusztusos a tálalás, az ízek finomak. Biztos, hogy visszatérünk édes palacsintát is kóstolni,:-)
Ajánlom bátran minden nagyétkű és finomságra vágyó vendégnek.
Gyenge 2015. március 20.gyerekekkel járt itt
Elkövettem az a hibát hogy elhívtam a családomat egy csodálatos nyaralás lezárásaként ebbe az étterembe.A kiszolgálás nulla.Segítőkészség nulla.45 percet várni 4db palacsintára, nevetséges.Mire a pincér kihozata elhűlt.Hiába sütötte finomra a szakács.Mindez 15000 Ftért.Nem ajánlom.
Kiváló 2014. november 28.a párjával járt itt
Párom javaslatára tértünk be ebbe az étterembe. Kicsit szkeptikus voltam, hogy kizárólag palacsintát szolgálnak fel, de mikor megérkezett az általam választott palacsinta, minden kétségem elszállt. Az adag hatalmas volt, ízlésesen volt díszítve a tányér, bőséges körettel. Mind a palacsinta, mind a töltelék íze átlagon felüli volt. Elégedetten távoztunk a helyről. A dízájn retro, fiatalos. Szuper hely.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 24.egyedül járt itt
Le kell hogy szögezzem, hogy nem szeretem a palacsintát, pedig otthon sem készítik rosszul, de itt más. Még a tészta illata is. Mintha kovász is lenne benne. Sok évvel ezelőtt, amíg Egerben laktam, sokszor betértem, illetve, ha vendég jött, mindig megmutattam neki a helyet.
Kiváló 2014. szeptember 30.a párjával járt itt
6 évvel ezelőtt voltunk először ebben az étteremben, én akkor megfogadtam, hogy ide még visszatérek - és lám. . 2014-ben újra itt. 10 percig gondolkodtam, hogy mit válasszak a jobbnál jobb palacsinták közül - sósat, édeset, gyümölcsöset, nutellásat? Nagyon jó a hely hangulata, finomak a palacsinták, bár, nem olcsó, ám olykor megengedhet az ember magának ennyi "luxust".
2014. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Kinn foglaltunk helyet, három gyermekkel. Körülbelül 10 perc múlva érkezett két fiatal hölgy, ekkor előmerészkedett a pincér, számukra hozott étlapot. Körülbelül 10 perc múlva mi is válogathattunk a kínálatból. Ekkor még nem tudtuk, hogy lesz rá időnk bőven. A két hölgy a rendelését az érkezésüket követő 5.